Краят на едно дъълго кърмене

  • 2 147
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 488
Поздравления и от мен!   bouquet
Мога само да се надявам да следваме вашия пример...макар че като чета, децата ни са доста различни и май ще ни е по-трудно отказването...  Simple Smile но нали ще има училище за кърмачета, та съм спокойна  Mr. Green

# 16
  • София
  • Мнения: 2 249
Благодаря ви, момичета, толкова сте мили Hug Heart Eyes!

Мария,  и с Боби коментирахме "сещането" покрай бебето - но ми се струва, че някак го израсна. Времето ще покаже Simple Smile.

Бу, Ради се отмяташе от "решението" си по подобен начин миналата година: "Ох, обърках се, искам и да суча" Laughing. А иначе бременността има пръст дотолкова, че накрая започна да суче по-кратко, понеже зърната ме боляха жестоко. Но преломният момент беше малко преди да забременея.

Асе, педиатърката миналата година все още знаеше и ми предлагаше решения: "Остави го за няколко дни на майка си, на свекърва си, на някой друг...". Но не се е налагала или коментирала.

# 17
  • София
  • Мнения: 3 390
 smile3525
Пожелавам ти такова кърмене и с бебчето, което очакваш!

# 18
  • Haskovo
  • Мнения: 150
Много ми  хареса историята на Iva_D.Dано и нашето отбиване мине толкова добре  Wink

# 19
# 20
  • Мнения: 422
Поздравления за естественото отбиване! Безпроблемна бременност и леко раждане,  и приятни предстоящи кърмачески мигове с второто бебче! newsm51

# 21
  • Мнения: 2 381
Поздравявам те и ти пожелавам лека бременност и дано и второто бъде толкова дъълго  кърмено и по този начин отбито   bouquet

# 22
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
  bouquet  bouquet Много хубав разказ!
Благодаря за споделените мисли!
Дали и при нас ще е така?

# 23
  • Мнения: 4 915
Много мил разказ!  Hug

Желая ти лека бременност и също толкова прекрасно кърмене с бебчето.
  Simple Smile

# 24
  • Мнения: 2 567
Радвам се за порасналото момче и плавното отбиване!  Heart Eyes
Желая ти със следващото бебе същите незабравими прекрасни кърмачески мигове!  Hug

# 25
  • Мнения: 4 242
Обикновено като чета разкази за отбило се дете се натъжавам много, но сега ми стана мило и приятно.
Поздравления Иве за чудесния резултат, за прекрасното отношение към нещата от живота и дано бъдете все така щастливи и сплотени завинаги! Hug
Лека бременност, прекрасно раждане и приказни мигове с малкото човече и порасналия батко  bouquet
Ама само как се наредиха нещата при теб, няма пролука, няма тъга, всяко нещо с времето си, и аз така си пожелавам! Praynig

# 26
  • Мнения: 6 243
Иве, ти ми носиш спокойствие.
Много се радвам за вас.

# 27
  • Мнения: 3 760
Много се радвам за вас! Поздравления! ПОжелавам ти и с второто да е така!!!   bouquet  Hug

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 823
Иве,едва сега виждам темата ти.Чудесно е,че Ради приключи със сукането толкова плавно и  нетравмиращо за никой от вас.Хувавото е,че ще има продължение...Simple SmileИ това ,че бъдещото бебче е случило със страхотна мама,тати и бати Simple SmileСега ти пожелавам една спокойна,приятна и безпроблемна бременност и да събираш сили за лседващите 5 години Simple SmileЦелувам ви...

# 29
  • Мнения: 819
Ивичка,за мен винаги си била пример за страхотна и всеотдайна майка!
Много се радвам за всичко,което ти се случва ,защото го заслужаваш!
Във връзка с темата-не бих имала смелост да си помисля,че ще успея и аз толкова време да кърмя,не само защото не съм търпелива и спокойна като теб,но и защото имам леки проблеми с едната гърда,полу рагада съм получила и аз не знам от какво,но добре,че Ани намали сукането...!
Дано се оправя,за да се опитам да покърмя още поне година!
А на теб пожелавам  много щастливи моменти на кърмене с очакваното бебче!!!!
Много те обичам:Иммортел!!! newsm51  smile3501   Kissing Heart  lovekiss

Общи условия

Активация на акаунт