Защо сме толкова лоши?

  • 4 002
  • 103
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 431
На мен лошотията ми идва отвътре! Понякога коментирам отрицателно, но гледам да не ме чуят, защото не искам да обиждам. А ако не коментирам, имам си гласче в главата, което само си коментира против волята ми. Самата аз не съм красавица и са ме обиждали непознати, понякога доста брутално. Rolling Eyes Природа човешка, опитвам се да я загладя, ама единственото, което помага, е да си гледам само в краката.

Ето това беше моята изповед, аз съм една много лоша жена. smile3538

Мога само да ви се възхищавам, че сте толкова благородни, възпитани и некомплексирани.   bouquet

# 31
  • Мнения: 14 654
грозно било да се обсъжда, ами в тази тема колко много квалификации се раздадоха на тези, дето обсъждат (ние в никакъв случай не сме като тях- абсурд!)- нулев интелект, лошо възпитание, елементарна ценностна система...
да не би да е по-различно това плюене от другото

мен лично никак не ме интересува дали прическата ми ще се хареса на някоя непозната, с която се разминавам на улицата, пък и не се притеснявам да си нося изтърканите дънки, които изобщо не са маркови, е да, палтенцето ми много не отива на тях, все някой ще го забележи...голяма работа

# 32
  • Мнения: 3 447
Евалата, Лизбет Simple Smile

# 33
  • Мнения: 1 629
Мда, Лизбет, записала съм те за годишните номинации Grinning

# 34
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Женска злоба и комплекси.


Именно за това е така Sick

# 35
  • Мнения: 6 167
нотките на съмнение не променят факта, че не обсъждам външния вид на хората.
но може би трябва.
мюриел, забелязала ли си ,че Василиса има нужда от лифтинг и нови очЕла  Mr. Green

# 36
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
мюриел, забелязала ли си ,че Василиса има нужда от лифтинг и нови очЕла  Mr. Green
И нова лула да ми купите!  Flutter

# 37
  • Мнения: 1 629
Ех, Лени, караш ме сега да го ударя на искреност Laughing Василисе, да не ти пука, младееш, бе жена! Като гледам колко тютюн потребляваш, видът ти е шест просто!
Я, да видим сега, Дона все ми боде очите с тез плитки, ретро работа, пфу!
Госпожата с косата, и тя. Плаши бедния потребител.
Чета си аз форума, ама окото не мож го излъга, мери, преценява и реже ли реже.... Лизбет била лоша! Дръжки! Аз съм зла, направо.
Лени, ти си виновна!

# 38
  • Мнения: 326
ЛОШИ СМЕ, когато не ни върви, разочаровани сме, недооценени, без пари, без утеха, без приятел, без ласка, без усмивка, без работа, без любов. Тогава забелязваме някои неща у другите, които ни карат да злорадстваме. Когато сме ЩАСТЛИВИ обаче, не ни пука дали някоя жена е по-умна, красива и преуспяла от нас или пък точно обратното.
И понеже не може винаги да си щастлив е логично понякога и да си лош, нали?! Wink

# 39
  • Мнения: 1 629
И, за да изпреваря всякакви критики по особата си, ще  кажа: Да, голям ми е носът, но аз и без това по-далече от него не виждам Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

# 40
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
мюриель...не ти  е само в носа проблема......ниска, зеленокожа, сбръчкофела.......и зъбата

# 41
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
На мен розовото ми е в повече, но го слагам, за да скрия другите си недостатъци. Дреме ми-аз коментирам (все си мисля, че коментирам, така че никой да не чуе, но май само аз си вярвам  Rolling Eyes), мен ме коментират. Пийте спрайт   bouquet

# 42
  • Мнения: 1 629
мюриель...не ти  е само в носа проблема......ниска, зеленокожа, сбръчкофела.......и зъбата

Присмяла се тиква на друга тиква, ха! Mr. Green

# 43
  • Мнения: 5 877
Secret, имаш дупка на гърдите. А пък косата ти... аз ако имах такава прическа, нямаше да изляза на улицата.
Мюриель, изсухлена ти е роклята.

# 44
  • Мнения: 25 599
Аууууу, пък мама ми забрани да играя с вас!  Shocked Много сте били лоши!  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт