КЪДЕ МОГА ДА НАМЕРЯ ДЕТСКИ БОТУШИ

  • 4 304
  • 47
  •   1
Отговори
ЗДРАВЕЙТЕ!ДНЕС РАЗГЛЕДАХ ЕДИН МАГАЗИН НА КРАСНО СЕЛО, КЪДЕТО ПРОДАВАТ ОБУВКИ НА MINIMEN И НАПРАВО СЕ ОТЧАЯХ.ПРЕДСТОИ МИ ДА КУПЯ БОТУШКИ И НА ДВЕТЕ ДЕЦА, А ЦЕНИТЕ БЯХА...ЗА МАЛКИЯ № 27-28-ОКОЛО 60 ЛВ, А ЗА ГОЛЕМИЯ №33-34 -89 ЛВ.НЯКОЙ ДАЛИ ЗНАЕ ДРУГИ МАГАЗИНИ, КЪДЕТО ПРОДАВАТ ХУБАВИ ДЕТСКИ БОТУШИ/МОЖЕ И ОТ МИНАЛИ СЕЗОНИ?

# 1
  • Мнения: 259
На Капчица ботушите са хубави около50лв.
 Във Люлин ги има във магазин Си-си,ако не ти е много далеч мога да ти обясня къде се намира.

# 2
  • Мнения: 3 457
на барби съм купувала за 30 и няколко лева Peace

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 375
На алабин м/у съдебвата палата и пл. Македония има едно малко магазинче за детски дрехи и обувки. Миналата седмица купих едни унгарски ботушки от чиста кожа номер 22 за 33 лв мисля, че бяха. Имаше номера всякакви тогава. Тъмно сини и кафяви.

# 4
Много Ви благодаря.Люлин ми е сравнително близо.Моля да ми обясниш къде се намира този магазин.

# 5
  • Мнения: 22 834
В новия Скай център,зад ИЧС-то има магазин на ТРЕНО или РЕНО,не си спомням.Има много готини ботушки,тип апрески за 40 лв.Аз съм решила да взема такива.Една приятелка е взела страхотни ботушки от един магазин на Солунска,посока  малко преди Хр.Ботев за 35 лв.,но не знам точно кой.

# 6
  • Мнения: 2 125
Записвам се за темата Peace
Аз видях страхотни на Витошка...италиански, но като им видях цената и ми падна ченето...110 лв.  #Crazy
Тия хора направо са луди #Cussing out #2gunfire

# 7
  • Мнения: 259
Преди Кооперативния пазар има един голям Търговски Център,пада между басейна и Фантастико, от страната на Фантастико е магазина. 

# 8
  • София
  • Мнения: 558
На пазара  "Борово", успоредно на бул. "Каблешков", вход откъм зеленчуците,  има два детски магазина. В по-големия има хубави ботуши - кожени, с каракул отвътре, под 40 лв.
Сетих се и за още един магазин -  на кръстовището на бул "Акад. Ив. Гешов" /бивш "Дим. несторов"/ и бул."България"  http://bgmaps.com/map.asp?sid=019aca069ecd56d423f4d71389f3316f&a … amp;Map24_23.y=43 

Последна редакция: пн, 30 окт 2006, 13:44 от tala

# 9
  • Мнения: 3 457
а знаете ли сега какви са цените на барбитата?

# 10
  • Мнения: 240
На Барби ботушите са около 70-80 лева.Миналата зима купих много сладки за 78 лева. Но за съжаление не са много топли.

# 11
  • София
  • Мнения: 11 701
На Патриарх Евтимий /близо до Френската гимназия/ и на бул.Иван Гешов /близо до бул. България/ са магазините на Драганов.Онзи ден гледах за дъщеря ми ботушки 21 номер на Капчица 35 лева.Същите на Красно село в магазина до ДСК бяха 30 лева,но нямаше нашия номер.Предполагам,че по-големите номера ще са малко по-скъпи. Прочетох,че си разглеждала на Красно село,ако имаш възможност погледни този магазин до ДСК.
Гледах и на Минимимен 21 номер-55 лева.Но Капчица поне външно не може да се сравни с Минимен!Сега водя битка със себе си,кои да купя.А до утре трябва да реша!
Погледни и на Цар Самуил /между Пуротска и Т.Александров/ там К&К имат магазин,в който продават обувки от минали сезони и единични номера с намаление,но пак не са евтини. Отстъпката е 30%,но като имаш впредвид първоначална цена миналата година 50-60 лева!
Успех в търсенето и намирането!

