v koia sedmitza razbrahte, che ste bremenna ?

  • 2 855
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 067
Трета гесатационна. Познах по симптомите, защото не ми е първа бременност. Теста отчете втора бледа черта седмица по-късно.

А на теб честито!!! Лека бременност!

# 16
  • Мнения: 592
Честито, честито, честито!  - Аз разбрах на втория ден след като не ми дойде, което значи около 2седмица, а симптоми никакви, докато не ми порасна корема - нито гадене, нито повръщане, ама нищо...сега се сещам, че имах по-изострен нюх-това беше, после и контракции не разбрах какво са  и всичко беше само един корем. Пожелавам ти лека и безпроблемна бременост, като моята, която да зъврши с едно сладко newsm32

# 17
  • Мнения: 205
Blagodaria na vsichki koito mi pisaha.
Pozelavam leka bremenost na vsichki badeshti maiki.

Na 10 she hodia na 2 ri videozon i she pisha kak e minalo.

PS - Sajeliavam, no sam v chujbina i ne moga da pisha na kirilitza  Embarassed

# 18
  • Мнения: 452
В 5 г.с. на 3-я ден от закъснението.

# 19
  • Мнения: 1 925
Аз разбрах в 6-та г.с., нямах симптоми освен болки като пред цикъл, пък и цикълът изобщо не ми е редовен. Но Дара  Heart Eyes и останалите момичета ме накараха да направя тест и така разбрах. Повръщането започна в 8-9 г.с.

# 20
  • Мнения: 4 111
След 5 дни закъснение на менструацията си купих тест - беше положителен, но аз не можех да повярвам и ходих пак за тест - друг модел -  и той положителен. Чувствах се много странно. Искам го, а се изплаших от неизвестното. Докторът ми направи трети тест - трети вид, който си пазя за спомен. На доктор отидох 10 дни след положителните 2 теста, но той видя малка черна точица на ехографа и ми каза да отида след 2 седмици. Чак тогава каза, че зародиша е в матката и другите успокоителни работи. Успех и на теб!  Peace   bouquet

# 21
  • Мнения: 216
Аз разбрах в 6-та г.с., нямах симптоми освен болки като пред цикъл, пък и цикълът изобщо не ми е редовен. Но  Heart Eyes останалите момичета ме накараха да направя тест и така разбрах! newsm10 newsm10

# 22
  • Мнения: 966
честито!!!!!
Аз разбрах във втора г.с.
Лека бременност  bouquet  bouquet

# 23
  • Мнения: 574
5  г.с. но вече бях наясно закъсняваше ми само 6 дни!

# 24
  • София
  • Мнения: 1 067
честито!!!!!
Аз разбрах във втора г.с.
Лека бременност  bouquet  bouquet

Как във втора г.с.? Това е 14-ти ден от цикъла... То тогава би следвало да ти е овулацията... ??? Как точно разбра?

# 25
  • Мнения: 743
Разбрах може би в 5 седмица, като си направих тест. Отидох на лекар чак в края на втория месец. От суеверие и страх. Изгубих едно бебенце миналия август и ме беше страх този път. Сега се радвам на едно сладко момиченце.

# 26
  • Мнения: 45
Май в 6 г.с.Имах обичайните ПМС,но си имах едни наум,понеже в периода на овулация доста се раздадох  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 1 701
И аз бях в 6-та. Ама разбрах случайно. Ако не бяха момичетата тук още доста време щях да се чудя и вайкам и да не знам какво става! Simple Smile

# 28
  • Мнения: 3 500
Теста ми беше положителен още в 4, в 5-та вече имах синимка от ултразвука.А дали не беше 6-та  newsm78

# 29
  • Мнения: 1 098
На 4 седмици и няколко дни теста ми беше EFP

Общи условия

Активация на акаунт