Убийца на кучета

  • 5 572
  • 144
  •   1
Отговори
# 15
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
не бих могла да убия......но много пъти съм си представяла как пребивам някой собственик   с карате, като по филмите....... #Crazy........... и много често си помислям, че мразя кучетата, точно заради това, че никой не взима мерки те да стоят далече от децата ни.......

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 23 605
Абе да ви кажа.... и моя мъж има такива намерения. От една седмица е озверял на тема домашни кучета. Вървим си двамата, аз бутам количката с бебето. Той се спря да говори с един негов познат, а на мен ми беше скучно и продължих напред. От някъде изскочи едно куче (видимо породисто, ама не му знам породата) и почна да ме лае и идва към мен и аз се разпищях. Кучето не беше дребно, поне до коляното ми беше, не беше вързано на каишка, нямаше намордник. Стопанина му идва и ми вика "то не хапе". Абе не ме интересува мен, че не хапе, защо не е вързано?! Как не го набиха моя мъж и приятелят му не знам, много близо бяха. А нито съм го предизвикала кучето, нито нищо, вървя си по тротоара, бутам си количката и блея в небитието, забелязах го чак като се разлая.

# 17
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Безсилието води до насилие,но ако нечие куче нарани нечие дете дали собственика му ще отиде в затвора пък дори и в ЕС да сме.
Аз не съм кучемразка ,имала съм и аз немска овчарка и булонка , но децата са по-важни , а има едни неща дето се наричат наморници и кайшки.

Тук има глоби, тъй като кучетата трябва задължително да минат курс за взъпитание. Ако нападне, значи не е минало през такъв. собственикът не знае как да реагира = негова вина. Ако е много тежък случай, то тогава кучето се приспива. Не разбирам защо е толкова трудно и в БЪлгария да има малко закони и те да се спазват???? newsm78

# 18
  • София
  • Мнения: 2 623
Аналогично с прдишните отговори....
Безсилието да  не можеш да защитиш понякога детето си...
Наглостта и мърсотията....до това водят-до самоуправство.Жалко е...Аз обожавам животните, но влизам и в положението на жената някак си...Не оправдавам постъпката и...Смесени са ми чувствата в случая...

И аз мисля така !

# 19
  • Мнения: 229
И на мен ми отровиха немската овчарка само , че със стрихнин. Обожавах това куче - беше умно и разсъдливо като човек, а ми го отровиха след като бях живяла с него 7 години. За съжаление хората са доста жестоки.

# 20
  • Мнения: 477
Аналогично с прдишните отговори....
Безсилието да  не можеш да защитиш понякога детето си...
Наглостта и мърсотията....до това водят-до самоуправство.Жалко е...Аз обожавам животните, но влизам и в положението на жената някак си...Не оправдавам постъпката и...Смесени са ми чувствата в случая...
Това е и моето мнение!

# 21
  • Мнения: 14 654
1. това е абсолютен спам
2. ако е вярно написаното, никъде не се казва , че жена трови кучетата, може да е някой татко
3. и на мен ми е писнало от наглите кучкари и изобщо не ми е жал за отровените кучета

# 22
  • Мнения: 229
1. това е абсолютен спам
2. ако е вярно написаното, никъде не се казва , че жена трови кучетата, може да е някой татко
3. и на мен ми е писнало от наглите кучкари и изобщо не ми е жал за отровените кучета
А как ще се почувстваш , ако някой отрови детето ти? Това е въпрос на гледна точка.

# 23
# 24
  • Мнения: 14 654
А как ще се почувстваш , ако някой отрови детето ти?
сигурно както и ти, ако някой отрови твоето

# 25
  • Мнения: 9 990
1. това е абсолютен спам
2. ако е вярно написаното, никъде не се казва , че жена трови кучетата, може да е някой татко
3. и на мен ми е писнало от наглите кучкари и изобщо не ми е жал за отровените кучета
А как ще се почувстваш , ако някой отрови детето ти? Това е въпрос на гледна точка.

Да не дава Господ-но сигурно бих била способна на нечовешки неща в мъката си... ooooh!А кучето си бих прежалила, определено...

# 26
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Пак ще стигнем до спора дали са по-важни децата или кучетата.
Обаче, аз мисля, че нагли стопани на кучета, дето ги разхождат без намордник и верига, ще ги оправят само много солени глоби.
Чакам го този момент!

# 27
  • Мнения: 14 654
"Според мен трябва възможно най-много хора да знаят за действията на тази арогантна жена. Тя не може бeзнаказано да причинява немислими мъки на живи същества затова че са ДОБЛИЖИЛИ детето й. Ако сте на моето мнение, разпратете тази страница на всичките си познати. "

това е заключението на въпросния текст, не ви ли прилича на спам, аз мисля, че е точно това

# 28
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ужасно е, че този човек е стигнал до такова решение. Най-вероятно не е и добре психически.
Ако се спазваха законите и имаше мерки, това едва ли би се случило.
По въпроса за собствениците на кучета, всичко опира до възпитание и култура.
Има хора, които възпитават любимците си, прибират им акото, ваксинират ги и пр. За нещастие, те са малцинство. Confused


# 29
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
1. това е абсолютен спам
2. ако е вярно написаното, никъде не се казва , че жена трови кучетата, може да е някой татко
3. и на мен ми е писнало от наглите кучкари и изобщо не ми е жал за отровените кучета
А как ще се почувстваш , ако някой отрови детето ти? Това е въпрос на гледна точка.

Кой някой ? Куче ли ?

Общи условия

Активация на акаунт