От къде обикновено си купувате козметичните средства?

  • 1 636
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 050
От къде обикновено си купувате козметичните средства? Аптека, голям магазин, от малките козметични магазинчета или...

# 1
  • Мнения: 1 986
Медицинската козметика-от аптека,декоративната-от козметичен магазин,където знам,че стоките не се застояват Wink

# 2
  • Мнения: 6 167
от една верига, която се казва  Sephora.
цените им са мааалко по-ниски от др. вериги.
добре е, не се оплаквам

в София козметика купувам от магазина, където се продава Клиник, ( на витошка до Аптеката), който не знам как се казва. Също и в Гален, както и в аптеката на Граф Игнатиев близо до Попа.

# 3
  • Мнения: 13 512
от една верига, която се казва  Sephora.
цените им са мааалко по-ниски от др. вериги.
добре е, не се оплаквам
Аааах,колко харесвам Сефора....уж и  в Мола в София щеше да има.....нищо не стана. Любима ми е тази на Шанз Елизе в Париж. Огроооооомна!
Във Варна- от Galery i Dolce Vita, но предпочитам от чужбина.

Последна редакция: пт, 27 окт 2006, 20:04 от monda

# 4
  • София
  • Мнения: 9 457
от Ремедиум обикновено или Санита. Simple Smile

# 5
  • Мнения: 1 101
Пазарувам предимно от козметичните магазини, а медицинска козметика - само от аптеката  Simple Smile

# 6
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
От малки магазинчета или борсички,но медицинската козметика от аптеката.

# 7
  • Мнения: 9 077
Зависи от продукта.
От Метро най-обичам да си пазарувам, защото спокойно мога да огледам всичко, да преценя качеството, цената, съставките.
От аптеки купувам балсами за устни например, сега за друго не се сещам...

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Бяла козметика и фон дьо тен си купувам от една определена аптека, която зарежда доста неща на Vichy; декоративна козметика не купувам от определено място, ако нещо в някой магазин ми хареса, си го купувам;напоследък си поръчвам и доста неща от Avon

# 9
  • Мнения: 5 317
Аптека, голям магазин, от малките козметични магазинчета или...
И от трите.

# 10
  • София
  • Мнения: 971
Пристрастена съм към Ремедиум  Simple Smile

За тези, които не го знаят, това е верига козметични аптеки. Доста са заредени.

# 11
  • Мнения: 870
Медицинска козметика от аптеките, а другите неща предпочитам от големи козметични магазини, един от любимите ми е "Драка"  Peace

# 12
  • Мнения: 5 362
От по-големи магазини-заради това,че са на самообслужване и мога спокойно да си избера и огледам стоката.Също и по каталог си поръчвам доста неща-от Avon.

# 13
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Пазарувам предимно от козметичните магазини, а медицинска козметика - само от аптеката  Simple Smile

 Peace

# 14
  • Мнения: 3 835
Купувам предимно по каталози.

Общи условия

Активация на акаунт