Шунка давате ли на децата Ви?

  • 4 029
  • 65
  •   1
Отговори
  • Мнения: 819
Здрасти!Искам да Ви питам давате ли шунка на Вашите деца,защото аз се виждам в чудо...моето яде като невидяло шунка и аз много се притеснявам,защото шунката сигурно гъмжи от химикали...!А каква марка купувате Вие? smile3525 newsm47 bye

# 1
  • Мнения: 1 455
Да-шунка ,филета,почти винаги са на Тандем.

# 2
  • Мнения: 8 505
Давам,да.Доста отдавна.

# 3
# 4
# 5
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 698
Шунка - да, кремвирши и колбаси - не.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 835
Давам - шунка, колбаси, всичко. Детето не трябва да расте в саксия, а да се приспособява към света, такъв какъвто е! Peace

# 7
  • Мнения: 5 468
Давам й всичко да яде. Организмът има нужда от всичко Rolling Eyes.

# 8
  • Мнения: 2 196
Да,давам. Wink

# 9
  • София
  • Мнения: 7 097
Давам й шунка, да. Тя много обича всякакви мръвчици. Гледам да са пресни и от високо качество. Избягвам само кренвирши, наденици и салами.

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Шунка или филе давам, кренвирши засега не, луканка отвреме на време си открадва ако сме на гости някъде, но не може да  я сдъвква хубаво и я плюе

# 11
  • Мнения: 3 447
Давам. Филе също давам, избягвам кренвирши и салами. Проблемът е, че когато аз ям луканка, буквално ми я изтръгва от ръцете и си я натъпква в устата, така че концепциите ми за здравословно захранване отиват на кино Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 5 877
Да, давам. Сравнително отдавна. Филе също. Не давам кренвирши, салами, бахур  Laughing и други такива.

# 13
  • Мнения: 448
Съпругът ми е ОП в месо-преработвателно предприятие и понякога доста го забавлявам със реплики и коментари по темата. Давала съм  шунка, шункови кренвирши, варено-пушени филета.newsm22

# 14
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Избягвам всякакви пушени храни. Но те прекарват доста малко време с мен, а в останалото не знам какво ядат.

Общи условия

Активация на акаунт