Нова седмичка за нови емоции - 30/10/ - 05/11/

  • 6 586
  • 172
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 526
mcdirockче и мойте все ме врънкат за кученце, ама и ние ще изчакаме още годинка- две  Peace! И ние сме затрупани с ` работи` от детската... Напълнила съм два шкафа и на хладилника закачаме новите с магнити  Laughing...

Калидка купихме пЪтъци. На Вик му взехме Timberland- страхотни. Сега трябва да ги занеса да му пришият токчета отвън, от вътрешната страна- има дюстабан милото Викче. И ортопеда му казва, че така няма да се натоварва гръбначния стълб. На Меди и взехме маратонки Bratz (защо ли не се учудвам  Laughing). И двамата щастливи...
Ние и тоз път не се разминахме без АБ  Confused. Вчера педито ни им даде и на двамата- Меди има леко възпаление на лявото уше, а Вик 5 дни поддържаше 39`С, но откак почнахме АБто спадна.

Вечерница   Grinning, знам за какво говориш! И аз съм гледала ` Магията на танца`- страхотни са! И музиката е завладяваща, а те са просто толкова добри танцьори, просто шапка им свалям!

# 31
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Привет момичета, от един нередовен потребител от Чехия.
Честита ни фенерена седмица.Много ми е приятно да виждам всичките тези тикви и свещички наоколо...Въпреки че за чехите тук е по-скоро задушница казват и Душички и носят венци по гробищата..аз повече се радвам на американския тип празник.

Как сте с времето при вас, мен вече ме хвана есенната депресия.
Тука прерових и подкарах вече дебелите дрехи..малко остана и сняг ще завали. Sad
Уфффф не ми се мисли за идващата зима, никак не я обичам.

 Може ли да се оплача днес ми беше на планувана Фаталната Морфология, но не остана време да ми направят ултразвука и си останах само с взимането на кръвта и консултацията...та като цяло бях доста ядосана.
Сега само премислям как ще ги издържа следващите четири седмици..  Rage cry  чакане.
 Ама не ми се правят точно сега проблеми ... иначе нещо как напоследък със станала скандалджийка малееее  ooooh!  smile3515
Луда работа с тези доктори? Crazy

Как сте вие мили Звездичка и amymommy( честита нова картинка страхотна е ) ?

amymommy все пак ми се струва, че това си джиндифил.

Звездичка, честото возило с малко закъснение..лек и безавариен път.
Ние също се сдобихме с Шкода - фелиция комби също тъмно синя.
Сега се ползвам с прозвището ,,Навигатор  Sick с пликчета под ръка,, заради гаденето.

Калида благодаря, че не ме забравяш макар, че никак не съм писателка..  Hug

Нана сладурски сте на снимчиците  Hug , а знаеш ли как ми хареса тази шапка острата.  Hands Clap ....
Другия път такава ще си сложа като ида на гинеколог да ги плаша...  Crazy Mr. Green  та да се видят в чудо.

 HugЛека и усмихната седмица. Hug
 
P.S. обещала съм нещо специално на съпруга та до петъка ще забърквам някоя пакост

# 32
  • Мнения: 6 390
Здрасти банда

Привет от още един нередовен потребител в последно време  Wink

Нана
пак страхотно начало има  Party а големия мъж много пораснал ми се вижда  Flutter Grinning страхотни очи, с Вальо са си лика прилика - да знаеш  Wink Party А ти си много секси гадже  Flutter Grinning

Нана, голям 4аровник е Габи  Hug Все се каня да те питам, а и Амейката също, не ви ли се слу4ва хората да си мислят за вашите красавци 4е са моми4ета? На мен 4есто - ми се слу4ва да ме заприказват хората навън и да ми казват "колко е красива" Тони  Joy Обле4ен с дънки, син пуловер и кафеви обувки, и пак си мислят, 4е е моми4е, заради къдриците, може би.
....
Хахахха не знам за момченцата, обаче Емката още няма чужд човек който да й е казал - Момиченце  ooooh! Crazy Mr. Green дори облечена в розово - няма братче Whistling Mr. Green - била с много къса коса и без обеци  ooooh! Laughing Laughing Laughing та затова я бъркали били Whistling Whistling Whistling

А има някой бабета главно - който има няма и ми кажат
- Ами така е като няма обеци, ама защо не й сложите, та да заприлича на момиче  Shocked Joy
аз пък им отговарям,
че пирсинга съм го оставила по нейно собствено желание- и бабетата  Shocked - незнам дали ме разбират дори  Mr. Green Joy

Ако има пък дънки, се случва да ми кажат
- Ами защо я обличате в синьо тогава  Crazy Mr. Green

# 33
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Eli, и мен едно време ме мислеха за мом4е, защото бях с къса коса и не носех обеци  Laughing Аз и сега не нося и се ядосвам защо едно време са ме тормозили да ме мъ4ат да ми пробиват ушите, без да ме питат(била съм на годинка само) Ако един ден имам моми4е , и аз като теб ще я оставя сама да реши дали иска.

Калида, тук само деца го празнуват и минават да събират бонбони.

А при нас е топло, нари4ат го "индийско лято". Днес бяхме по къс ръкав. Ипращам ви от това приятно време  Hug

Вечернице, и аз гледах "Магията на танца" преди 3-4 години и останах възхитена. И мисля, 4е и българските народни танци биха имали не по-малък успех при подходяща хореография и осветление. Жалко, 4е в България вси4ки са запалени по 4алгата  Sad

# 34
  • Мнения: 6 390
А при нас е топло, нари4ат го "индийско лято". Днес бяхме по къс ръкав. Ипращам ви от това приятно време  Hug
Mr. Green Mr. Green Mr. Green
тук пък е Бабешко лято   Crazy Wink Grinning - Баби лето се казва  Mr. Green

Ама свършииии Whistling Whistling Whistling догодина пак  Wink

# 35
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
При нас го дават топло още 2-3 дена  Party

# 36
  • Мнения: 6 390
При нас го дават топло още 2-3 дена  Party

в четвъртък го дават мах. 4.градуса тук  Crazy ooooh!
...............
Стягам куфарите - идваме  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 7 914
Здравейте момичета,
 да се включа и аз в Новата тема  Hug
Нана,
 със страхотни думи си открила новата тема  Hug Heart Eyes


По темата за времето тук го дават около 10-ина градуса....ама си е студено вечееееее не е истинааа Rolling Eyes


Кой искаше да види двамата ми красавци?



Иначе аз днес се чувствам супер-  не ми се  Sick имам сили... стискайте палци да ми е минал  Sick период!




# 38
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
При нас го дават топло още 2-3 дена  Party

в четвъртък го дават мах. 4.градуса тук  Crazy ooooh!
...............
Стягам куфарите - идваме  Mr. Green

Нямаш проблеми, 4акаме ви  Hug

Звезди, не се бой, гадния период е свършил ве4е! Радвай се на корем4ето ти  Heart Eyes

# 39
  • Мнения: X
добро утро
и добър апетит с малка шведска закуска

лек ден на всички

# 40
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
добро утро на всички малки и големи  Hug Heart Eyes
отиваме на среща днес, 3ащото от четвьртьк ще сме сьс сняг  Rolling Eyes Crazy
който иска да идва  Hug Heart Eyes
чао 3а сега Party

# 41
  • Мнения: 1 017


Здравейте сладурки  Hug

Само за мъничко минавам да ви изпратя снежни поздрави от нас..Затрупана съм с работа, от среЩа в среЩа, после след работно време си довърШвам собствените задачи  ooooh! Преди това игра с Гого, и така  Hug Ама пък Коледа идвааааа  Flutter Party

За къЩата е крайно време да знам тази седмица. По принцип са ни приели офертата, само искам да го видя чЕрно на бяло  Crossing Arms И акто го видя, Ще ви чЕрпя  Hug

Вечернице, изядох си уШите от яд като ти прочетох разказчето: тези страхотни ритми и танци ми бяха под носа тук, точно преди 2 седмици, и не успях да се организирам, за да заведа Гого... ooooh!  Rolling Eyes Ама ти се радвам на емоционалните преживявания  Hug

МакдирокчЕ, и аз така, Шкафове съм напълнила с Гогови произведения  Hug Жал ми е и изрезките да хвърлям..а и той е един ПлюШкин  Crazy

Петя, взимам си от закуската, благодаря  Hug

Звезди, като ги видя тези малки муШмурочЕта, искам да ти дойда на гости и да ги нагуШкам хубаво  Grinning Heart Eyes Дано да ти е минало  Sick   Heart Eyes

Оставям ви, момичЕта.. НА всички  Hug Hug Hug

И зелен чАй от мен  Heart Eyes

(кой питаШе за джинджър.. newsm78: както и да е: аз го настъргвам във вряЩа вода, оставям го дълго и го пия само пресен, с лъжица мед. НЕ бих го дала на малко дете, заЩото има невероятен затопляШ ефект..на мен ми се разтупква сърцето, изпотявам се. супер е при настинки  Hug)

  bouquet

# 42
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Добро утро и от топла Франция! Изпращам слън4ице на вси4ки, на които им липсва   Nature Sunny
Petya L, blagodaria za vkusnata zakuska   bouquet
Приятен ден  Hug

# 43
  • Мнения: 2 427
Дубруутру и от мен.Днес е супер гаден ден ни топло,ни студено сиво мрачно време,блякккккк...това защото изпрах едно гигантско пране,на пук на мен ,да не изсъхне.В къщи е ултра влажно,вече ми писна тази квартира,май ще стане така че сте се преместим в нова след няколко месеца.Дано ,защото просто не виждам как се гледа бебе в такива условия.
Калида,свекър ми вчера беше рожденник,но утре ще се почерпим по случая.
МакДиРокче,ми аз Зензерото ог ръся в кексове примерно,или на разни коледни бисквити-върте ,в самото тесто.И става много приятно.
Освен това го слагам и на печени круши.Не знам дали си правила,има една тукашна рецепта за печени круши със шоколад и ром,слага се и Зензеро.
Като сме се отворили на такива пикантерии,опитвали ли сте шоколад със люта чушка?Тук продават едни бонбони с фин млечен шоколад пълнени с шоколадов крем и чили,страхотни са.

# 44
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
добро утро от слънчев мадрид. тези дни нещо се сбърка това време, у неделя отиваше 30 градуса.

на мен днес ми е много криво, ударих незаслужено маги Cryголяма съм шматка, коя съм аз, че да си позволявам да ударя това ангелче! много, много зле се чувствам...
ще ме блъска съвеста цял ден, ама така ми се пада!



спокоен ден на всички  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт