Рокът е жив - Welcome To The Jungle

  • 1 417
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 837
Guns N' Roses, Germain Arena, петък...
Нямам думи да го опиша... Най-голямата доза адреналин, която получавам, откакто сме в Америка  Sunglasses
Невероятен купон, музика и звук  Grinning Новите музиканти са страхотни. Соловите китари - изключителни. Липсата на Слаш не се забелязва изобщо...
Аксел, компания и Изи Страдлин като гост, накараха публиката да дивее за цели 2 часа. От предните редове мацките хвърляха сутиени, бикини, коя каквото може... Mr. Green
Нямам глас, прегракнала съм, всичко ме боли... Laughing

Няма ги вече късите панталонки и лентите по главата, но поведението му на сцената е същото, каквото помня от клиповете в миналото.
Welcome to the jungle, Nightrain, Sweet child of mine, Live and let die, November rain, Knocking on heaven's door, You could be mine, Paradise City... и още, и още... Публиката пееше в захлас и почти през цялото време надпяваше Аксел  Laughing

Намерих в нета качен клип на Paradise City от преди няколко месеца. Същата атмосфера беше и снощи...

Дано дойдат пак скоро в Европа и не пропуснат и България. Не пропускайте и новия албум.

п.п. Моите комплименти и към подгряващите Себастиян Бах (бившият фронтмен на Скид Роу) и Papa Roach.

# 1
  • Мнения: 8 505
Кейси,завидях ти...много Whistling

# 2
  • Мнения: 3 405
От кога чакам новините, честно да си кажа Аксел ми липсваше през изминалите години Wink Кръстих си кучето на него - носталгия...

# 3
# 4
  • Мнения: 1 629
Завиждам, ще се пукна. Ама ти разкажи още.

# 5
страхотно!!! лелеее, каква мечта ми е и на мен един такъв концерт.......

# 6
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Аз съм голям и страстен фен. Ще започна да събирам кюлоти.  Mr. Green
Че и Себ Бах бил, тцъ-тцъ-тцъ.

# 7
  • Sf
  • Мнения: 808
Страхотно, радвам се за това, което си преживяла!!!

Знам, че не може да се опише с думи, но и аз като всички ще те помоля да ни разкажеш още... Каквото се сетиш, петимна съм да усетя и аз от този концерт...

И ти завиждам тоже  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 1 629
Себастиян, а! Само за да докажа какъв фен съм пък аз, веднага си извадих любимата фланелка(каквото е останало от нея, де)!

# 9
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Искам и аз. Е, това е група и концерт на който искам да отида. Щото тука идват едни, такива, миии, за менееее, лигавиии, ама Аксл, ммм, да
Тениската я искам, Мариел  Flutter Flutter

# 10
  • Мнения: 7 837
Още...

Прилично позакъсняха с повече от половин час.
Изведнъж, пълна тъмница... "DO YOU KNOW WHERE THE F.CK YOU AREEEEEEEEE?!?!"  Така започна всичко заедно с Welcome to the jungle. Публиката подивя и шоуто започна.
Аксел - пълен с енергия, в добра форма, секси...
Песните, ритъма е с малки корекции, свирят старите парчета в малко по-различен, свой стил. Много добър баланс и синхрон с китарите...
Пироефекти, експлозии, конфети, ужасия... Ушите ми бяха заглъхнали няколко часа след това  Grinning

Папа Роуч - не съм им фен, слушала съм само няколко техни парчета. Обаче момчетата се справиха много добре. Ще си купя и техен албум.
Себастиян -поостарял, но се държи. Старата класа рокаджии, тя не загива...

# 11
  • София
  • Мнения: 1 476
Страхотноооо! Мога да само да си представям как си се чувствала  Mr. Green
Ааааааааааааааааа, искам и аз  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 1 352
Мога само да кажа:

ЕВАЛА, че все още тук има момичета, които харесват Тази музика Peace!

# 13
Кейси, сайтът, който си дала е невероятен. имах куп неща за вършене, но така за заплеснах, че просто нямам думи. patience е с превъзходно качество!!!! и аз искам на концерт Twisted Evil

# 14
  • Мнения: 7 837
И малко снимки  Simple Smile





Общи условия

Активация на акаунт