За стрии(какви мерки предприемате за тях и от кой месец)

  • 2 512
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 742
Мажех се от 4 месец с Мама Дона на Чико - нямам стрии, но все пак си е до кожа.
smile3521

и мен ме спаси този крем! Златен е!

# 16
  • Мнения: 857
Ако кожата ти не е достатъчно еластична ..няма да ти помогне каквото и да било.Аз се мажа с какво ли не Мустела,мама чико, лирак,масла на икаров,мас и какво ли още не...,но ефект никакъв,стрий имам и продължават да ми се появяват нови. Sad Cry

# 17
  • Мнения: 2 039
Мазах с какви ли не неща,от хубави по-хубави.До края на 8-ми месец нямах нито една стрия на корема и в началото на девети се събудих в един прекрасен ден с нацепен корем  newsm61 smile3511 smile3514!!!Всичко се случи за една нощ,мамка му  Banghead!Така че всичко е до кожа,ако ти е писано,ще имаш,ако не-няма.Дано се случи второто  newsm10

# 18
  • Мнения: 875
ооо, lei, ти ме отчая.  Shocked аз си мислех, че се появяват по-рано, или изобщо не се. ще е ужасно да ги получа точно накрая.

# 19
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Почнах от началото на бременността с крема на Чико Мама Дона. Мазах и сутрин и вечер, да раждането нямах нищо, след раждането се нацепих цялата, като се видях в огледалото и се разревах, но няма какво да се прави, да ми е живо и здраво бебчето, пък другото не ме интересува вече.
Всичко е въпрос до кожа.

# 20
  • Мнения: 2 897
Индивидуално е,някои жени имат по-голям късмет и се разминават с досадните стрии без особени усилия.
Аз имах такъв късмет и нямам никакви поражения.Въпреки това се мажех с бебешко олио на Джонсън-гела,към края на бременността с крема на Чико против стрии.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 252
В началото на бременността гинеколожката ме бе предупредила, че стриите не могат да се избегнат, ако организмът е предразположен за образуването им. Каза ми, че с каквото и да мажа е само за мое успокоение. Но аз реших да инвестирам и време и средства, за да нямам стрии, но напразно.
До средата на 8-ми месец нямах стрии, въпреки това се мажех сутрин и вечер със всевъзможни помади. Дадох доста пари за козметика и мислех, че има ефект, НО... В един момент бебчо започна бурно да расте в корема  ми и само за една нощ корема ми се нашари. В началото бяха ниско долу, но постепенно стриите плъзнаха до пъпа и след това не остана място не засегнато. Мажех се упорито с каквото ме посъветват, но коремът ми бе нацепен много сериозно.
Накрая родих голям мъж и спрях да се притеснявам за стриите.

# 22
  • Мнения: 7 914
Аз вече от няколко седмица се мажа с бадемово масло Peace

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Наистина зависи от кожата ,така че не влагай големи надежди...

# 24
  • Мнения: 4 392
Най- добре е да се започне в началото на бременността, но всичко е изндивидуално.
Аз ползвах това>http://www.apotheke-online-internet.de/product_info.php/products … ei-pflegeoel.html,
но варианта му за бременни.
Много съм доволна!

# 25
  • Мнения: 476
Както вече повечето мами са отговорили, всичко зависи от типа кожа. Аз качих 25кг, никога не съм се мазала с нищо и нямам стрии. Късмет.

# 26
  • Мнения: 372
Още от първите месеци, олиото на Нивея, специално за бременни, Нямам проблеми, но си мисля, че е до кожа  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 3 092
От 4-тия месец с бебешко олио и не ми се появиха , но чувам от мами , които са се мазали че не е помогнало ThinkingИ аз като Ани мисля че е до кожа , но определено  пък не може без да ползваш нищо. NaughtyПоне така си мисля аз. Laughing

# 28
  • Мнения: 962
От 5м.започнах да се мажа с какво ли не,нооо.... ефект-нулев!!  #Cussing out Пак си имам стрий и според мен си зависи от кожата.  Twisted Evil

# 29
  • Мнения: 153
крема на "Галеник",много съм довола, наистина е до кожа,но колкото и да е суха ако я мажеш по-често за да е мека и еластична няма да имаш проблем  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт