Търся помощ за рожден ден!

  • 459
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 433
Момичета - имам нужда от малко тласък че нещо мисля...мисля... и не мога да го измисля!
На 1 ноември е рожденият ден на малък Яни! Първият му Рожден Ден!
Ама не знам как да го организирам! newsm78 Парти клубове в Севлиево няма. Има една сладкарница която прави детски партита но е за по-големи деца. Подът е мраморен и не е подходящ за бебета. Няма и играчки - само детска украса...Не става!!!
Мислех да го направя в къщи следобед с дечица вечерта с приятели а в събота с бабите и дядовците които не живеят в града и за тях ще е по удачно да е в почивен ден!
Обаче...много се чудя - ами те децата спят следобед. Не мога да кажа на майките че трябва да събудят децата си по -рано или да не ги слагат да спят. Това са все пак бебета. И ако го направя в 15 - не е разумно. Ако пък го направя в 17 когато всички са се наспали...рискувам да не успея да се приготвя за вечерните гости.  И друго - бабите дали пък няма да се разсърдят че не сме ги поканили на деня???? newsm78
Моля за някаква идейка щото то съвсем наближи а аз нямам решение на въпроса! Praynig

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
Ами направи го с дечицата преди съня им. Не помня вече на годинка кога точно спяха, но едно сутрешно-обедно парти си е напълно приемливо за такива малки деца. Друг е въпросът, че те на тази възраст още не общуват и за мен лично е излишно да се празнува с "приятелчета" на тази възраст, но това си е мое мнение.
С бабите съгласувай предварително кога предпочитат да дойдат. Ако поискат да е на деня, с приятелите ще празнувате в събота. Ако не - както си го планирала. Ще имаш целия следобед да се приготвиш - децата ще са си тръгнали докъм 1-2 часа.

Общи условия

Активация на акаунт