# 12
  • Мнения: 47 973
в скай сити има магазин на чиппо,боти и ботушки на цени от 12 до към 30-40 лв,а иначе на капчица са мн хубави-топли,ест кожа,и на мн добри цени-малките номерца по 30,големите по 45 лв Peaceима ги на пазарчето мания в слатина,както и в магазините сиси-на ъгъла на коперник и шипченски проход и др магазин "сиси" до пазар слатина

# 13
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Болната ми тема...Вчера обикалях като куче , но така и не купих. Спрях се на Минимен- 47 лв. но вътре нямат пух Confused - а иначе на вид са добри много. А другото на което се спрях е КиК за 51 лв. но имат пух само от глезена нагоре. Close Как може за толкова пари поне пух по стелката да не сложат. Гледах на Капчица за 33 лв. нашия номер, но ужасно груги и тежки. Crazy- едва ли ще успее Алекс крака да си вдигне. Ходих и в магазина на К и К за намалените, но избор - никакъв. Naughty

 Cry

# 14
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
Пак на Борово, но вътре, в покрития пазар "Големи яйца", има 1 магазин за обувки, където за 32 лв имаше разкошни кожени детски ботушки от 21 номер -нагоре, а по същата редичка, по към средата, има детски магазин, където продават на цени от 13 до 30 лв - страхотни обувчици и ботушки на Чипо.

# 15
  • София
  • Мнения: 592
Тези на Minimen наистина нямат вътре пух. Бях решила такива да купувам, но се разубедих и му взех пак като миналогодишните на Тофино даже цвета е същия. От вътре са с много дебел каракул. Купих ги от магазина под х-л Плиска 55лв са (на Minimen бяха 52лв)  Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 11 701
Ботушките на Минимен,които аз гледах вчера на Красно село за 55 лева бяха с пух и долу на стелката и отстрани!Но май бяха нов модел,предния път като разглеждах преди седмица-две ги нямаше.

# 17
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Ботушките на Минимен,които аз гледах вчера на Красно село за 55 лева бяха с пух и долу на стелката и отстрани!Но май бяха нов модел,предния път като разглеждах преди седмица-две ги нямаше.

I тези, които аз гледах също са нов модел, то имаше няколко модела, като някой от тях имаха пух, но на  тези с пуха номерацията им започва от 25 нагоре.

# 18
  • София
  • Мнения: 11 701
Сори,че го обърнахме на чат,но при нас бяха от 21 номер нагоре тези с пуха ,та затова и писах,че трябва да реша до утре,ако не са свършили разбира се!

# 19
  • Мнения: 3 550
Някой знае ли как стоят нещата по "Пиротска"? Навремето купих от там есенните обувчици на хлапето за приличните 30-тина лева. Какво може да се намери сега?
А тези на Капчица и Чипо ортопедични ли са?

И още един въпрос: За да сте сигурни, че обувките са по мярка трябва да влиза върте и вашия пръст. А как проверявате за ботушите? Опасявам се, че пръстът ми няма да стигне до стъпалото.......

# 20
  • София
  • Мнения: 11 701
Нямам идея как стоят нещата по Пиротска!На Капчица обувките са ортопедични,за ботушите не знам,ама нещо не мога да си представя с каракул и ортопедични,като ги пипнах отвътре май не бяха  newsm78.Чипо не съм купувала никога.

# 21
  • Мнения: 3 457
азю обувки и сандали чипо купих и съм доволна

# 22
  • Мнения: 47 973
купувала съм чипо за дъщеря ми,доволна съм
за капчица чувам много добри отзиви,ест кожа са,с дебеличък каракул,за 30 лв-доста добре,
насочих се към тях за малкия,но още не съм купила-има едни на чипо ботушки с лека подплата-с тях е в момента,взели са да му поомаляват,и тия дни и аз ще търся ботушки
ако взема на капчица-ще пиша как са

# 23
  • Мнения: 1 547
Също съм бясна от обиколки по магазините в търсене на зимни обувки или ботушки, но напразно. На Витошка на Минимен има много добри високи обувки и ботушки, но от 25, 26 номер нагоре. Всичко останало, което видях е с косми - това, което наричате пух. Според мен обаче е много неразумно да се купуват ботушки с такава подплата, защото ще изпотява крачетата и ще стоят студени. Никога не бих купила на себе си такива ботуши. Искам с поларена подплата, но нямааа  Crazy

