Край на изборния ден

  • 2 983
  • 56
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 002
долар - 3000 - 3100 лева
пенсия - 7-10 долара
заплата - 20 - 25 долара
хляб - с връзки или на опашки ( щото бяха изнесли зърното )
това е
...а щях да забравя мутрите и рекета , които бяха в разцвета си

# 46
  • Мнения: 5 370
Ще ме извиняваш - но това си беше чиста проба договорка м-у Бабата и Внучето с цел определен кандидат да спечели!!!!
Ако това не е така - ей ме на. Naughty
Пък и не съм всеядно животно, за да гласувам каквото ми спуснат е така, само за идеята.
Пак казвам- не у нас е вината.
разбери, че Гарван Гарвану око не вади, Остави го тоя идеализъм ooooh!

# 47
  • Мнения: 326
, ти сериозно ли мислиш, че ако Болен беше спечелил, щеше да се съобразява какви правомощия има по конституция?

Първо, не съм искала да спечели ни един от двамата.
Второ, аман от лов на вещици.
А ти пък откъде си сигурен какво точно щеше да прави??
Видяхме другите какво направиха!!!!!
Преоблякъл се илия-'га се погледанл-пак у тия!!!
НЯМА ДА ИМ ПРОСТЯ, ЧЕ СЕ ДОГОВОРИХА И ПУСНАХА НА ИЗБОРИТЕ НЕИЗБИРАЕМ КАНДИДАТ!!!
На какъв език да ти го напиша???

Ако ти и всички останали многознайковци бяхте гласували за Беронов - нямаше да е неизбираем.

Е, как бе, човече, да заложа на куц кон?! В коя демократична д-ва в света човек на тази възраст е бил избиран пряко за държавен глава?????????????

# 48
  • Мнения: 326
За Беронов си мисля аз... Българинът обича дядо си. Ще му купи храна и ще му я закара, ще му купи телевизор и ще му го закара, ще го закара до болницата ако е болен.... Но българинът няма да даде на дядо си да му кара колата  Wink

# 49
  • Мнения: 5 370
Анет, аз се наемам да ти отговоря вместо Духа.
В бившия Съветски съюз на времето  двамата, избирани след смъртта на Л. Брежнев бяха на същата достопочтена възраст...
Аналогията е повече от ясна. Sunglasses

# 50
, ти сериозно ли мислиш, че ако Болен беше спечелил, щеше да се съобразява какви правомощия има по конституция?

Първо, не съм искала да спечели ни един от двамата.
Второ, аман от лов на вещици.
А ти пък откъде си сигурен какво точно щеше да прави??
Видяхме другите какво направиха!!!!!
Преоблякъл се илия-'га се погледанл-пак у тия!!!
НЯМА ДА ИМ ПРОСТЯ, ЧЕ СЕ ДОГОВОРИХА И ПУСНАХА НА ИЗБОРИТЕ НЕИЗБИРАЕМ КАНДИДАТ!!!
На какъв език да ти го напиша???

Ако ти и всички останали многознайковци бяхте гласували за Беронов - нямаше да е неизбираем.

Е, как бе, човече, да заложа на куц кон?! В коя демократична д-ва в света човек на тази възраст е бил избиран пряко за държавен глава?????????????

Във всяка нормална демократична държава! Най-малкото - защото е наред с главата, за разлика от един друг кандидат. Аргументът, че бил възрастен и затова не ставал за президент, издава най-малкото липса на елементарно възпитание.   

Последна редакция: нд, 29 окт 2006, 21:31 от Воден дух

# 51
Анет, аз се наемам да ти отговоря вместо Духа.
В бившия Съветски съюз на времето  двамата, избирани след смъртта на Л. Брежнев бяха на същата достопочтена възраст...
Аналогията е повече от ясна. Sunglasses

Да съм ти писал пълномощно да говориш от мое име?  Simple Smile
Дай поне един сериозен аргумент какво му е лошото на Беронов.
 

# 52
  • Мнения: 5 370
Анет, аз се наемам да ти отговоря вместо Духа.
В бившия Съветски съюз на времето  двамата, избирани след смъртта на Л. Брежнев бяха на същата достопочтена възраст...
Аналогията е повече от ясна. Sunglasses

Да съм ти писал пълномощно да говориш от мое име?  Simple Smile
Дай поне един сериозен аргумент какво му е лошото на Беронов.
 
А кое му е доброто???
Апропо, изоставям този спор-за мене е безсмислен.
ти не пожела да отговориш на няколко мои въпроса по-горе-защо аз трябва да го направя?
Темата се изроди в чат между двама-трима.
Който за когото си иска да гласува-ти не си този, който ще съди -цитирам- Ако ти и всички останали многознайковци бяхте гласували за Беронов - нямаше да е неизбираем.

# 53
  • Мнения: 326
Е, къде ти възпитание в наш`те женски глави?!  
Когато някой е възрастен, не е обидно да отчетеш този факт....Ето шест мои причини....
1. Президентът е и върховен главнокомандващ и не смятам, че един 78 годишен човек може да вземе адекватни решения в кризисни ситуации;
2. Никакъв управленски опит;
3. Като председател на КС той е бил "пръв сред равни", но като държавен глава ще трябва да създаде екип и да го ръководи. Голяма част от екипа ще са на нашата възраст - знаеш ли какво означава разнобой на поколенията?????
4. Политически зависим е. Като депутат от ОДС беше парашутиран в КС именно от Костов.
5. Ако беше избран за президент щеше да бъде "маша" в ръцете на Командира /ама, то може и това да се целеше .../
6. Липсва му харизма -  не може да ме мотивира нито емоционално, нито визуално да гласувам за него;

# 54
  • Мнения: 7 837
И защо край на спора. Тамън се запасих със салфетки, да си забърсвам монитора от плюнки...

А то, взе че стана лигаво, та чак подмокрящо  Laughing

Аааа, тарталета, сеирджийка  Laughing По-добре, ако питаш мен...

# 55
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Честито на всички, които гласуваха за Г. Първанов - за мен най-добрия избор сред предложените!  Grinning

# 56
  • Мнения: 6 167
извинете, че ходих да вечерям... каква е темата?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт