Ех тия пюрета...

  • 1 221
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 927
ама сладки гривнички на ръчичките имате  Simple Smile  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 2 596
Ние ядем купешки, но аз му правя и картоф, морков, царевица и грах с масло. А от плодовете само банан правя аз, а дпугите плодови само купешки.

# 17
  • Мнения: 7 106
Цитат на: nad_tab

А какво ще кажете за броколито или броколите, незнам как е вярно....


След като дадеш карфиол, можеш да даваш и броколи.Някои казват, че натрупва нитрати, но едва ли е повече от тиквичките и спанака.Купувай замразенено, не прясно от пазарите, защото не му е сега сезона.Иначе броколито е много полезен зеленчук, богат на витамин С, витамини от В групата и за него казват, че предпазва от ракови заболявания.

# 18
  • Мнения: 1 194
А какво е пащърнак , бе хора? Embarassed  Embarassed

# 19
# 20
  • Мнения: 6 243
Благодаря, Шали! И аз се чудех от известно време какво е това.

# 21
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Нищо не казахте за брюкселското зеле....хм. Confused  Embarassed  Embarassed
Кажете две добри думи Wink , моля, че нещо малко ме съмнява дали трябваше толкова рано да се даде.... Мерси предварително.

# 22
  • Мнения: 3 379
Не би трябвало да е проблем брюкселското зеле, по принцип може да има нитрати, но толкова, колкото и в останалите нитратосъдържащи... Не се притеснявай!

# 23
  • Мнения: 35
Всички ли започвате с домашни пюрета?Ние сме на 5 месеца и досега сам давала само Картоф и морков на АМ-АМ и на ХИП и Картоф,морков,грах и карфиол на ХИП.
Направо сам на крастопът с какво да продължа.
Гледам какво се предлага на пазара като пюрета-то страшни "миксове" направо косата ми настрахва.
Моля,посъветвайте ме какво да правя?

# 24
  • Мнения: 7 106
Цитат на: inta
Всички ли започвате с домашни пюрета?Ние сме на 5 месеца и досега сам давала само Картоф и морков на АМ-АМ и на ХИП и Картоф,морков,грах и карфиол на ХИП.
Направо сам на крастопът с какво да продължа.
Гледам какво се предлага на пазара като пюрета-то страшни "миксове" направо косата ми настрахва.
Моля,посъветвайте ме какво да правя?


Аз започнах захранването на 5,5 месеца с готовите зеленчукови пюрета на Хип.Първото ни беше ранни моркови.Може би около месец ядеше само готови и като свикна с новата храна, започнах аз да и правя у дома.Много повече и харесваха и ги хапва с апетит.Гледам всичко да е прясно, приготвям дозата за 2 дни и държа в хладилник.Ако имаш време, приготвяй в къщи, много по-хубави комбинации можеш да сътвориш от купешките Wink .

Общи условия

Активация на акаунт