# 24
  • София
  • Мнения: 11 701
Смърфиета според мен това,което аз видях на Минимен си е каракул и не са косми,ама зависи,кой кое как го нарича.
На Красно село има по-малки номера от 25-26 и имаше един-два модела,които отвътре бяха плътни,но не бяха косми,както ти ги наричаш,а нещо може би подобно на полар, ама не казвам,че е полар да не те заблудя.Става въпрос за момичешки модел /розово/,но май имаше и за момчета.Не знам дали имаш момиченце или момченце,махнала си подписа си.
Може би утре ще купим от там на дъщеря ми и тогава ще ги погледна и ще ти кажа,ако те интересува разбира се!
Ходих и до магазина на Драганов имаше Капчица,абе какво да Ви кажа май ще се спра на Минимен. Капчица пасти да ядат за някои модели,ципа отсега не е добре пришит,а на единия чифт май беше тръгнал да се къса.

Последна редакция: сб, 04 ное 2006, 21:23 от Ali&Meli

# 25
  • София
  • Мнения: 111
Миналата седмица купихме на Момчил обувки от Саламандър в Дружба. Имаше хубави модели, от миналогодишни колекции на цени към 60 лева, за съжаление номерацията е изчерпана - имаше хубави обувки номер 20. а За детето взехме 22(зибора бе ограничен в 1 модел - в кафяво и синьо), без косми/каракул -  с вълна/текстилно покритие. Надявам се да изкара зимата с тях.

# 26
  • Мнения: 414
Аз само да вметна, че купих апрески от МЕТРО за 20 лв. някъде, имат до 35-ти номер, няколко вида. Че като видях 60 лв. за детски ботуши лошо ми стана, пък повече от една зима то е ясно че няма да ги носи, тези и да се скъсат, не е беда. Нека се валя Илко в калищака с тези, чудо голямо че не са прекрасни на вид. Simple Smile

# 27
  • Мнения: 1 547
Смърфиета според мен това,което аз видях на Минимен си е каракул и не са косми,ама зависи,кой кое как го нарича.

Ali&Meli, благодаря ти! Ще ми е от полза всяка информация. Казвам косми именно на каракула, който прилича на китеник. Просто мисля, че той не толкова топли, колкото запарва и кракът се изпотява, след което измръзва. Предпочитам подплатата да е вълна - текстилно покритие или полар без косъм. Така можеш да обучеш по-плътен чорап и съм сигурна, че няма да запарва. През живота си съм имала само едни ботуши с косми (както аз ги наричам) и краката ми бяха постоянни мокри и ледени.
Иначе на Витошка има модели на Минимен, които са с полар вътре, височки и с много приятен дизайн, но малките номера са изкупени.

Затова и питам къде в София има разнообразие от модели на Минимен и работят в неделя?

Благодаря!  bouquet

# 28
  • София
  • Мнения: 11 701
Значи на Красно село са два магазина на Минимен и работят в неделя май до 16.Ако мина от там ще докладвам.Ама започвам да се замислям дали работят и до колко,че на много места питах дали работят събота и неделя.
Ето този модел го имаше и не беше с косми,а плътни отвътре,не само кожа.Само него си го спомням на 100%,но имаше май още 1-2 модела такива.

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Ali&Meli, можеш ли да ми обясниш къде на Красно село са магазините на Минимен, моля!
Благодаря!

# 30
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Всъщност да попитам за цените на ботушите на Минимен- какви са?
Летните сандалки бяха на цени около 40 лв.  Rolling Eyes, а ботушките предполагам съм около 60 лв.  Shocked

# 31
КУПИХ НА МАЛКИЯ БОТУШКИ/ИЛИ ПЪК СА АПРЕСКИ-НЕ ЗНАМ ОТ ЕДИН МАГАЗИН НА БОРОВО.№28-39 ЛВ.ИЗГЛЕЖДАТ ТОПЛИ И НЕ ПРОПУСКАТ ВОДА-ПРОБВАХ ГИ

# 32
  • София
  • Мнения: 460
Всъщност да попитам за цените на ботушите на Минимен- какви са?
Летните сандалки бяха на цени около 40 лв.  Rolling Eyes, а ботушките предполагам съм около 60 лв.  Shocked

Здравей!
Правилно се досещаш.  Купих вчера за сина си 27 номер - 59 лв. от магазина на Минимен в Красно село.

