На времето на пук - ние сме си вече тук - 30.10 - 05.11.2006

  • 13 372
  • 396
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 710
Нова тема да подхвана, че срам ме хвана дето зачезнахме за толкова време, а и днес си ми е празник.
Хайде, хубава седмица!!!

# 1
  • София
  • Мнения: 9 846
Весела и ползотворна седмица и от нас!Дано има хубави новини за децата ни,за семействата ни! Praynig

# 2
  • Мнения: 474
Хайде и аз да се разпиша
Хубава спорна  здрава седмица ви желая мили мами.моите принцеси и днес се гледат сами заради изборите вчера.

# 3
  • Мнения: 3 743
Хубава седмица на всички Hug
Майче, крайно време беше да се появиш  bouquet

# 4
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
е опитах се да пусна нова тема, ама май сме го направили едновременно, моля модераторите да изтрият другата тема

хайде весела седмица на всички Hug

# 5
  • Мнения: 2 327
Весела и успешна седмичка от мен! Аз бях на фирмено обучение 3 дни и сега ще наваксвам с всичко, което сте изписали Simple Smile

# 6
  • Мнения: 3 537
Весела седмица и нека болестите да свършват вече! Heart Eyes
Чух че в неделя ще вали първият сняг,стягайте се,другари! Laughing

# 7
  • Мнения: 1 588
Успешна седмица на всички! А на нас ни предстои една седмица с игри - познавателни, логически и т.н.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 356
Лека седмица на всички!  Hug

# 9
  • Мнения: 816
Искам да почерпя всички вас приятели с по едно питие, защото тази сутрин станах леля на още едно прекрасно малко момиченце, което милата ми сестричка роди в Англия.  Това й е третото детенце. Да им е живо и здраво и животът им да бъде много, много красив.


Така прекрасно започваща седмица нека донесе на всички вас много здраве и топлина.

# 10
  • София
  • Мнения: 2 356
Искам да почерпя всички вас приятели с по едно питие, защото тази сутрин станах леля на още едно прекрасно малко момиченце, което милата ми сестричка роди в Англия.  Това й е третото детенце. Да им е живо и здраво и животът им да бъде много, много красив.


Честита племенничка! Да е здрава и да порастне голяма и умна   bouquet  bouquet

# 11
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Честито на Гого - да ни е жив и здрав малкия юнак и да носи много радост и любов на семейството си.

Честито на новата леля - дай боже да са живи и здрави племениците и.

Лека и хубава седмица и по-малко болести

# 12
  • Мнения: 1 001
Честит ви празник у дома  smile3525

И по-малко болести на всички ...

# 13
  • Мнения: 11 307
Спорна седмица на всички!
Пращам ви от нашето топло слънце - циганското лято край няма.
Още няколко дни съм с децата, че в четвъртък са пак на училище и градина. Тогава ще ми е самотно и тъжно...

# 14
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Хубава седмица за всички ни!

  Ние снощи бяхме на една вила в Равнища. Балканът ни се отрази добре, най - вече на малката - яде като разпрана цяла вечер, не можех да повярвам  Crazy Само дето не спа хич... на чуждо място се превъзбужда и трудно се успокоява. Аз също не спах... но поне се разнообразихме малко.

Общи условия

Активация на акаунт