Препоръчйте добър уролог!!

  • 641 180
  • 824
  •   4
Отговори
# 360
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Pisunqk, какво се оказа при теб?

# 361
  • Мнения: 381
Аз бях при Др Василев.В момента ме лекува др Халачев от МВР болница.Сложи ми точна диагноза.Мога само да кажа,че не съм очаквала че в България има все още лекари които да търсят точната диагноза лечение.Отношение разбиране даване на кураж всичко това прави Др Халачев за пациентите си.

# 362
  • Мнения: 9
Здравейте, може ли да ми препоръчате добър уролог, който да работи и в събота. Просто всеки ден съм на работа от 9 до 6 и няма как да мина на преглед през седмицата. Благодаря предварително:)
Ако става дума за Бургас,препоръчвам д-р Вълканов.Той е от Пловдив и почти всяка събота от месеца идва да преглежда в Бургас.Трябва да звъннете на тел:0888/67 00 97 и да попитате кога точно ще е в Бургас.

# 363
  • Мнения: 16
Pisunqk, какво се оказа при теб?
Здрасти Диди,
Оказа се една особенност в сексуалния ми живот и практика, която е малко срамна за уточняване и при която в същност много лесно отвратителните Е. Coli попадат в пикочния мехур и всеки път след полов контакт имах цистит. Сега беквално ми звучи смешно и толкова логично, но като не си се замисляла, а и като нямаш подготовка няма как да знаеш. Но това което ме впечатли в д-р Василев е, че първо ме изслуша, отдели време да разгледа всичко - изследвания, лекарства и накрая и вика - "Вижте, това не е хроничен цистит, вие просто всеки път се заразявате наново, защото .... така и така!". Обясни ми много подробно какво става и какво да правя и какво не и виж ти - сега съм добре, като разбира се спазвам стриктно препоръките, особено при полов акт. А бях стигнала до там да бягам от секс, като дявол от тамян!

# 364
  • Мнения: 39 302
Сега звънях в Уроелит. За Николов няма часове до края на годината, а за другата година все още няма график.
Казаха, че лекарите преглеждат И с направление. Според вида на прегледа- платен/с направление има различни часове.
Могат да дадат час дори за утре.

# 365
  • Мнения: 5 854
При Николов е само платено, нали?

# 366
  • Мнения: 39 302
Да, но няма часове.
Кои други от Уроелит са за предпочитане?

# 367
  • Мнения: 19
За цистита препоръчвам проф.д-р Йорданка Узунова в Клиника по урология Царица Йоана ИСУЛ.Тя ме оттърва от е.коли.

# 368
  • Мнения: 4 642
За цистита препоръчвам проф.д-р Йорданка Узунова в Клиника по урология Царица Йоана ИСУЛ.Тя ме оттърва от е.коли.

   Работи със здравната каса?

# 369
  • Мнения: 19
Аз си платих прегледа 50 лева.Работи в болница предполагам че може с направление ама сигурно се чака за час за преглед, аз нямах възможност да чакам.

# 370
  • Мнения: 39 302
Излезе ми първта стерилна урина- чиста. Днес дадох втора.
През това време ми излезе цито- втора група с малко бактерии. Лечението, което ми беше изписано на гин. преглед било достатъчно- кандизол и видермина.

# 371
  • Мнения: 16
Някой може ли да ми каже отзиви за д-р Тони Стателов, уролог Варна. На мъжа ми му предстои лазерна операция на увеличена простата, която той ще му прави по стечение на обстоятелствата. Вследствие на камъни в бъбреците, които след литотрипсия запушиха уретера, и при опит за поставяне на дабъл Джи стенд, не успяха, защото и простатата притиска уретера и разбитите камъни не могат да излязат. Наложи се да му поставят катетър за отичане на урината и нефростома на бъбрека, за да не се запуши. Следващата стъпка е лазерна операция, която той предлага да извърши, но нямаме никакви отзиви за него. Бих се радвала на мнения и на някой, който е преминал през това.

# 372
  • Мнения: 193
Не отивайте в 4 градска в София в урологията там сумати мъже бяха инфектирани   включително и баща ми и сега го лекуват в друга болница,като продължават да идват и други мъже от 4 градска с инфекций това е безумие

# 373
  • Мнения: 9
Здравейте може ли да ми препоръчате добър уролог в София. Дядо ми е със запушен бъбрек , поради стесненен уретер. Благодаря предварително

# 374
  • Мнения: 5 854
Здравейте може ли да ми препоръчате добър уролог в София. Дядо ми е със запушен бъбрек , поради стесненен уретер. Благодаря предварително

Знам, че добър уролог се води доц. Светослав Николов - "ВМА" - май не може да минеш на преглед при него с направление, обаче. Не съм ходила лично. Ще ми е интересно, ако някой го е посещавал, да изрази мнение от първа ръка, защото скоро мисля да организирам преглед за мъжа ми.

Друг доста препоръчван специалист е д-р Васил Василев, но той, мисля, също работи само на частно. Него вече съм го посещавала лично и може да се каже, че останах доволна, макар и не чак възхитена. Peace

P.S.: Цялата тема е пълна с препоръки. Peace

Общи условия

Активация на акаунт