Какво бихте направили вие?!

  • 4 128
  • 70
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 7 097
Малко off - темата, но много ми е интересно - защо мъжете толкова силно мразят хомосексуалистите?

И на мен ми е правило впечатление, а когато става въпрос за лесбийка го приемат и не им е толкова гадно, даже за някои е възбуждащо...

# 31
  • Мнения: 4 473
Малко off - темата, но много ми е интересно - защо мъжете толкова силно мразят хомосексуалистите?
Дълбоки вътрешни страхове Simple Smile

Съмняват се в собствената си мъжественост или в това, как би се видоизменила тя? Това всъщност е и моят отговор.

# 32
  • Мнения: 3 447
Малко off - темата, но много ми е интересно - защо мъжете толкова силно мразят хомосексуалистите?
Дълбоки вътрешни страхове Simple Smile

Съмняват се в собствената си мъжественост или в това, как би се видоизменила тя? Това всъщност е и моят отговор.


Ами ти си си отговорила Simple Smile При жените границите са по-размити. Първо, жените са свикнали от малки да изразяват физически привързаността си, прегръдките и целувките (не сексуалните) между приятелки са съвсем нормално нещо. Много жени са склонни да се целуват с друга жена, или дори да си легнат с нея ей така, да видят какво е - без да смятат, че това ги прави лесбийки и без да правят драма от това. При мъжете обаче няма такова нещо.

# 33
  • Мнения: 4 473
Дона, така е, отговорила съм си доста отдавна. Laughing Като гледам мнението ни се припокрива.
Интересно ми беше да видя мъжка позиция Wink

# 34
  • Мнения: 3 447
Интересно ми беше да видя мъжка позиция Wink
Честна мъжка позиция не знам дали ще видиш Wink

# 35
  • Мнения: 4 473
Интересно ми беше да видя мъжка позиция Wink
Честна мъжка позиция не знам дали ще видиш Wink

Дори и анонимно ли? ooooh! Ами това е, мъже Tired

# 36
  • Мнения: 5 370
Ох, Жоре, признавам, че тоя път темата ти ми бръкна яко в най-тайните дебри на майчината ми и женска душица.
Честно, никак няма да ми е лесно. Естествено, че това няма да промени чувствата ми към него, защото е моя кръв и плът. Но, ей Бога ми, Кълна се, че бих направила всичко възможно - директно или индиректно- за да се опитам поне да променя "насочеността му".
Защото 80 % може би от хомосексуалистите и лесбийките са станали такива вследствие на НЕЩо, а не защото генетично им е заложено.
Поради тази причина вече отстъпих ръководната роля на баща му-обуздах си ревността и ги оставям двамцата по мъжки да ходят, да викат, да играят............Нямам амбицията да се превръшам в майка-център на вселената за него. Naughty

# 37
  • Мнения: 3 164
 PraynigПази Боже!имам 2-ма сина и силно се надявам да не се сблъсквам с такава дилема никога Praynig много, изключително много ще ми е неприятно и гадно.ще вия и рия със зъби и нокти, само и само да ги "вразумя" Stop но , ако нищо не помогне-е, ще се примири майчиното ми сърце и ще ги приеме такива , деца са ми все пак.

# 38
Tova  e napalno normalno veche v koi vek jiveem be hora........
s maje ,s jeni i s dvete taka se pravi Simple Smile
Kak niakoi moje da spre da si obicha deteto ...ne moga da razbera..za men tova e apsurdno...kakvo ot tova s kogo si liaga ...e vij za malkite gradove i sela e drugo.

# 39
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
аз не мразя НИКОЙ само за това с кой и къде си го СЛАГА!
това е тъпо и ограничено - само щото го пъхаш в мъжки гъз - да мразиш такъв човек
сори за грубия език ама ми се вижда несериозно да мразиш някой за това

е то е несериозно да мразиш и някой че е от ЦСК, а не от Левски ама изглежда повечето хора са склонни да мразят за глупости

да ако сина ми е травестит ще му предложа да му купя сутиен, за да не се налага да се продава за да си го купи!
няма да ми е приятно, но нама да го мразя за това

# 40
  • Мнения: 4 555
Не смятам, че всички хомосексуалисти са родени такива.  Дори мисля, че делът на тези, които са "станали" поради една или друга причина е много по-голям. Има много фактори в детството, които могат да обърнат сексуалната ориентация на едно момче.
Относно момичетата е малко по-различно. Както каза Дона, за повечето момичета мисълта да са интимни с някоя приятелка не е толкова неестествена и това не ги прави лесбийки. При лесбийките има обаче някакъв друг вид показност. Те искат да покажат, че не им трябват мъже, че могат и без тях, лесбийството много често е свързано и с някакви прояви на феминизъм. Т.е най-вероятно са били наранени от някой мъж и се опитват да компенсират това с подобно поведение. Тук няма нищо вродено и нищо генетично. Тъпо е, че вместо да се опитат да разрешат проблема си, те се борят за "равноправие".

# 41
  • Стара Загора
  • Мнения: 72
ОК, но искам всички да си признаят, че винаги ще имате едно свито стомахче заради това, че детето ви е точно онова, което най-малко сте очаквали и искали. Някак си пак ще си го обичате, но на 70%, а не на 100%.
Това означава, да зависи любовта към детето ми от това, как то се реализира в живота.  Confused. Не виждам как ще стане.  Естествено, бих бил горд, ако жъне успех след успех, но любовта ми не би намаляла, ако не е така. А и не мога да прогнозирам какво би се случило след 15-20 години.

# 42
  • Мнения: 1 001
Малко off - темата, но много ми е интересно - защо мъжете толкова силно мразят хомосексуалистите? На доста мъже съм задавала този въпрос, но не получих нито един конкретен и сериозен отговор.
Има и лесбийки, нали?! Аз отношение към тях нямам, просто не ги забелязвам. Не съм забелязала и други жени да изпитват чак талкова силна непоносимост към тях. При мъжете обаче е очеИЗвадно.
Аз не ги мразя (хомосексуалистите) и не разбирам в това отношение (и не само в това, но това е друга тема) Joro01. Никога не съм смятал, че неразбирането на някого ти дава право да го мразиш. И да попитам Joro01: Доколкото си спомням от писанията ти, имаш син ... как ще го обичаш на 70% ако не дай си Боже харесва повече мъже ... а и нали мразиш хомосексуалистите?!?

# 43
  • Мнения: 293
жоре, вече ти отговорих в псевдотемата ти в клюкарника..

Ние децата ще си обичаме - каквито - такива, а теб щом толкоз те влече (тия гейове са ти сека втора дума, сега за азисчо призна) - ми действай, бе момко, кво ни занимаваш (а може би - с моме, трябва да се обръщаме вече към твойта персона) Mr. Green

# 44
  • София
  • Мнения: 2 271
За промяна в чувствата изобщо не може да става дума. Една майка обича детето си и почти нищо не може да я накара да спре да го обича, или да го обича по-малко (например с 26,7%)
Всеки родител иска най-доброто за децата си, за да се чувстват те добре. И ако хомосексуализма прави човека щастлив, значи това е най-доброто за него. В днешно време има толкова информация и примери, че всеки наш избор може да бъде добре преценен и обмислен.
В крайна сметка искам сина ми да е щастлив, каквото и да означава за мен това!

Общи условия

Активация на акаунт