Как точно доказвате, че Активия не ви е помогнала

  • 3 447
  • 43
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • София
  • Мнения: 1 348
В Бизнес парка в Младост 4,където работя, вчера раздаваха млека Активия с ненам кво си.

 Момичето много старателно обясняваше на всеки, че ако не действа, "Активия ще си върне парите" - както и в рекламата де.
Е винаги съм се чудела, как точно ще докажа действа или не Simple Smile

Имате ли идеи? Simple Smile

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 23 656
Аха, имам идея. Има там един телефон на който се обаждаш и те ти обясняват. Ама общо взето беше, че трябва да се регистрираш, че започваш 14 дни с активия и да пазиш капачките през това време.

# 2
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Например, отиваш офиса им с касова бележка за закупена каса Активия и снимка на червата си.  Laughing

# 3
  • София
  • Мнения: 1 941
И аз се чудя. Може би трябва да си викнеш свидетел, че не посещаваш редовно 00 Mr. Green

# 4
  • Мнения: 46 508
Слагаш камера в тоалетната и после се отчиташ  hahaha

# 5
  • Мнения: 1 492
Слагаш камера в тоалетната и после се отчиташ  hahaha
Joy Joy Joy

# 6
  • София
  • Мнения: 1 348
И после как доказваш "редовен " ли ти е ритъма Simple Smile

# 7
  • Мнения: 4 473
Слагаш камера в тоалетната и после се отчиташ  hahaha

И кантарче. Качествено и количествено измерване и диагностика. Mr. Green

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Тц, всички сте в огромна заблуда. Отива се в офиса им и ви бръкват....знаете къде. Правят ви клизма и трябва да изкарате матр'ял за две седмици.

# 9
  • Мнения: 11 003
Това истина ли е  #Crazy #Crazy

# 10
  • София
  • Мнения: 3 421
Ей, всеки път и аз това се чудя като гледам рекламата. Доста дразнещо, сякаш хората са олигофрени .

# 11
# 12
  • София
  • Мнения: 18 679
С фекални проби hahaha

# 13
  • Мнения: 14 486
Тц, всички сте в огромна заблуда. Отива се в офиса им и ви бръкват....знаете къде. Правят ви клизма и трябва да изкарате матр'ял за две седмици.

 Joy Joy Joy hahaha Joy Joy

# 14
  • Мнения: 236
ами истина е,иначе как ще докажеш-отиваш там правят ти клизма и после преценяват дали да ти върнат парите. Joy

# 15
  • Мнения: 1 564
Слагаш камера в тоалетната и после се отчиташ  hahaha
smile3532  newsm48 smile3532

# 16
  • Мнения: 2 897
ами истина е,иначе как ще докажеш-отиваш там правят ти клизма и после преценяват дали да ти върнат парите. Joy

Това е ужасно SickДобре,че ми е редовен стомахът Grinning
И да не беше,пак нямаше да го оправям с Активия Naughty

# 17
  • Мнения: 3 447
Ето някой на мойта вълна Joy И аз все това се чудя, откак видях рекламата Grinning

# 18
  • Мнения: 2 212
Ето някой на мойта вълна Joy И аз все това се чудя, откак видях рекламата Grinning

И аз съм на същата вълна  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 4 473
И да не беше,пак нямаше да го оправям с Активия Naughty

Защо? Rolling Eyes Сериозно питам, нещо имаш предвид ли? Thinking

# 20
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 817
Аз съм на тая вълна отдавна, Доне - още от предната кампания на Активия Grinning

Истината е друга. Отивате в офиса с 14-те капачки. Вдигате блузата. Ако нямате зелена стрелка на корема (сочеща надолу!), значи Активията не е подействата и ви връщат парите.

