някои знае ли нещо за тази марка?

  • 1 244
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 457
някои знае ли нещо за тази марка-казаха ми ,че са испански дрешките,но като знам как всичко се внася от Турция малко ме съмнява Peace

# 1
  • Мнения: 4 422
Испански са ,а не турски.Много са красиви,обаче във Варна са много скъпи.Купих дънков сукман за 3м. бебе -летен 39 лв  Rolling Eyes ,обувки 25 лв пак за тримесечно бебе.Сега като отидох джинси 49,жилетка 54, а блузата 22 лв.Красиви са ама тия цени newsm78
Доволна съм от нещата ,които взех като качество Peace

# 2
  • Мнения: 3 457
аз малкия преди да се роди му купих дънки ,яке и блузка за около 80 лева за 3 месеца-много съм доволна,А случайно да знаеш кои ги внася или склад?

# 3
  • Мнения: 1 111
 На мен една позната, която има бебешки магазин ми каза, че ги шиели в Димитровград.Не ми се вярва, но знам ли, може и така да е.Ако е така много жалко!Поредната лъжа за потребителите!

# 4
  • Мнения: 3 457
На мен една позната, която има бебешки магазин ми каза, че ги шиели в Димитровград.Не ми се вярва, но знам ли, може и така да е.Ако е така много жалко!Поредната лъжа за потребителите!
хайде моля те да я разпиташ по-подробно. Praynig

# 5
  • Мнения: 1 111
На мен една позната, която има бебешки магазин ми каза, че ги шиели в Димитровград.Не ми се вярва, но знам ли, може и така да е.Ако е така много жалко!Поредната лъжа за потребителите!
хайде моля те да я разпиташ по-подробно. Praynig
ОК, нали за MC Baby става въпрос?

# 6
  • Мнения: 3 457
да за тях  bouquet

# 7
  • Мнения: 91
Дали на пазара в Димитровград няма да ги има?Не сериозно питам , скоро ми казаха, че на този пазар имало много, и то хубави стоки,както за деца така и за големи.  bouquet

# 8
  • Мнения: 522
И аз знам,че са испански тези дрешки,чак в подробности не изпадам къде се внасят и от къде се изнасят,но марката си е много хубава.Повечето дрешки на сина ми са такива и съм страшно доволна и от дизайн,и от качество,от цветове Peace.На снимките на аватъра ми сина ми е облечен с тези решки Wink.

# 9
  • Мнения: 3 457
И аз знам,че са испански тези дрешки,чак в подробности не изпадам къде се внасят и от къде се изнасят,но марката си е много хубава.Повечето дрешки на сина ми са такива и съм страшно доволна и от дизайн,и от качество,от цветове Peace.На снимките на аватъра ми сина ми е облечен с тези решки Wink.
ох готините джинси ,тук има такова яке струва47-48 лева,а за пазара в димитровград на скоро писаха ,че имало ишлемета

# 10
  • Мнения: 522
Ако ти кажа аз на какви цени ги купувам тук сигурно няма да ми повярваш Grinning.

# 11
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Котето, направило ми е впечатление, че за много неща задълбаваш къде се шият, кой ги внася, къде се опаковат, марки, производители и т.н. Нека не прозвучи като заяждане, но ми е интересно с каква цел го правиш?!
Когато купувам памперс, АМ, дреха, количка и каквото и да е, никога не се питам кой го е произвел и пакетирал... Или внесъл и изнесъл...
Та, просто ми стана интересно  Simple Smile

# 12
  • Мнения: 147
Ами логично е да ги шият в Турция, Китай и други страни  тъй като в Испания шивачката би струвала на работодателя 1500Е на месец, а тази в другите страни струва 300Е,така че какво значение има къде са шити щом марката използва качествени материали и дизайна на дрехите е решен от марката! Не виждам какво се заяждате с тази Турция или Китай!Ако не се шият в Испания и на тези цени няма да ги намерите, а ще са още по скъпи-трудова- ценова-икономика   Peace!
В тукашните магазини също стоките са на същия принцип освен ако не си купиш дрехата от Champs Elysées! Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 522
Не виждам какво се заяждате с тази Турция или Китай!Ако не се шият в Испания и на тези цени няма да ги намерите, а ще са още по скъпи-трудова- ценова-икономика   Peace!
Аз пък не мисля,че Котето се "заяжда" с тази Турция,дори до колкото си спомням съм я чела, че е много доволна от турските стоки Peace.

# 14
  • Мнения: 3 457
Не виждам какво се заяждате с тази Турция или Китай!Ако не се шият в Испания и на тези цени няма да ги намерите, а ще са още по скъпи-трудова- ценова-икономика   Peace!
Аз пък не мисля,че Котето се "заяжда" с тази Турция,дори до колкото си спомням съм я чела, че е много доволна от турските стоки Peace.
точно ,за мен Турция е на първо място ,не признавам ни български, ни китайски стоки Peace
Котето, направило ми е впечатление, че за много неща задълбаваш къде се шият, кой ги внася, къде се опаковат, марки, производители и т.н. Нека не прозвучи като заяждане, но ми е интересно с каква цел го правиш?!
Когато купувам памперс, АМ, дреха, количка и каквото и да е, никога не се питам кой го е произвел и пакетирал... Или внесъл и изнесъл...
Та, просто ми стана интересно  Simple Smile
мисля ,че няма нищо лошо да питаш-хубаво е да съм информирана,занм ли м ога да спечеля от тотото и да си няправя верига от детски магазини Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт