Лекар, който познава пола, в Пловдив?

  • 2 484
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 105
Аз на 04.11 бях на фетална морфология, и ми казаха че ще е момче (макар че аз изках девойка), казаха с 95%  сигурност. И макар че според повечето ми познати е много рано, се оказа, че всичко много зависи от техниката с която те гледат и човека който го прави  Simple Smile.
Иначе за Пловдив не мога да те ориентирам, а ти какво искаш, имаш ли усещания за пола на бебока?

# 16
  • Мнения: 106
Ето линка за метода на инките за изчисляване на пола:  http://vilea22.googlepages.com/Child.htm- за малката мишчица Laughing
Аз ходих пак на ехограф- нищо,нищо,нищо!!! Не е от апаратурата, била съм и на 4Д и на 3Д. Е, на 4Д бях в 18г.с., може би е било рано.
Но и в 21г.с. не са точни. Вече не знам колко лекари ме гледаха- Корсимов, Велчев, Малинова...
Все не е в добра поза да се разбере, много шава или свива крака. Последният път пъпната връв му била между краката. Ох, пак използвах "му"- усещам се как говоря често в мъжки род, не нарочно. Даже ми е гузно-ако бебо е мъничко момиченце, че го наричам така. Унтиуция ли е, решила съм, че е момче. Определено нямаме предпочитания с таткото-само да ни е здраво детенцето, но как ме човърка...Искам ми се да му купя нещо, а като гледам до последно и да ми кажат пола, ще си е изненада.
Ягодке, не съм се интересувала за фетална морфология-къде правят в Пл-в, колко струва. Има ли ограничение до кога- до кой месец? Точно в какво се състои-взимат ти околоплодна вода ли?

 

# 17
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Купувай...какво пречи...можеш да избягваш само типично момичешкото розово, ако те притеснява момчето да носи розово

# 18
  • Мнения: 2 531
anabella_13  и ной добрия специалист винаги може да сбърка пола на бебето, да не говорим че още е и рано   bouquet

# 19
  • Мнения: 9 092
За фетална морфология питайте момичетата в Отчетните теми или Бъдещи и настоящи майки.

# 20
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Отиди при Минев. Дали са ти координатите.

# 21
  • Мнения: 105
anabella_13  Аз феталната морфология е правих в Сф в м. ц. Селена (понеже сега съм в Сф, тук работя) Не ти взимат нищо  Wink, гледат те само на ефограф, но много подробно, моят преглед беше около 40-45 мин - 40лв., като гледахме всяко органче на бебето, като повечето лекари наблягат на откриването на маркери които обикновинно подсказват разни аномалии (Даун, Спина Бифида и др). При мен всичко беше ок  Whistling, и затова решихме че няма да правя БХС. А това с околоплодната течност е амниоцентеза (мй така се пише  Simple Smile), то е най-точно в откриването на аномалии, но е доста крайно, според лекарите с които аз съм разговаряла.

# 22
  • Мнения: 106
Момичета,
Само да споделя... Laughing
Най-после чухме предположение за пола-в петък. То вече съм 28г.с., още малко и...сама ще разбера.МОМИЧЕНЦЕ.Д-р Малинова беше повече от сигурна, че имаме мома Grinning.
Аз все пак имам едно наум...до последно няма сигурно.
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт