след като готвим трябва да мием:)

  • 891
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 780
имам голямо желание да си купя съдомиялна. редовно имаме гости и след тях остават много чинии за миене. едно че нямам огромно желание за миене и второ че получавам някаква алергия / и аз не знам от какво - смених вече не знам колко препарата сега съм с pur ама пак/      а пък  и само такава машина си нямам у  дома Simple Smile. харесала съм си една в момента в промоция в технополис - CANDY  CSF 459 E . моля някой ако има впечатления от такава съдомиялна да ги сподели /или  някаква друга/   1dishes smile3518

# 1
  • Мнения: 901
А това какво общо с Готварските рецепти има  newsm78 все си мисля че е за пазар...

# 2
  • Мнения: 780
и аз не знам какво общо има ама се сетих за готвенето,за яденето и за .....миенето Simple Smile

# 3
  • Мнения: 431
Ако пуснеш тази тема в Дом и семейство ще получиш повече отговори. С търсачката за "съдомиялня" ще ти излезат всички обсъждания, а те не са хич малко.

# 4
  • Мнения: 7 091
имам голямо желание да си купя съдомиялна. редовно имаме гости и след тях остават много чинии за миене. едно че нямам огромно желание за миене и второ че получавам някаква алергия / и аз не знам от какво - смених вече не знам колко препарата сега съм с pur ама пак/      а пък  и само такава машина си нямам у  дома Simple Smile. харесала съм си една в момента в промоция в технополис - CANDY  CSF 459 E . моля някой ако има впечатления от такава съдомиялна да ги сподели /или  някаква друга/   1dishes smile3518

Моята е Whirpool и съм супер доволна.  Peace Един от най-полезните уреди в кухнята. Не я знам тази, за която говориш, но моя съвет- вземи си колкото можеш по-голяма. Аз пъхам тенджери, тави, всичко измива без проблем.

# 5
  • в баира
  • Мнения: 861
Моята е Whirpool и съм супер доволна. 

Кой модел точно???

# 6
  • Мнения: 7 091
Моята е Whirpool и съм супер доволна. 

Кой модел точно???

 Да ти кажа не съм сигурна, защото ми е в БГ. Утре ще питам майка ми да види на самата съдомиялна. Ние я купихме преди 4 години.

# 7
  • Мнения: 7 091
Фифундрела, днеска накарах майка ми да погледне, съдомиялната е  Whirlpool ADP 550 Peace

Общи условия

Активация на акаунт