# 21
  • Мнения: 2 212
Истината е друга. Отивате в офиса с 14-те капачки. Вдигате блузата. Ако нямате зелена стрелка на корема (сочеща надолу!), значи Активията не е подействата и ви връщат парите.

 hahaha hahaha hahaha

# 22
  • Мнения: 6 167
данон трябва да имат еднакви стандарти май, но факт е, че от софийска активия нищо ми няма,  а от местна такава 5 дена не можех да изляза от тоалетната. Blush

иначе кампанията и рекламата е същата и тук и е безумна с тия етикети!

# 23
  • Мнения: 2 212
Да не би в млякото да има някакъв вграден микро чип, който е локатор на обекта дори след поглъщане на млякото и усвояването му в стомаха и да може да проследява колко често обекта посещава двете 00 ... нещо като ББ вижда всичко  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 1 114
Условията за връщане на парите са доста....хм, излагащи  Sick  -така да се каже. След като ги прочетете, няма да си помислите дори да си поискате обратно парите.
Спомням си от предната им подобна кампания, че в такъв случай човек се задължава да участва в рекламни кампании напълно безвъзмездно и  бла-бла... С две думи- като/ ако решат , че им трябваш, работиш за тях като рекламно лице без да получаваш пари. За сметка на това печелиш популярност като  един от най-"запечените" хора в България. хехехехе

# 25
  • Мнения: 14 486
Условията за връщане на парите са доста....хм, излагащи  Sick  -така да се каже. След като ги прочетете, няма да си помислите дори да си поискате обратно парите.
Спомням си от предната им подобна кампания, че в такъв случай човек се задължава да участва в рекламни кампании напълно безвъзмездно и  бла-бла... С две думи- като/ ако решат , че им трябваш, работиш за тях като рекламно лице без да получаваш пари. За сметка на това печелиш популярност като  един от най-"запечените" хора в България. хехехехе

сега разбирам що хич не им вярвам на рекламите, те вземали не актьори, а такива като оная дето казваше "смея се, весело ми е" - хич не й е било весело на жената Sick

# 26
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 707
Браво на вас. Смях се почти колкото на муньовската тема.  Laughing Дали няма повече инфо в сайта им или пък няма ли телефон на потребителя, където да дават инфо.

Иначе сте ужасно прави. Но все пак Елена Йончева беше доста убедителна навремето  Mr. Green

данон трябва да имат еднакви стандарти май, но факт е, че от софийска активия нищо ми няма,  а от местна такава 5 дена не можех да изляза от тоалетната. Blush


Това ли имат предвид като казват редовен стомах  newsm78. Мерси съм тогава.

# 27
  • Мнения: 3 447
Аз съм на тая вълна отдавна, Доне - още от предната кампания на Активия Grinning

Охохоооо, на мен Активия са ми фаворити още с първия си слоугън - "Невидимо действие - видим резултат" Mr. Green Е тоя видим резултат толкова нагледно си го представях всеки път как казва "цоп".... Mr. Green

# 28
  • Мнения: 298
При предишната промоция на "Активия", изпратих 14 капачки като гледах срока им на годност, да не бъде с голяма разлика, т.е. все едно съм я консумирала всеки ден  Outta Joint. В условията на промоцията, пишеше, че трябва да се обадиш на някакъв номер, на който вежлива служителка ми записа името и адреса. След месец и половина получих запис, и наистина ми върнаха парите  Shocked, честно казано въобще не вярвах, че ще ги върнат, но... Simple Smile

# 29
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 817
А ти беше разочарована и нямаше зелена стрелка на корема или просто пробва системата?

# 30
  • София
  • Мнения: 1 941
При предишната промоция на "Активия", изпратих 14 капачки като гледах срока им на годност, да не бъде с голяма разлика, т.е. все едно съм я консумирала всеки ден  Outta Joint. В условията на промоцията, пишеше, че трябва да се обадиш на някакъв номер, на който вежлива служителка ми записа името и адреса. След месец и половина получих запис, и наистина ми върнаха парите  Shocked, честно казано въобще не вярвах, че ще ги върнат, но... Simple Smile
Откъде изрови капачките и как доказа, че не ти е действало?

