Сутрешен или вечерен.....

  • 2 745
  • 55
  •   1
Отговори
  • Мнения: 334
........душ?

# 1
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
И обеден даже в някои сезони

# 2
  • Мнения: 1 352
И двете Peace.

# 3
# 4
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Вечерен.....отмива  деня , полепнал по мен...........така се чувствам..........после си лягам

# 5
  • Мнения: 948
В повечето случаи вечерен. Wink

# 6
  • София
  • Мнения: 2 381
Пускайте по-ясни теми!
Първоначално си помислих, че питаш за секса.
И двата. Душовете имам предвид!  Grinning

# 7
  • Мнения: 4 473
Че какво неясно и има на темата? Laughing

По последната: и двете, в зависимост какво `отмивам` и през деня си вземам порцията душMr. Green

# 8
  • Мнения: 3 740
Касиди да не е в отпуска?

# 9
  • Мнения: 46 488
Вечерен.
Не мога да си легна в чистите чаршафи, като знам, че цял ден съм обикаляла по прашни улици  Stop

# 10
  • Мнения: 5 539
вечерен естествено
какъв е смисълът вечер да си легнеш потен и прашен, да се отъркаляш в чистите чаршафи и чак на сутринта да се измиеш...
винаги ми е било странно това със сутрешния душ по филмите

# 11
  • Мнения: 4 473
вечерен естествено
какъв е смисълът вечер да си легнеш потен и прашен, да се отъркаляш в чистите чаршафи и чак на сутринта да се измиеш...
винаги ми е било странно това със сутрешния душ по филмите

Тъй, тъй Sunglasses Сутрешният душ е с друго предназначение Wink Ако ставам в 6ч за работа, без такъв трудно ще се събудя. Или пък след друг метод за разбуждане Flutter, освежаващо действа Mr. Green

# 12
  • Мнения: 1 384
По възможност и двете  Wink
но ако трябва да избирам вечерен, сутрин предпочитам да поспя още 15-тина минутки  Laughing

# 13
# 14
  • София
  • Мнения: 2 104
вечерен. сутрин вечно нямам време Sad

# 15
  • София
  • Мнения: 1 244
Сутрешен.
Много бурно спя и дори се препотявам. Пък и дава свеж старт.

# 16
  • Мнения: 2 498
Вечерен.
Не мога да си легна в чистите чаршафи, като знам, че цял ден съм обикаляла по прашни улици  Stop

И аз съм така-сън не ме хваща, ако не си взема душ.....

# 17
  • Мнения: 2 609
Вечерен Peace, сутрин и без друго все неуспявам да стана навреме. Blush

# 18
  • в къщи
  • Мнения: 467
Вечер Peace. Ако ходех на работа,може би-сутрин,но добре,че не ми се налага,че обичам да си поспивам...  sleepuu

# 19
  • Мнения: 2 849
Знаех си какво ще питаш . Mr. GreenВечерен ,някога и сутрешен .

# 20
  • София
  • Мнения: 6 999
Сутрешен иначе не мога да започна деня.  Rolling Eyes

Вечерният е с друго предназначение.  Mr. Green

За дъщеря ми обаче - вечерен само.

# 21
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
вечерен естествено
какъв е смисълът вечер да си легнеш потен и прашен, да се отъркаляш в чистите чаршафи и чак на сутринта да се измиеш...
винаги ми е било странно това със сутрешния душ по филмите

Тъй, тъй Sunglasses Сутрешният душ е с друго предназначение Wink Ако ставам в 6ч за работа, без такъв трудно ще се събудя. Или пък след друг метод за разбуждане Flutter, освежаващо действа Mr. Green
Стрелче, взела си ми думите от устата Mr. Green Peace

# 22
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
По всяко време Hug

# 23
# 24
  • Мнения: 1 495
Вечерен! Вариант сутрешен и вечерен е добре, ама не мога да разбера как така само сутрешен?! Сестра ми прави така и все споря с нея.. Та, човек се прибира вечер мръсен, потен , прашен и си ляга така в леглото ? А сутрин за какво му е този душ, освен за тонус, какво толкова ще се изцапа в леглото ?

# 25
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
А сутрин за какво му е този душ, освен за тонус, какво толкова ще се изцапа в леглото?
Секс сутрин или през нощта не правите ли, бре хора? Mr. Green Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 698
През зимата - вечерен. През всички останали сезони - и двата, през лятото - и следобеден.  Peace

# 27
  • Мнения: 9 990
Вечерен и сутрешен и обеден/ когато съм си вкъщи/
Вечер отмивам прахта от деня, сутрин-препотеното от през нощта.

