Интернет Love

  • 2 370
  • 42
  •   1
Отговори
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Колко от вас се запознаха със сегашния си партньор по Интернет?

Аз лично съм традиционалист и със стари разбирания Joy Joy, и си се запознах със съпруга ми face to face Laughing

но имам приятелки, които постоянно намират разни Интернет любови и летят на ляво и надясно по света да се срещат...и така някои вече 4-5 години връзка поддържат newsm78. под секрет - всичките все италианци намират Thinking...не знам какво става в тази Италия, голяма любов Crazy Crazy

Та сега колко от вас се запознаха по Интернет?

Поздрави,
  bouquet

# 1
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Деси,вярно е,от италианките има поне 3 или 4 мацки,дето са се запознали с полвинките си в Нета. Те после сигурно сами Ще си кажат  Wink
Ина4е за протокола и аз предпо4итам фейс ту фейса като теб  Peace

# 2
  • Мнения: 137
Аз също се запознах с моят съпруг от интернет.И съм много щтастлива с него и имаме една прекрасна дъщеря.  bouquet

# 3
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Та сега колко от вас се запознаха по Интернет?

a3 Grinning

# 4
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
ша са броим ли? Mr. Green

# 5
  • Мнения: 2 907
Малко съм извън темата, но пиша тъй като съм имала няколко инет-връзки.

Аз ли4но имах много лош опит с такъв тип запознанства, тъй като факторът да се разо4ароваш наживо е много висок. Особено за ме4татели като мен, реалността се оказа смазваща. Но това при всеки е разли4но, пък и ако попаднеш на правилният 4овек, няма никакво зна4ение къде и как сте се запознали. Аз на моят 4овек попаднах също наживо. Но и по и-нет да беше за мен нямаше да има зна4ение. Познавам много двойки, които са намерили сродна душа по този на4ин, нямам нищо против. Скепти4на съм оба4е , тъй като при мен не се полу4и и от опит мога да пиша много и за обратната страна на медала.

В интернет се намира от вси4ко, както и в действителния живот - 4естни и открити хора, както и долни лъжци. Единственото е , 4е наживо лъжецът можеш да го хванеш бързо, а в и-нет ще те баламосва. Но пак е много относително.

Ли4но аз не бих пове4е вярвала на някой мъж виртуално. Но защото имам много гор4ив опит.

# 6
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Това за италианците наистина е вярно. В далечната 1999 или 2000 се записвам в един сайт за приятели чрез писма / наистина с идея за упражняване на езика/. Леле, като заваляха едни е-мейли само от италианци. Пишех си с едно момче, после с още едно / което се ожени за българка от Търново/. Дори една зима бяха довели техен приятел на сгляда с момичета. Няма да забравя как празнуваха Нова Година в Арбанаси без ток в ресторанта, 2 метра сняг и колата им запецнала на баира. От сглядата нищо не стана, защото той се ожени преди месец за румънка. Пак от Интернет.

Не знам, но си мисля, че това е страшен късмет, ако се запознаеш с някой свестен. Имам позната, която се опитва да си намери някого, ама или искат само любовници, или вече саразведени и не искат деца, или са хахо.

Последна редакция: пт, 27 окт 2006, 15:31 от Kalinka

# 7
  • Мнения: 3 423
Аз съм малко Тома Неверни, мнителна съм до параноя,
та затова и не вярвам на виртуални любови и сайбър-секс.
Но познавам бая народ, дето му червенеят ушите,
докато върти романси из мрежата. Някои години губят.

# 8
  • Мнения: 7 605
Ние се zапоzнахме онлайн, но се влюбихме оффлайн  Mr. Green  Наистина си 4атихме 4ат пат беz zадни мисли, но когато zа първи път се видяхме фейс ту фейс.......голяма любофф  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

И аz не мога да си представя да се влюбя във виртуален 4овек, искам да кажа в някой, беz да го поzнавам на живо. Може да има голямо раzбирателство и да допада на снимките, но zнам ли дали не мириШе лоШо, дали не пърди zву4но и си бърка открито в носа?  Sick

# 9
  • Мнения: 1 545
Аз съм от тези, и то баш с италианец  Laughing

# 10
  • Мнения: 3 880
Аз като се запознах с моя мъж изобщо си нямах представа "що е то интернет и има ли той почва у нас"  Wink Божеее, т'ва трябва да е било преди стотина години ooooh! (края на миналото хилядолетие)
След като се запознах с интернета и чата, се въздържах да търся онлайн-любови по разбираеми причини, вече бях омъжена жена Wink

# 11
  • Някъде под слънцето
  • Мнения: 360
И аз преди няколко години като ми беше краста интернета си чатех с кви ли не образи...даже с 2-3-ма се видях и на живо.. Crazy Flutter.все италианци бяха...ама да ви кайа не си е работа...не оспорвам.. Peaceсигурна съм, че  има много хора, които са се запознали в нета с някой и са си допаднали Peace...за мен лично обаче  Thinking си е по-добре на живо...и даже си мисля по-добре с местен момък  Blush поне аз така се запознах с мойто гадже... Blush
Но от дрига страна пък...знае ли човек къде ще му излезе късмета Thinking newsm12 newsm53

# 12
  • Мнения: 6 167

май пак трябва  Mr. Green
и аз.  Вие писали ли сте благодарствено писмо на кю-то? newsm78
ние само се запознахме така, после всичко дължим на yahoo messenger

да ви кажа, не виждам защо има 'традиционалисти' и 'запознали се по интернет'
интернет е страхотен начин първо хората са се запознаят и опознаят и след това всичко останало. бас ловя, че от интернет запознанства излизат много стабилни бракове.
човек много бързо изгражда мостове , чрез интернет.
вижте нас.

ПС: Напълно съм съгласна с Мистик и Лиска: има голяма сволач из интернет. Аз също имам горчив опит. Когато съпруга ми ме намери ( италианец амаха), вече не гледах на Интернет , като за потенциално място за среща на голямата любов, но вече 2 години сме заедно и..
така. Приказки има. Сбъднати мечти също Peace

Последна редакция: пт, 27 окт 2006, 16:39 от Lennie

# 13
  • Мнения: 3 521
И ние сме q-двойка...голяма лЮбов, голямо хвърчЕне падна докато ме навие да дойда тук Mr. Green.

# 14
  • Мнения: 2 379
под секрет - всичките все италианци намират Thinking
Така си е. В Италия има голям внос на булки, понеже повечето от местните моми са... хм... със странен манталитет Whistling

А от форума до сега съм се запознала с 4-5 девойки Grinning Това също си е интернет Wink
Какво мислят скептичните по въпроса?

Общи условия

Активация на акаунт