Частни уроци по език - как се движат цените?

  • 1 616
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 263
Имате ли сведения /желателно е да са от първа ръка/ как се движат цените на частните уроци по английски език.
Колко от вас ползват "услугата"?
Колко пъти седмично учите /или пък учат децата Ви/?
Колко заплащате?
По коя система се занимавате?
Доволни ли сте от резултата? / и можете ли да сравните курсовете с частните уроци/.
Предварително благодаря за отговорите Ви!!!
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 1
  • Мнения: 7 263
Пуснах темата и в "клюкарника" - защото е доста посещаван - но ще ви помоля и тук за мнения :
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=137118.new#new

Благодаря предварително!
  bouquet  bouquet  bouquet

# 2
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
о, дружке моя виртуална...  Hug

раздирана съм от същите въпроси...  Thinking

Та какво чух:
10лв. за 1 астр. час. Било добре да са поне 2 часа седмично.

За доволство или НЕдоволство нищо не мога да спомена...  Confused

# 3
  • 1st floor
  • Мнения: 9 096
то нашите май не са точно частни newsm78...
по-скоро нещо като курс- 10-тина деца са.Но съм адски доволна. Ходи от миналата година, два пъти седмично по час и половина - само срещу 25 лв. месечно.  НО УЧИТЕЛКАТА Е ПРОСТО НЕВЕРОЯТНА!!! Родена е да работи с деца. И щерката я обожава!

# 4
  • Мнения: 7 263
Ако качеството на урока е добро - цената е разумна. Защото курс от сто часа  където и да е - верно не е скъп но за сметка на това знанията са ти ден до пладне и ако групата се случи куца ...
Омръзнало ми е от курсове и съм решила сериозно да хвана бика за рогата - имам координатите на двама- трима човека, за които имам добри отзиви  и ще се пробвам, но искам все пак да съм ориентирана за цените преди преките разговори.
В тази връзка, ако някой има печен даскал за препоръчване да пише - ако иска на бележка, ако иска и тук.

# 5
  • София
  • Мнения: 227
Миналото лято една г-жа идваше в къщи и учеше дъщеря ми цял астрономически час за 6 лв.,
но не съм сигурна дали не преподаваше само на деца, които са до 8 клас. Не знам другите колко взимат, защото не съм питала, но мисля че това изобщо не е скъпо, а и ти идва на място.
Ако те интересува ще ти пусна телефона й на лични.

# 6
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз ще се запиша на индивидуално обучение във фирма- 4 лв. за учебен час.
Миналата година ми искаха по 20 лв. за частни уроци ooooh!

# 7
  • Мнения: 7 263
Да интересува ме - пусни ми го моля те!
  bouquet  bouquet  bouquet
А ти доволна ли беше - детето имаше ли полза от уроците?

# 8
  • Мнения: 631
При мен идва учителката в къщи. Взима ми 7 лв. на час. Занимаваме се по учебника на ИЧС, отделно ми носи различни тестове, статии и други помагала. Уроците са и перфектни и начина по който си схематизира урока е много добър и разбираем. Ако сгреша ме поправя безброй пъти и не и омръзва, но ми направи невероятно произношение. Все пак аз съм човек занимавал се с английски преди и се оказа, че имам много богат речников фонд и почти никаква граматика.

От всички случаи индивидуалните занимания са по - добри от курсовете. Все пак се занимава само с теб, а в курса едни дръпват много бързо - други хич, а една учителка не може да объща внимание на всеки.

# 9
  • Мнения: 6 315
Нямам информация за цените, но съм човек, който е взимал частни уроци и е ходил на курс. Според мен частните уроци са по-добрият вариант по няколко причини: 1) обръща ти се повече внимание; 2) ако групата в курса не е на ниво ти става скучно и си губиш времето; 3) комуникацията с човек владеещ езика добре е непрекъсната и не се налага да слушаш лошо оворещи хора.... Зависи много от преподавателите разбира се. Аз като посещавах курс по английски бях много назад с лексиката, но учителят реши да ме вземе и направи чудеса с мен.

# 10
  • Мнения: 71
Извинете за намесата, но видях темичката и ако мога да бъда полезна ще ви кажа и аз какво знам със сигурност но и от опит.
Цената на един учебен час от 45  минути се движи от 7 до 10 лева. Веднага пояснявам. Урок за едно дете или възрастен е 7 или 8, но за кандидат студент или подготовка за различни сертификати е 10 че и отгоре.
Обикновено с дете се взимат 2 учебни, което ще рече час и половина астрономическо време за 14 лева.
Още едно инфо....в която и да е школа от по-реномираните цената за 40 минути е 8 лева, след Нова година ще скочи определено. Естествено и на индивидуалния частен урок. Но подкрепям абсолютно мнението за това че индивидуалният урок е много по-продуктивен от този за група.
Дано да бях полезна. Успех!

# 11
  • София
  • Мнения: 6 999
В продължение на 3 години учих английски на частни уроци. Учителят ми е преподавател в Университета. Плащах по 20 лева за 2 астрономически часа, 2 пъти в седмицата е минимума.

За мен няма база за сравнение с курс. Частните уроци са в пъти по-добри. Не съм учила по определена система. Тъй като аз уча по слух говорехме, говорехме... Докато затвърдях всичко ново, без просто да трупам нови понятия само, за да минавам уж в по-горно ниво. Работа ми е свързана с всекидневно практикуване на езика и 3-те години ми помогнаха да подобря ужасно много говора си.

Добре похарчени пари.

# 12
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Лени - сподели какво имаш предвид, плз!  Praynig

Давай координати и на мен за частния преподавател и да слагаме игнор на г-жа З...  Twisted Evil

И аз мисля, че частните уроци са по-по-най  Flutter, от курс  Peace

Общи условия

Активация на акаунт