От къде в София мога да си купя зимни кънки?

  • 3 634
  • 26
  •   1
Отговори
Здравейте,някой може ли да ми каже от къде мога да си купя зимни кънки,дамски за фиг.пързаляне,да не са много скъпи,може и втора употреба,но по-запазени.
Ако някой предлага,37,38,39 номер,да ми пише на alias__@abv.bg

# 1
  • Мнения: 2 534
Аз пък да се включа , за да питам ... от каква възраст могат малките да карат зимни кънки ... и късно ли е за мен  Wink

# 2
  • Мнения: 8 505
Виждала съм в един спортен магазин (не му знам името) по Солунска,но не скоро.Ако вървиш в посока от Витоша към Славейков,се пада вляво.

# 3
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Преди години купих на мъжа ми и на сина ми кънки от магазин бонжур. Бяха направо на смешна цена. Само че този Бонжур който е на красна поляна. Той е за намалени и дефектни стоки. Кънките си бяха наред, но по другите бонжури не съм ги виждала. Иначе аз имам чисто нови кожени кънки №37, розови на цвят. Купих си ги преди години но нещо нямам желание да карам и така си седят. Не съм мислила да ги продавам, но ако не си намериш другаде прати ми на лични да се разберем.

# 4
  • Мнения: 2 978
Сега не се ли събират хора да продават както едно време..пред Стадион Васил Левски? newsm78

Преди нали там имаше само спортни стоки, бяха го направили като уличен базар Wink

# 5
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
И аз се интересувам......26, 27 номер ако имате..........

# 6
  • Мнения: 7 723
Миналата зима беше пълно пред стадион В. Левски с кънки-2-ра употреба. Детските струваха около 30-ина лв.

# 7
  • Мнения: 1 003
днес минах покрай стадиона и имаше много хора, които продаваха кънки. Повечето бяха малки.А и аз да се включа - работи ли пързалката на Славия?

# 8
  • Мнения: 7 723
на славия-да, а на зимния дворец-не (поне до скоро)

# 9
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Продават по принцип. Не знаех че вече е започнал сезона на пазара.

# 10
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Продават по принцип. Не знаех че вече е започнал сезона на пазара.

I az

# 11
  • Мнения: 4 990
мойте са втора употреба от пазара пред стадион Васил Левски, но са купувани преди 3 години, запазени са, но не помня колко струваха

# 12
  • Мнения: 1 426
от поне две седници е пазара на стадиона.Имаше и кънки, но не съм се заглеждала по тях

# 13
  • Мнения: 1 881
Кънки и аз мисля да си купя втора употреба от пазара на ските, а и миналата година бях намерила едни нови на много ниска цена там, ама защо не ги купих doh

А иначе на нашата площадка има майка, която е треньорка по фигурно и съм говорила с нея да я заведа бебката, когато навърши 2 годинки. Каза, че няма да прави нищо особено, само да стъпва по леда, да преодолее страха от падането и да се наслаждава на пързалянето. А фигури се започвало да се учат на 3-4 годишна възраст. Но съм твърдо решена да я заведа февруари - март nuts

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
аз имам почти нови,които не използвам.Бели,класически,39 номер.Бих ги продала,ако на някой му вършат работа като номер да ми пише на ЛС

Общи условия

Активация на акаунт