# 28
  • Мнения: 9 990
А сутрин за какво му е този душ, освен за тонус, какво толкова ще се изцапа в леглото?
Секс сутрин или през нощта не правите ли, бре хора? Mr. Green Rolling Eyes

Остави секса, може и да не правят, ама когато очвек спи-той натрупва една мазнина такава по кожата, миризлива, да не говорим, че някои и стаята си не проветряват, а са изпускали газове цяла нощ/ ама нали спят и незнаят Mr. Green/
Никой сутрин не ухае на рози, само по филмите се събуждат чистички и свежи... hahaha

# 29
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
вечер.

# 30
  • София
  • Мнения: 2 381
Че какво неясно и има на темата? Laughing

По последната: и двете, в зависимост какво `отмивам` и през деня си вземам порцията душMr. Green
Ами просто темата е "Сутрешен или вечерен" и чак като я отвориш виждаш за какво иде реч.  Grinning

# 31
  • Мнения: 569
Предпочитам сутрешния, така се чувствам по комфортно през целия ден.

# 32
  • Мнения: 667
През зимата - вечерен. През лятото  - и двата.

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Сутрешен Wink

# 34
  • Мнения: 7 109
Вечер, щото съм кека.
През лятото ако е възможно бих живяла  Grinning в бянята.

# 35
  • Мнения: 2 407
Зависи, предпочитам сутрин, но зимата си взимам вечерен.

# 36
  • Мнения: 3 050
Зависи-лятото може и 3 пъти на ден да се изкъпя и при положение че сутрин се пада общо взето обед Joy Иначе вечерен, по простата причина че сутрин трудно бих се навила да ставам по-рано, за да се изкъпя(само при необходимост).

# 37
  • Мнения: 1 495
А сутрин за какво му е този душ, освен за тонус, какво толкова ще се изцапа в леглото?
Секс сутрин или през нощта не правите ли, бре хора? Mr. Green Rolling Eyes

Душа след секс си е отделна работа   Mr. Green
Аз по принцип говоря .. Laughing

# 38
  • Мнения: 863
Пускайте по-ясни теми!
Първоначално си помислих, че питаш за секса.


ами то това е целта...
иначе по темата-и сутрешен ,и вечерен,понякога даже и на обед

# 39
  • Мнения: 2 550
Колкото повече, толкова повече...няма значение сутрин, обед, следобед, привечер, вечер, нощем  Grinning

# 40
  • Мнения: 168
една госпожица по химия в 7 -8 клас ни обясняваше подробно,че сутрин трябва да си вземеш душ за да махнеш мъртвите клетки отделили се през нощта на най-горния слой на кожата, а вечерния да махнеш прашоляка от чиста България!!!!

# 41
  • Мнения: 334
Пускайте по-ясни теми!
Първоначално си помислих, че питаш за секса.
И двата. Душовете имам предвид!  Grinning

Темата си е от ясна по ясна .И както Кия е казала :ами то това е целта.....
Отваряш темата и хоп изненада,то не било секс а душ Grinning

# 42
  • Мнения: 8 505
По-често е само вечерен.

# 43
  • Мнения: 2 070
Вечерен... Между другото и аз се питах наскоро като разбрах, че свекървата и сие примерно пътуват насам натам и т.н. но въпреки това предпочитат сутрешен..И аз съм от тия дето не могат дда си легнат ако не отмият мръсотията и прахоляка... Иначе през лятото - по всяко време... Аз пък душ веднага след секс не обичам... Кефи ме да си лежа... Помните ли онзи изперкалия на тема религия от "Секса и града", който си взимаше душ след всяко свършване, защото секса бил "нечист"  Laughing

# 44
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 911
И сутрин, и вечер. Сутрин не мога да си представя, че няма да мина през водата, а вечер - че ще си легна без да се изкъпя. През лятото естествено, това се прави и през деня - за освежаване.

# 45
  • Мнения: 494

И сутрин и вечер. Peace И няма нищо странно със сутрешните душове. При мене си е като миенето за зъби. По тази логика щом на някои хора им е странно вземането на душ сутрин, значи и миенето на зъбите ,сутрин е странно. newsm12

# 46
  • София
  • Мнения: 2 896
Вечер

Първо - не си представям как ще легна в чистите чаршафи некъпана. Незнам точно кога го развих този си вреден навик.
Второ - Къпя се с много гореща вода и много ще се отпусна ако се къпя сутринта - пък и няма време.

# 47
  • Мнения: 525
и сутрешен и ве4ерен така сам свикнала от малка  Grinning

# 48
  • Мнения: 2 019
Сутрешен.
Много бурно спя и дори се препотявам. Пък и дава свеж старт.

Peace

# 49
  • София
  • Мнения: 1 480
И сутрешен, и вечерен. Сутрин- защото през нощта кожата отделя токсини, които трябва да се измият, както и за свеж старт на деня и разбуждане. Вечер-  ясно е защо  Simple Smile

# 50
  • Мнения: 990
И двата  Peace

# 51
  • Мнения: 1 424
Вечерен,но много често и двата  Peace

# 52
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Както дойде... Понякога вечер нямам сили да стигна до банята. Като си взема душ сутрин после ми е едно такова свежо целия ден. Не обичам сешоари и като се къпя вечер си лягам с мокра коса... Май клоня към сутрешен.

# 53
  • Мнения: 5 647
Вечерен, сутрин си мия косата и я изправям, за да ми издържи прическата цял ден.  Mr. Green

# 54
  • Мнения: 490
всякакъв

# 55
  • Мнения: 1 403
Или вечер, или на обед  Party

Общи условия

Активация на акаунт