# 31
  • Мнения: 298
Ами, как откъде съм ги изровила, купувам си "Активия", защото ми харесва, резултат като редовен стомах и зелени стрелки  Mr. Green, няма, но пък ми е вкусничко  Simple Smile. А иначе, когато се обадих не са ме питали, дали ми деиства или не, просто ми записаха данните, и това беше. Мисля сега пак да изпратя капачки но ще дам друг адрес  Crazy

# 32
  • София
  • Мнения: 1 941
да не бъде с голяма разлика, т.е. все едно съм я консумирала всеки ден  Outta Joint.
Аха, ей това ме заблуди Simple Smile

# 33
  • Мнения: 569
При предишната промоция на "Активия", изпратих 14 капачки като гледах срока им на годност, да не бъде с голяма разлика, т.е. все едно съм я консумирала всеки ден  Outta Joint. В условията на промоцията, пишеше, че трябва да се обадиш на някакъв номер, на който вежлива служителка ми записа името и адреса. След месец и половина получих запис, и наистина ми върнаха парите  Shocked, честно казано въобще не вярвах, че ще ги върнат, но... Simple Smile


 Събирам капачки от Активия, моля помогнете.  Laughing Mr. Green  Laughing Mr. Green  Laughing Mr. Green

# 34
Значи, в продължение на 14 дни всеки ден отделяш по малко от изаканото в отделно бурканче. Като се съберат 14 бурганчета ги носиш в централата на "Данон - България". Там ги предават за изледване в лабораторията - да се види формата на акото, цвета, аромата, констистенцията, и така се преценява има ли резултат или трябва да ти върнат парите  Joy Joy Joy

# 35
  • Мнения: 3 447
Значи, в продължение на 14 дни всеки ден отделяш по малко от изаканото в отделно бурканче.
Тц, ако акаш всеки ден, нищо няма да ти върнат - нали това е целта на Активията Grinning Трябва да удостовериш, че НЕ си акал Naughty

# 36
  • Мнения: 1 277
Тц, всички сте в огромна заблуда. Отива се в офиса им и ви бръкват....знаете къде. Правят ви клизма и трябва да изкарате матр'ял за две седмици.
hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy

# 37
  • Мнения: 2 386
Ох,ще се спукам от смях...Ако в бурканче,зелена стрелкичка,фекални пробички,клизми на място..... newsm62 smile3532 newsm62
И аз търся капачки....ще ставам ... hahaha милионерче пък!

# 38
  • София
  • Мнения: 2 381
Ей, с тази тема се смях почти, колкото със "Смешно ли е раждането". Честно казано, не съм пробвала 14 дни поред да ям "Активия", но и от няколко при мен имаше ефект. Аз нямам нередовен стомах, а защото понякога ям дни наред само суха храна и се стига до... Ефектът от "Активия" при мен си беше съвсем умерен, за разлика от някои лекарства на билкова основа против запичане, които от едната крайност, ме пращат в другата.  #Cussing out

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Не мога да отговоря на конкретния въпрос, но и аз бях впечатлена че на опаковките на Активия пише че връщането на въпросните 14 бр. е промоция. Според мен ако решиш да се възползваш от промоция не е необходимо да доказваш че Активия "не действа"  newsm78

# 40
  • Мнения: 306
Нееееее!След като 2седмици не е имало видим резултат,ти изпращат възможно най-надарения представител, за да ти разбие насъбралата се тор! Whistling

# 41
  • Мнения: 1 028
Бравос бе,винаги съм знаела,че жените сме по-големи мискинки от мъжете и по-цапнати в устата,казаното по-горе го потвърждава Mr. Green

# 42
  • Мнения: 2 407
На мен ми помага.

# 43
  • Мнения: 8 505
Ето някой на мойта вълна Joy И аз все това се чудя, откак видях рекламата Grinning
 

Аз пък друго се чудя-как така,ако ти е нередовен стомаха,ще се мъчиш цели 2 седмици с Активия,а няма да си вземеш едно обикновено кисело мляко и да се оправиш за няколко часа newsm78

Общи условия

Активация на акаунт