Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 26 окт. 2006, 23:27 ч.

Подарък или пари, или и двете за сватба?

• 4 921
  • 77
  •   1
Отговори
# 30
Ако ще е подарък консултирай се с младоженците.
Аз съм за пари и нещо малко за спомен.

# 31
Пари Peace

# 32
  • Плевен
Предпочитам подарък, но скоро ходихме на сватба и дадохме пари, защото младоженците ще живеят във Франция и как ще транспортират толкова подаръци. В случая така решихме, да си купят каквото им хареса от там. (Има голяма вероятност да се дублират подаръци при поканени 200 човека).

# 33
  • Бургас
Една приятелка, когато се жени направиха списък от какво имат нужда, все пак са младо семейство, от много неща имат нужда, и всеки от поканените гости си избра какво да подари, нямаше изненада в подаръците, но поне нямаше дублиране. Аз и съпруга ми скоро ходихме на сватба, отидохме при младоженците преди това и ги попитахме какво искат, те искаха пари от всичките си гости. Мисля, че дадохме 50 лв

# 34
Пари

# 35
пари в плик,мисля е най-добре WinkС тях могат да си купят каквото си харесат и им е нужно Hug

# 36
  • София
аз съм за парите..........

# 37
Ние винаги даваме пари. Така според мен е най-добре и за двете страни - едната страна си спестява време и чудене, а другата риска да получи нещо ненужно.  Laughing

# 38
Ние пък винаги даваме пари и подарък на свадбите. Според мен това е идеалния вариант. По този начин имат и нещичко за спомен от нас. За по-големите подаръци сме се разбирали с младоженците какви да са. Тази година на едната свадба подарихме спален комплект с одеяло и парички, а на другата от тези дървените статуетки с диваци, с поза на кама сутра и между краката им сложихме паричките. Laughing

# 39
Най-добре питай младоженците.Според мен обаче е по-добре пари,а пък те да си решат от какво имат нужда.

# 40
Пари  Peace
А пък те да си купят с тях, каквото си харесат.

# 41
  • София
Аз съм за подарък, съгласуван с младоженците. Ако предпочитат пари - ОК, нека сами си кажат.
Смятам, че стойността на подаръка трябва да покрива кувертите на тези, които го подаряват - в сегашни условия май е между 35-50 лв/човек  newsm78

# 42
  • Пловдив
Май по-добре в най-ликвидна форма Wink, тоест в пари.

Но ако имаш идея за някакъв оригинален, интересен подарък, защо да не?

# 43
Ако са ти близки,попитай ги какво искат.Ако кажат пари,включи и някакъв символичен подарък освен тях.А това:

пари (ясно е,че според възможностите, но по колко приблизително се дават..)

Освен възможностите,значение има колко са ти близки.На приятели даваме 200 семейно.

# 44
Ако са ти близки,попитай ги какво искат.Ако кажат пари,включи и някакъв символичен подарък освен тях.

ако не са ти близки едва ли ще те поканят на сватбата си, все пак Peace

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт