подаръци за първия рожден ден-дайте идеи

  • 607
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 941
Съвсем скоро ще празнувам първия рожден ден на моята принцеса, всички роднини ме питат какво да и купуват, за сега съм се спряла на палатка и люлка, и се изчерпих, имам много играчки, музикални, плюшени, и други такива
Моля ви помогнете ми със избора, подаръците трябва да са някъде от 50 до към 100лв на глава, какво да поръчвам

# 1
  • Мнения: 2 936
люлка каква?на нас ни подариха дървено конче люлка,може колело което се бута....
а може и шейна...

Последна редакция: сб, 28 окт 2006, 19:24 от kamelia77

# 2
  • София
  • Мнения: 6 522
пианото на Чико  Peace 90-100 лв. е или на някоя друга фирма (ако им се види скъпо) у нас е голяма веселба и танци вече 1 година и още не им е омръзнало.
пързалка пак на чико - дават ги над 2 г., но моите се катерят от 1 .г и 2 мес., а като я гледам и твоята щерка как щъка - няма да има проблеми (отдолу става прекрасно скривалище, любимо място ни е)  Peace
танцуваща и пееща кукла - също много забавен  подарък, но се показва ежедневно за малко под родителски контрол  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 3
  • Мнения: 941
музикални играчки и пеещи кукли имаме много, имахме магазин за детски играчки и сме заринати, но ми хареса идеята за шейна и пързалка,

# 4
  • Мнения: 3 457
пързалка Peaceа чико като цяло имат много интересни играчки

# 5
  • Мнения: 6 039
пързалката на чико според мен е неоправдано скъпа, има по-добри аналози
иначе това са моите идеи



# 6
  • Мнения: 941
а за шейните, какви модели са подходяши за по малките, дървени или пластмасовите

# 7
  • Мнения: 256
по-практичен подарък е столче за кола за група 1 - от 9 до 18 кг. Вече е достатъчно голяма за такова.

Общи условия

Активация на акаунт