Какви рискове за плода крие Ентерококус в урината????

  • 1 592
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 871
Здравейте, искам да попитам дали някой знае какви рискове за плода крие Ентерококус в урината??

# 1
  • Мнения: 2 529
По време на бременността, някъде в 6-ти месец имах ентерококи в стерилната урина и оплаквания от стомашни проблеми. Това са бактерии, които предизвикват различни инфекции и е хубаво да се леквидират. Аз лично пих антибиотик 5 дни и се оправих, след това урината ми беше чиста и нямах предишните оплаквания, както и нямаше никакви последствия за детето. Ако евентуално нямаш никакви оплаквания повтори стерилната урина за всеки случай. Успех  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 871
Мерси Кики   bouquet, по съвет на близък мой лекар ще повторя изследванията 3 дни поред и тогава ще решим дали да пия антибиотик

# 3
  • София
  • Мнения: 7 097
Повтори стерилната урина, защото може да е замърсена пробата. При дъщеря ми веднъж се случи да има тези бактерии и се оказа, че пробата се е замърсила.
Дано да е така и при теб  thumbsup

# 4
  • Мнения: 1 680
Дано е замърсена пробата в противен случай антибиотикът е задължителен. Даже изписват по два антибиотика. Опасно е за бъбреците.

# 5
  • София
  • Мнения: 6 360
инфекциите на уринарния тракт са много опасни за бременната! може да се стигне до фатални последствия за плода, така че повтори стерилната урина бързо и по възможност на друго място. ако излезе отново бактерия - не се колебай с антибиотика, има антибиотици, подходящи и за бременни.

също така - не слушай за такива неща "близки твои лекари", освен ако не са акушер-гинеколози!

# 6
  • Мнения: 871
Jam, този мой близък лекар е завеждащ АГ отделение, така че напълно му се доверявам. Той каза че специално тези бактерии не могат да навредята на плода, а в редки случаи водят до преждевременно раждане. Сега дадох урина в Кандиларов ( и ще давам 3 дена поред) и ще видим там какви резултати ще излезнат. Стискайте ми палци, че вчера не бях на себе си от уплаха. Добре че беше док

# 7
  • София
  • Мнения: 7 097
Сега дадох урина в Кандиларов ( и ще давам 3 дена поред) и ще видим там какви резултати ще излезнат. Стискайте ми палци, че вчера не бях на себе си от уплаха. Добре че беше док

Стискам палци  thumbsup
Ако имаш възможност, пиши как се развиват нещата.

Общи условия

Активация на акаунт