Дома в Пловдив

  • 1 090
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 932
Мили мами,сигурно сте писали в стари теми,но не мога нищо да намеря.Можете ли да ми дадете някаква информация от какво се нуждаят децата спешно?Има ли бебета в този дом и какво си нямат?Дори уж незначителни неща като дрънкали да са.Знаете ли как им се дават дрехите?Крадат ли се от работещите там...изобщо какво знаете за този дом?/или някои около Пловдив/.Питам само за него,защото живея в Англия и просто нямам възможност да ходя по-далече като се прибирам.Много са моите въпроси днес,ама...извиняваите...знаете ли как се гледат бебетата?Дали някои ги гушка,макар и понякога,дали им говори нежно и си играе с тях,колкото и да е рядко...свива ми се сърцето

# 1
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Мили мами,сигурно сте писали в стари теми,но не мога нищо да намеря.Можете ли да ми дадете някаква информация от какво се нуждаят децата спешно?Има ли бебета в този дом и какво си нямат?Дори уж незначителни неща като дрънкали да са.Знаете ли как им се дават дрехите?Крадат ли се от работещите там...изобщо какво знаете за този дом?/или някои около Пловдив/.Питам само за него,защото живея в Англия и просто нямам възможност да ходя по-далече като се прибирам.Много са моите въпроси днес,ама...извиняваите...знаете ли как се гледат бебетата?Дали някои ги гушка,макар и понякога,дали им говори нежно и си играе с тях,колкото и да е рядко...свива ми се сърцето
Ето тук във тази тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=132481.0
Мисля че майките от движението ще ти дадът най-точна информация какво,къде има нужда.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
По написаното съдя , че питането е за дома който се намира срещу 4 РПУ и е за деца от 0 до 3 години , понеже в Пловдив има няколко дома.Ако е така мога да ти дам отговори на някой от въпросите , понеже ние скоро посетихме точно този дом . Впечатленията са ми много добри и от директорката и от персонала и от базата .Това е един от най - добрите домове , ако може изобщо да има такова определение . В момента там има 120 деца , общо , взето бройката е все такава . За тях се грижи квалифициран персонал , разпределен на възможно най-много групички деца , те са съответно по възраст и нужди .Има оборудвани стаи ,занимални , бани , стая за празници / точно по време на нашето посещение се подготвяше рожден ден на едно от момиченцата , което ставаше на 1 годинка / . Имаше и среща с осиновители , а също и с майка .
За съжаление не е много приятно да видиш толкова много невръстни дечица на едно място с една и съща съдба , лично мен много ме трогна едно 20 дневно бебе.
Ами това се сещам в момента , надявам се че съм била изчерпателна , ако нещо искаш да ме попиташ , може да го направиш на лични , а ако искаш да прочетеш и мнението на останалите момичета влез в благотворителност в темата  " За мамите от Пловдив 4 " .

# 3
  • Мнения: 932
Благодаря ви,мами и на двете!Късно отговарям,но нетът ми не работеше и влизането в темите беше кошмар.Ами питах за които и да било/аз знаех само този до панаира Embarassed/.Ще погледна темите.Никога не съм била в такъв дом.Сигурно ще плача дни след това...как може да родиш дете и да го изоставиш???За мен НИЩО на света не може да оправаде такава постъпка.

Общи условия

Активация на акаунт