Лунички, звездички....

  • 2 654
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 717
Ако става въпрос за фосфоресциращите фигурки, самата фосфоресцираща боя е токсична (или канцарогенна беше). Ние имаме 4-5 залепени звездички, но скоро ще се местим и не мисля да слагам повече, поради горния факт.

 Peace ние имахме и лекарката каза да ги махам веднага.... не съм я питала точно, но каза, че имат вредно влияние върху здравето на детето, ако искате мога да разпитам или потърся..

# 16
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Има звезди на тавана, но май аз повече им се радвам...
Нищо..ще порасне..ще разбере  Joy Joy Joy

# 17
  • Мнения: 6 461
Да имаме звездички ,лунички,планетки....Много са красиви и ...все едно си под небето.
С това нямаме проблем ,децата си заспиват без проблем.

# 18
  • Мнения: 1 114
Ако става въпрос за фосфоресциращите фигурки, самата фосфоресцираща боя е токсична (или канцарогенна беше). Ние имаме 4-5 залепени звездички, но скоро ще се местим и не мисля да слагам повече, поради горния факт.

 Peace ние имахме и лекарката каза да ги махам веднага.... не съм я питала точно, но каза, че имат вредно влияние върху здравето на детето, ако искате мога да разпитам или потърся..
Защо трябва да ги махнете, детето нали няма да ги яде? По какъв начин могат да му навредят? Питай я и кажи после.
Очаквам и secretgarden да се включи и да каже колко са вредни звездичките на тавана.

# 19
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Вкъщи нямаме, но има при майка ми, където често ходим.
Радва им се, сочи ги и обяснява кое какво е, но не съм забелязала да я разсейват и пречат на заспиването.

# 20
  • Мнения: 822
При нас звездичките наистина имаха обратен ефект в началото...Синът ми ме караше да ги броя, по половин час ми показваше,коя звезда е голяма,коя малка. ooooh!Но този период  отмина.Не бих казала,че му помагат да заспи,но е наистина приятно.За боите-не зная...Нашите са от някаква специална пластмаса,която отразява...

# 21
  • Мнения: 1 063
Имахме преди ремонта и детето много си ги харесваше, не са му пречели да заспи, напротив. Дори имаме един такъв епизод, малчо на година и седем, осем месеца и сме на море, да обаче в стаята няма звезди и му дръпнахме един рев,тате тича да купува, провесихме ги с конци навсякъде и всичко беше вече ОК.
Тези, които си намерила са много красиви и ще ти създадат невероятен уют.

Общи условия

Активация на акаунт