Препоръчйте добър уролог!!

  • 641 233
  • 824
  •   2
Отговори
# 345
  • Мнения: 2
Здравейте, може ли да ми препоръчате добър уролог, който да работи и в събота. Просто всеки ден съм на работа от 9 до 6 и няма как да мина на преглед през седмицата. Благодаря предварително:)

# 346
  • Варна
  • Мнения: 41
Здравейте,бихте ли ми препоръчали добър уролог във Варна? Simple Smile

# 347
  • София
  • Мнения: 1 040
За София ли търсите? Дъщеря ми ходи в събота при д-р Йотовски и е доволна.Там преглежда и д-р Василев,който е мн.добър, но нямаше часове за него.Адрес-ул Г.Раковски 186. Тел 089 876 56 49,обадете се и питайте.Успех Hug

# 348
  • Мнения: 1
Здравейте,

И аз търся препоръки за добър уролог, но който също така да е онколог. Баща ми е диагностициран с рак на пикочния мехур, трети статий  Cry. След като го оперираха в Окръжна болница и му 'изчистиха' туморите, хирурга (д-р Михаил Абаджиев) не му е дал никаква информация за лечение освен че му е казал да отиде след 3 месеца на контролен преглед. Това звучи изключително безотговорно и направо нехуманно. Можеше поне да го препрати към онкологията или поне да поговори човешки с него и да му обясни какви са следващите стъпки.

Всякакви контакти и препорки за лекари които могат да го консултират и назначат лечение, а и също за алтернативни методи на лечение са добре дошли.

Благодаря предварително.

# 349
  • София
  • Мнения: 1 213
Включвам се и аз в темата  Heart Eyes
Имах нужда от консултация с уролог, случайно попаднах при д-р Еленко Попов /Токуда/ Безумно доволна съм от отношението му и подробните обяснения.

# 350
  • Мнения: 5 856
Включвам се и аз в темата  Heart Eyes
Имах нужда от консултация с уролог, случайно попаднах при д-р Еленко Попов /Токуда/ Безумно доволна съм от отношението му и подробните обяснения.

А с направление или платено ходи? Имаш ли идея колко е цената на прегледа, защото най-вероятно ще съм без направление. С ехограф ли те прегледа?

# 351
  • София
  • Мнения: 1 213
бях по фонд, но имаше и хора с направления /ако правилно съм видяла/ Телефона за записване на часове в Токуда е общ , може да питаш там, любезни са сравнително.
Иначе ме прегледа с ехо, то няма как иначе... ехографът е нов, прегледа ме доста внимателно.

# 352
  • Мнения: 5 856
Може да го посетя, в такъв случай, благодаря. bouquet

# 353
  • Мнения: 52
Препоръчайте ми лекар в София за операция от фимоза, става въпрос за 20 годишен младеж.

# 354
  • Мнения: 129
Препоръчайте ми лекар в София за операция от фимоза, става въпрос за 20 годишен младеж.
Може да погледнеш др.Василев /урологи.бг/, частен кабинет , + болница Вита / ако все още е там/
има сайт , там обяснява подробно за тези неща.

# 355
  • Мнения: 381
Здравейте възможно ли е след дълго лечение на цистит с антибиотик по антибиграма да съм с чести позиви за уриниране и тъпа болка.4антибиотика съм приела и не се оправям.Цистит ли е или нещо друго.Страхувам се да нямам рак на пикочния мехур.Реших да отида на преглед при Др Василев от Александровската болница.Моля някой да сподели имал ли е подобен проблем като моя неотминаващ цистит.

# 356
  • Мнения: 4 344
DIMITRINA2004,има тема за цистита.Заповядай в нея.Новата ти урина стерилна ли е?

# 357
  • Мнения: 381
Утре ще давам урина но ме притеснява че уренирм през два или един час.Сутринта имаше -малко кръв в урината.Не намирам тема за цистита.От телефона си влизам

# 358
  • Мнения: 4 344
Писах ти. Peace

# 359
  • Мнения: 16
Утре ще давам урина но ме притеснява че уренирм през два или един час.Сутринта имаше -малко кръв в урината.Не намирам тема за цистита.От телефона си влизам

DIMITRINA2004 за цистита мноооогооо горещо ти препоръчвам д-р Василев - внимателен е, има си страхотен кабинет и единствения, който само 30 мин ме разпитва какво, как и т.н. вместо директно да ми пише ципрото през месец.  И проблема се оказа нещо съвсем банално и просто.
Ако ти се чете  виж това https://www.urology.bg/cystitis/

Общи условия

Активация на акаунт