Безалкохолна малцова бира

  • 2 706
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 567
Здравейте мами,
искам да споделя нещо с вас, дано е от полза на някоя от вас  Wink
Тук по доста списания за бременни и майки рекламират безалкохолната малцова бира Erdinger-повишавала количеството кърма, а освен това е обогатена с витамини, фолиева киселина и е диетична. Не вярвах, но снощи я опитах и да ви кажа, май наистина има резултат-през нощта гърдите ми щяха да експлоадират  Rolling Eyes
Нямам представа, дали я има в България, но съм виждала доста немски видове бира и затова исках да ви съобщя този, установен от мен, факт Heart Eyes

# 1
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Аз също тук пиех такава бира, много е вкусна и помага за увели4аване на кърмата.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 845
И аз пия безалкохолна бира,тук в БГ, но не съм попадала на нея.Нищо чудно. А вие от обикновени магазини ли я купувате?

# 3
  • Мнения: 2 258
Цитат на: marissha
И аз пия безалкохолна бира,тук в БГ, но не съм попадала на нея.Нищо чудно. А вие от обикновени магазини ли я купувате?


Аз си я купувам от Метро-там със сигурност я има.

# 4
  • Мнения: 2 567
Цитат на: marissha
И аз пия безалкохолна бира,тук в БГ, но не съм попадала на нея.Нищо чудно. А вие от обикновени магазини ли я купувате?


Купуваме я от по-големите магазини, няма я във всички. Ако намерите в България малцова безакохолна ще е най=добре. Има одоста по-голям ефект от обикновената безалкохолна бира Wink

Общи условия

Активация на акаунт