Колко килограма....

  • 1 969
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 986
....свалихте след раждането и по какъв начин? Знам,че имаше такава тема и предварително се извинявам за повторението Embarassed,но не работи търсачката-ако някой може да ми даде линк към нея,или ...просто да сподели Wink

# 1
  • Мнения: 6 155
25кг свалих  Wink

# 2
  • Мнения: 1 564
10кг. бях  свалила  още като родих,а след това свалих 18кг.

# 3
  • Мнения: 1 986
 А има ли такива от вас,които са напълняли след раждането newsm78
 И,вярно ли е,че кърмещите майки свалят по-бързо килограми-ако да,на какво се дължи според вас Thinking

# 4
  • Мнения: 18 542
Качих общо 18кг, 9кг бях свалила като се прибрах от болницата (на 7-ия ден от раждането), а останалите свалих за 3-4 месеца без никакви диети и усилия, а после пропуших ooooh!
Кърмих около месец.

# 5
  • Мнения: 18 542
И,вярно ли е,че кърмещите майки свалят по-бързо килограми-ако да,на какво се дължи според вас Thinking
Не мисля. Всичко е строго индивидуално.

# 6
  • Мнения: 949
Аз свалих 28 кг

# 7
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Ако търсачката не работи в момента, опитай по-късно. Често просто е претоварена. Теми с тази тематика има страшно много, ще се ориентираш добре.
Все пак отслабването след раждане не е нещо спешно, което може да стане на момента, опитай пак с търсачката!  Wink

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 6 274
Много е индивидуално за всеки,зависи как ти е метаболизма и по-принцип дали си склонен да качваш/сваляш лесно.

Аз качих около 18 ,от родилното излязох без 8 кг,останаха ми 10 ,после с кърменето качих още около 7 и реално си станах колкото бях преди да родя. До сега съм свалила 10-11 и то с триста зора,имам поне още 10 ,че и повече докато стана колкото искам, а от преди да забременея ме делят 5-6 кг. - това почти 2 г. откакто съм родила  ooooh!

Познавам обаче и такива,които са дори по-слаби от преди  Whistling

# 9
  • Мнения: 5 362
Аз свалих 30 кг за 1 година.Най-добре ми се отрази фитнеса.

# 10
  • Мнения: 730
22 кила свалих за 3-4 месеца без капчица усилие,просто ми е такава структурата Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 7 097
Качих общо 18кг, 9кг бях свалила като се прибрах от болницата (на 7-ия ден от раждането), а останалите свалих за 3-4 месеца без никакви диети и усилия...

Сега даже съм минус 1-2 кг. от преди да забременея  Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 8 505
От общо 8:в болницата-около 6,останалите-след някой друг месец.От едно известно време съм на минус и това изобщо не ми харесва.

# 13
  • Мнения: 3 360
9 кг съм преборила за повече от година Sad-а имам още толкова почти Cry

# 14
  • Мнения: 1 986
  Благодаря ви,момичета Hug Търсачката проработи Wink и намерих другите теми,в които сте коментирали този въпрос Peace

Общи условия

Активация на акаунт