# 33
  • София
  • Мнения: 11 701
В крайна сметка се сдобихме с ботушки на Минимен,отвътре с каракул /косми/!Дано да са издръжливи,че имат набук ли велур ли по тях,който уж бил импрегниран,ама ще видим.Външно са докарани и са ортопедични!
Gena магазините са два,ама дали ще ме разбреш не знам.Заставаш на входа на пазара откъм бул.Гоце Делчев /мисля че това е центр.вход/ и тръгваш все едно към сергиите със зеленчуците,когато стигнеш до тях завиваш леко наляво все едно тръгваш към страничната улица с цветята.Като завиеш наляво са наредени магазини,има на Diamond и след него първия или втория е на Минимен,има голяма табела отгоре.
За втория магазин,пак от центр.вход тръгваш надясно до края и има наредени магазини,в един от тях продават Минимен,но има и други обувки.До него магазина май е за дрехи.Направи ми впечатление разлика в цената на един и същи модел от порядъка на 3 лева в двата магазина.
А този,от който ние купихме са една верига с този на Плиска.
Цената на 21-22 номер е 52-55 лева,за моделите,които не пробвахме и гледахме.Например, този, чиято снимка съм дала по-горе е 52 лева в първия магазин и 49 във втория.
Първия магазин работи днес до 17 часа,втория не видях.
По-изчерпателна не можех и да бъда,успех!

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Ali&Meli, благодаря за подробното обяснение  Hug
Ориентирах се!
Утре ще завлека младежа с мен да пробва!
 Не е истина каква разлика в цените, момичета  #Crazy #Crazy #Crazy. Ботуши на МИНИМЕН като на снимката, само че момчешки- в тъмно синйо на Витоша днес ги видях за....89 лв.  #Cussing out #Cussing out #Cussing out и онемях  ThinkingВикам си, девойките във форума за каква ралкика в цената от около 10 лв. м/у Минимен и  Ки К ми говорят  Thinking. И се засилих към Ки К.
А, те, гадовете в центъра са натоварили сметката с 30 лв.  #2gunfire #2gunfire
Тия дни ще огледаме по-внимателно и тогава ще купувам.А-ма-ха, човек като няма време да сравнява цени и ще се прекара с има -няма 30 лв.  Twisted Evil

# 35
  • Мнения: 1 547
Ali&Meli, благодаря! Страхотна информация! И аз се чудех дали ще работят днес и затова първо минахме през Малечко на "К.Величков" и купихме много сладки на Перлина зимни обувчета до глезена, кожени, вътре подплатени с нещо меко без косми.  Mr. Green На цена 48 лв. За сравнение на Витошка вчера същото моделче, но в бежево струваше 68 лв. Мисля, че прекаляват отвсякъде. Гена е напълно права - навсякъде искат да те минат. И няма никакво разнообразие от детски зимни обуви. Много съм разочарована. На пръв поглед има всичко - огромни молове, много магазини, а като тръгнеш да обикаляш, само трошиш нерви  Twisted Evil

# 36
# 37
# 38
# 39
# 40
  • София
  • Мнения: 11 701
Мисля,че вече трябва да се виждат!

http://good-times.webshots.com/album/555362564upkmpx

# 41
  • България-София
  • Мнения: 573
Ботушки на "Капчица" продават в базар "Поли"/май така се казваше/ до пазар Герена.
Аз взех за моите юнаци невероятни от естествена кожа, с каракул от вътре за по 38.0 лв. чифта.

# 42
  • София
  • Мнения: 3 816
Аз търся апрески на Сандик или Чипо,някой дали е виждал? newsm78  bouquet

# 43
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 349
Не знам за вас, но аз вече се отчаях в търсенето. Никъде-нищо свястно.

# 44
Апрески на Сандик съм виждала в Хиполенд в Скай сити.

# 45
  • Мнения: 17 407
Използвам темата да попитам Капчица имат ли по-големи номера ботушки- във Варна намерих само до 24... В крайна сметка купих китайски боклуци. Много ме е яд, но това е положението- или ужасни на вид, или няма номера.

# 46
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Минимен имат вкл и 36н.А новите модели са страхотни.Вярно ,4е са скъпи4ки ,но за да е топло кра4ето какво да се прави.На Красно село продават на няколко места.По 50лв са малките 36н са 95лв Peace

# 47
  • Мнения: 416
      Миналата година взех на Марти ботуши на Капчица със вълна отвътре, добре изглеждаха и бяха 30лв. Всичко щеше да е супер ако не пропускаха толкова много  Rolling Eyes, краката на детенце постоянно бяха мокри  Close. Дали аз попаднах на кофти чифт незнам, ама тази година не ща и да чуя за тях..

Общи условия

Активация на акаунт