Каква пяна за коса да си купя и как точно се слага

  • 3 403
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 037
И моята коса е чуплива и винаги ползвам пяна,сега съм с такава на Seri и съм доволна от резултата.Пяната поставям веднага след измиване на косата-трябва да е влажна и леко я "намачквам" Grinning

# 16
  • Мнения: 5 362
Аз я използвам след баня, като я втривам в корените и после издухвам със сешоара..  Peace
Сега съм с Лонда-доволна съм.

# 17
  • Мнения: 37
Слагам пяна рядко, ако косата ми не е много чиста - просто я намачквам да се поначупи... Преди използвах Фара и съм много по-доволна от сегашната - Лонда. Не знам дали Лонда предлагат пяни с различни фиксации, но като сложа от моята все едно съм без.

# 18
  • Мнения: 422
TAFT-черната.Опитвала съм и други, но тази ползвам вече 4година.Избягвам да втривам в корените, че много се оплита.С една пълна шепа намачквам влажната си коса/почти до кръста е дълга/ и духвам с шешоар за кратко, като я оставам леко влажна.

# 19
  • София
  • Мнения: 35 941
Понякога - Лонда, доволна съм  Peace

# 20
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Аз я използвам след баня, като я втривам в корените и после издухвам със сешоара..  Peace
Аз ползвам Nivea за обем.

# 21
  • Мнения: 3 537
Пяна на водна основа на Лонда ползвам и съм много доволна.Придава обем,слагам я на влажна коса . Simple Smile

# 22
  • София
  • Мнения: 676
L'Oreal Professionnel - много съм доволна. Купих си я от фризьорски салон. Аз не исках да е с много силна фиксация - не искам да си чувствам косата като каска...
Слагам почти всеки път. След измиване, на мокра коса. В зависимост от това какво искам да постигна като прическа или издухвам с четка и сешоар, или намачквам леко косата и я оставям да си изсъхне сама.

# 23
  • Мнения: 4 428
А може ли да ми обясните как се използва сешоар с дифузер, за да си оформя косата с пяната и да постигна обем?
До сега не съм ползвала сешоар освен може би 10 пъти през живота ми, за да си изсуша косата преди да изляза  Blush
Сешоара с дифузер з обем, в корените ли трябва да работя и как точно, или по някакъв друг начин  newsm78   Blush

# 24
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
В момента ползвам на Вела и съм много по- доволна от Тафт Hug

# 25
  • Мнения: 1 986
  Имаше скоро такива теми,относно ползването на дифузера newsm78 .....Аз лично,още докато е влажна косата й слагам пяна,навеждам  си надолу главата,и "пълня" дифузера с коса,приближавам към корените и така задържам за известно време-повтарям по няколко пъти,докато получа желания ефект Peace

# 26
  • Мнения: 661
WELLA Flex Hydro style! Много съм доволна!
newsm10

# 27
  • София
  • Мнения: 10 858
А пробвали ли сте тази пяна на Вела, която в момента рекламират, за обем и на вторият ден?
Прилича ми малко на тази, която Виолетов чаромат е посочила, но дали е тя не знам.

# 28
  • Мнения: 11 003
Ползвам спрея за обем на Wella, препоръчвам ви го  Peace Peace
А миналата седмица си взех пяна за силна фиксация на Londa и съм много по-доволна, отколкото с Taft  Hug

# 29
  • Русе
  • Мнения: 659
Като бях с къдрава коса (накъдрена) ползвах Тафт зелената, много бях доволна.  Слагах я на жлажна коса и след това суша с дифузера.
Сега обаче съм с права коса и се чудя дали да не си взема вакса на Вела, между другото има ли доволни от нея?

Общи условия

Активация на акаунт