Какво да правя с този обожател?

  • 3 583
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 78
Наслаждавай се  смело.Това му е тъпото на брака , че този вид тръпка изчезва.Щом имаш още един шанс за душевен оргазъм  - използвай го пълноценно . Flutter

# 16
  • Мнения: 245
какво да ти кажа  Thinking, скоро ми се случи точно това.Наистина си прецени къде ти е границата, защото в противен случай ще ти хареса и ще изтървеш края.Няма смисъл да си разваляш семейството, а и недей казва на съпруга ти Naughty

# 17
  • Мнения: 745
Цялата тази история ще ти се отрази добре на самочувствието. Но сама трябва да определиш границите.
Дано не ти станат навик тези флиртчета  Joy Joy Joy ( майтап)

# 18
  • Мнения: 1 840
Хей, момиче, не си играй с огъня! Wink

# 19
  • Мнения: 3 268
Любопитно ми е какъв е този мъж,дето си няма друга работа,ами седи и те причаква по улиците newsm78Звучи малко притеснително.Не си създавай проблеми заради някакъв непознат.Да пофлиртува човек е супер,но такъв вид свалки винаги са ми били странни.Помисли,може да е всякакъв.

# 20
  • Мнения: 2 839
Любопитно ми е какъв е този мъж,дето си няма друга работа,ами седи и те причаква по улиците newsm78Звучи малко притеснително.Не си създавай проблеми заради някакъв непознат.Да пофлиртува човек е супер,но такъв вид свалки винаги са ми били странни.Помисли,може да е всякакъв.
И аз първо това си помислих. Много вероятно е да е някое хахо.

# 21
  • София
  • Мнения: 978
Любопитно ми е какъв е този мъж,дето си няма друга работа,ами седи и те причаква по улиците newsm78Звучи малко притеснително.Не си създавай проблеми заради някакъв непознат.Да пофлиртува човек е супер,но такъв вид свалки винаги са ми били странни.Помисли,може да е всякакъв.
И аз първо това си помислих. Много вероятно е да е някое хахо.

Абсолютно съм съгласна.
Хм, не мога да разбера как може подобно нещо да те ласкае. Това, че непознат те харесва. Може би, ако се огледаш внимтелно ще забележиш още една камара народ, които да те харесват.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Бих сменила маршрута веднага. Въобще няма да се замисля. Вече ми се е вдигнало самочувствието, нека да си стои така. Ще помечтая ден-два-три за разните му там развръзки на историята и всичко приключва  съвсем чудесно!

# 23
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 538
Продължавай да минаваш по същия маршрут със същата честота - нито по-често, нито по-рядко. Не казвай на съпруга си. Определи сама границите, които няма да пристъпваш. И не давай подвеждащи знаци на другия. Ако си достатъчно последователна и категорична във всяко свое действие - жест, дума и т.н., той сам ще се отдръпне.

Напълно съгласна. Това, че някой те е загледал не значи че е започнал роман.

# 24
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Любопитно ми е какъв е този мъж,дето си няма друга работа,ами седи и те причаква по улиците newsm78Звучи малко притеснително.Не си създавай проблеми заради някакъв непознат.Да пофлиртува човек е супер,но такъв вид свалки винаги са ми били странни.Помисли,може да е всякакъв.

И аз така смятам.

# 25
  • Мнения: 1 547
ПрАсни го.

(шегувам се  Mr. Green)

Именно. И аз се шегувам  Mr. Green

Хубаво е да полетиш с ново самочувствие. Ако искаш да има продължение - не сменяй маршрута. Може да се окаже забавно. Ако те е страх - бягай бързо в друга посока. А защо намесваш мъжа ти?
Това си е твоята тайна. Освен ако нямате подобни на нашите отношения - аз разказвам кога са ме зяпали и колко съм флиртувала. И човекът е спокоен. Че знае  Twisted Evil

# 26
Не съм писала, че ме причаква по улиците. Нито пък се мотае. Навън има много хора, чиято работа е на улицата - продавачи на сергии, разлепвачи на афиши, служители в "Зелена зона", строители и т.н. Е, един от тях е.
И не само с поглед, а с думи ми каза, че е влюбен в мен.
Права е оная мама, дето писа, че това си е игра с огъня. А маршрута засега не смятам да сменям. Не минавам по него всеки ден, а когато се наложи, си е наложително.  Grinning

# 27
  • Мнения: 431
Ами Хм, ти какъв съвет искаше - явно си решила да си продължават нещата така, защо изписахме тези страници. newsm78

Само това "влюбен", което повтаряш, ме смущава. Не знам на 20 ли си, че да вярваш, че всеки мъж, който ти обръща внимание е влюбен в теб.  Rolling Eyes  Аз страдах от такива илюзии навремето, ама наивността ме напусна бързичко с придобития опит. При мъжете нещата са на друга плоскост, но щом си решила да играеш ролята на показалата се на терасата Жулиета, твоя си работа. Или писа просто за да се похвалиш, че си имаш обожател? Mr. Green

# 28
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Наслаждавай се на момента! Peace

Като решиш , че се преминавата твоята граница го отрежи ( с леден поглед , с липса на внимание и тн)
Внимавай ти да не хлътнеш - един мъж се пробва навсякъде, пък където стане.

# 29
  • Мнения: 755
ПрАсни го.

(шегувам се  Mr. Green)
hahaha Хахаха уби ме. Joy А иначе по темата мисля , че сама трябва да поставиш граници ,въпреки поласканото ти его .

Общи условия

Активация на акаунт