Търся мнение за пералня GORENJE WA-63121(63120)

  • 29 262
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 258
Налага се да си сменим пералнята и сме се спрели на GORENJE WA-63121(63120). Ето защо бих искала да помоля тези, които имат наблюдения върху работата на въпросния модел да си кажат мнението.

# 1
  • Мнения: 1 455
Моята е малко по стар модел,но е на Горение и съм много доволна.Всъщност на мен всичко ми е на тази марка и не съжалявам за избора си.

# 2
  • Мнения: 958
Здравей моята е GORENJE WA-63121(63120)  имам я от скоро от 3-4 месеца но съм адски доволна. Препоръча ми я приятел консултант точно по такава техника и засега излезе прав ще видим в бъдеще:)
Най ме радва че е безшумна  Peace
Мисля че е добър избор

# 3
  • Мнения: 284
Моята е модел 1184 и съм много доволна.Старата пак ми беше Горене на 10 години,но я дадохме на свеки.Няма да съжаляваш изобщо. wash

# 4
  • Мнения: 3 360
bubble ,страхотна е! Peace

# 5
  • Емаесесаесесапипиа
  • Мнения: 488
Моята също е Гореня, не точно този модел, но я купихме преди повече от 6 години. Преживя няколко години живот в общежитията, после местене по две квартири в София  и накрая едно пренасяне до Добрич. Никога не ми е правила номера и въртели, работи като по часовник. Много съм доволна. Направо съжалих, че не си купих и сушилня Гореня. Взех на АГ - уж гермнаска, уж скъпа, а след 6тото пускане барабанът й блокира, защото един чорап се бил заврял в ротора (така и не ми стана ясно как цял чорап ще влезе вътре), та и гаранцията не ни признаха (защото не важи за влязло чуждо тяло) и трябваше и за ремонт да се ръсим, а е съвсем нова. С две думи: към Горенята като марка никакви забележки, а най-добри отзиви

# 6
  • Мнения: 1 425
Моята пералня е точно такава. Доволен съм от нея. Вече е на повече от година - ме ми е правила проблеми с изключение на това че и сменях вратичката, но това се наложи след като я блъснах с колело Simple Smile. Тиха е и (поне по спецификации) доста икономична. Аз доста се чудих тогава дали да не си взема пералня със стоманен казан, но накрая се спрях на тази.

# 7
  • Мнения: 22 766
А има ли модел от този клас с 3 ААА?Защо центрофугата е Б,при положение,че е 1200 оборота?Понеже и мен ме интересува ,а ти си разпитвала.

# 8
  • Мнения: 569
И на мен ми се вижда странно че центрофугата е Б, а защо са ти толкова много обороти,те само вдигат цената, а реално никога няма да ги ползваш. Аз лично не бих си взела с електронен програматор, това си е мое мнение, казвали са ми че ако стане нещо отива цялата пералня.

# 9
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
...Аз лично не бих си взела с електронен програматор, това си е мое мнение, казвали са ми че ако стане нещо отива цялата пералня.

 Peace
Понякога са осъществими ремонтите. Но 1-ва сигурна сума по тях е 100-150лв.  Twisted Evil

# 10
  • Мнения: 1 006
За Горенье Mr. Green само хубави думи мога да кажа! Моята е по-стара като  модел, но да чукна на дърво Laughing пере всеки ден, че и по два пъти откакто сме я взели - има-няма вече 3 години! Сестра ми си взе същата Peace
Сега чакам джакпота, та да сменя всичките си уреди с модели на въпросната марка Peace

# 11
  • Мнения: 1 202
Моята пералня също е Горене но друг модел WA 62122 . Имам я  от Февруари и съм много доволна . Аз се спрях именно на този модел защото исках да е с казан от инокс .  Peace

# 12
  • Мнения: 258
Електрониката ме притеснява и мен, понеже повредата, заради която сменяме предишната ни пералня беше от точно такова естество. Но половинката държи на електрониката. ooooh! Освен това, в техническите спецификации не видях нищо за вида на мотора и барабана, което ме интересува доста повече от подробности като това дали пералнята има програма "джогинг", заключване на предния панел или дали центрофугата и е А или Б. И накрая, на тази цена можем да вземем и AEG L-50600. По технически показатели, двете имат почти еднакви функции,  така че важното е дали GORENJE-то ще се окаже по-здрава и надеждна, т.е. по-добрият избор.

# 13
  • Мнения: 22 766
И на мен ми се вижда странно че центрофугата е Б, а защо са ти толкова много обороти,те само вдигат цената, а реално никога няма да ги ползваш. Аз лично не бих си взела с електронен програматор, това си е мое мнение, казвали са ми че ако стане нещо отива цялата пералня.
E това за оборотите не си права.Моята е с 1400 и даже са ми малко,често пускам повторно центрофугиране на хавлиите,например.Вече има перални с 2000 оборота.Всичко е изчислено така,че дрехите да не *страдат *от високите обороти. Peace                       

# 14
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Моята е този модел и като я сравних с този на който си се спряла единствената им разлика е в материалът от който е изработен казанът на пералнята. Това не знам до колко те интересува и дали си обърнала внимание но преди време една невероятна мама ми обясни невероятната разлика между инокс и карботех. Иначе като други характеристики е едно към едно а твоят модел има две или три опции повечко.
http://www.gorenje.bg/default.asp?id=3805&aid=9468&aID1=6379
Забравих да добавя че точно след първата година се наложи да сменяме лагери на пералнята. Беше протекло някакво уплътнение и от там се разбиха лагерите. От тогава пералнята ми не е така тиха както преди но пере и то невероятно добре. Това че оборотите били много са приказки са хора неразбиращи и не четящи в нета, на мен и 1200 оборота вече ми се струват малко. Много се дразня като отивам да си избирам уред и продавач да ми казва "Вземете си една пералня с макс. 600 оборота, то за какво са ви 1200-1400 ще ви направят дрехите на парцали" Обаче аз инат не искам с по малко от 1000 и това е, скъпа евтина това е!

Последна редакция: вт, 31 окт 2006, 20:31 от mama_mima

Общи условия

Активация на акаунт