През НОЕМВРИ сто слънца - грейват в нашите сърца!!!

  • 10 273
  • 291
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 214
Честито бебче на мама Елимира! Много даги радва малката госпожица!
Lightblue, добре завърнала се сред нас и благодаря за разказа! Разчуства ме!
Benighted, нали имаше голяма вероятност да раждаш секцио заради тесен таз? Сега и това...Не могат ли просто да назначат секцио?!  Другата хитрост, за която се сещам, е да намериш познат офталмолог, който да пише, че ти се налага секцио, поради вероятност от отлепяне на ретината при напъните. Вярвам, че всичко ще се нареди, както трябва и ще стискам палци. На мен пък въобще не ми взеха влагалищен секрет, само анален...И понеже си имам засилено течение, доки каза  да си сложа Гиназол - това е, което слагах преди като имах гъбички. Ама, дали са гъбички или нещо друго, един бог знае....Май ще си изискам един секрет да ми пуснат. Аман вече от притеснения.....

# 46
  • Мнения: 3 034
Bimba25, какви са тия пиастрини? Тук изобщо не правят май такива изследвания... Днес се срещнах с анестезиолога, който ме попита само на колко ми е голямото дете и как ми е минало първото раждане. Обясних му за проблема с анестезиоложката и защо са ми махнали упойката, а той само киаза : "Сега няма да има проблем."...Това достатъчно ли е.... newsm78

Момичета, много благодаря хубавите думи за дрешките.  Hug Мислех си по едно време, че при този избор на пазара е лека лудост да се шие, но след вашата подкрепа съм още по-убедена, че не е безсмислено. Grinning  Само да уточня, че горния комплект, който е плетен не съм го правила аз - а леля ми. Нейно творение е и жилетката на Марена - аз съм по украсите и шиенето... Но karil е права за едно - както и нейните стихчета, така и тези неща са правени с много майчинска любов и женска топлина. Heart Eyes

Рени,  продължавам да ти стискам палци.

Днес бяхме на запис на тонове в Окръжна и се получи много смешна ситуация /смешна за мен, де.../ Имаше един стажант, който около 10-15 минути не можа да хване тоновете на бебето. Аз бях напълно спокойна, защото усещах как се движи, обаче таткото смени няколко от цветовете на дъгата / нали е художник все пак, няма да се излага само с едно пребледняване... Wink/ Аз лежа и му се хиля, а той така се ошашка....Накрая стажанта отиде и докара един по-добър апарат, с който веднага се чуха ясни тонове. И така, всичко е наред с тоновете, обаче аз се замислям дали мъжа ми ще издържи на раждането, както иска да присъства.... newsm78 Обясних му, че като ме гледа, може спокойно да разбере дали има проблем, защото едва ли бих се хилила, ако не усещах, че всичко е наред....обаче.....

# 47
  • София
  • Мнения: 2 437
Браво Иве страшна си! Много са хубави дрешките и за двете кукли. Хайде лека вечер от мен- Утре ще се видим с някои на лекцията Hug

# 48
  • Варна
  • Мнения: 893
ronja , мила кутията ти е пълна ето ти линкче за снимката от днес  Hug

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=43077

последната е  Peace

# 49
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Момичета, включвам се във вашата чудесна тема, за да поздравя скъпата ми приятелка Ели с първото й отроче - Анелия!   ylinfant

Ели, желая ти да отгледаш едно здраво, умно и красиво девойче, което да носи много радост в семейството ви!  newsm03
Скорошно възстановяване и прибиране у дома при гордия Татко!
  newsm44 


Леко раждане на всички бъдещи майчета!!!  Hug

# 50
  • Мнения: 2 673
   Момичета, приличаме на накацали на жица врабчета, които чакат да блесне на хоризонта нова ЗВЕЗДИЧКА!!!
Така оприличавам никовете ви - подредени горе вдясно.. Grinning
Айде лека нощ от мен  bath1  grinning012  sleepuu

# 51
Леле мале! Shocked Старата тема свършила, 3 страници от новата и нови 3 бебочета kyllmg kyllmg kyllmg са се появили!!! СУПЕР!!!

ЧЕСТИТА РАДОСТ НА АНИКА 62, VESSETO_S И ЕЛИМИРА!!!
 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525

Малките човечета да папкат много  passifier , да пълнят памперсите и да радват всички наоколо! : Two Hearts

Karil, явно бременността ти се отразява чудесно. Поетично настроена, творяща, заредена с позитивизъм, който предаваш и на нас. coolcool
Iviche, много оригинални дрешки ,а и тези малки детаилчета-панделки,мъниста-ги правят живи. newsm74
Бени, много кофти с тези бактерии, но поговори пак с твоя си доктор/рискове и усложнения/ и вземи правилното за теб решение. Успех! fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

# 52
  • Мнения: 73
Здравейте, мамчета! Честито на всички новообебили се мами!!!
Аз ще раждам секцио - доктора беше категоричен.Бебето не се е обърнало, а и таза ми е тесен затова #Crazy...Сега остава всичко да мине. Вече сънувах, че ми го носи доктора ,показва ми едно бебе и казва ето това е твоето бебче! И мене ме боли тази кост - срамната, ходя  смешно, но какво да се прави...Засега се държа смело, но чесно да си кажа дано да си остана така спокойна...споко всичко ще отмине и ще си имаме бебета  newsm32  ylinfant  babyuu passifier smile3504 1cribсъвсем скоро...
Лека нощ smile3524

# 53
  • Мнения: 247
pepipetia, за коя дата са ти назначили секциото?

Лека нощ и от мен, момичета!
Да видим дали утрешния ден ще ни донесе нови бебчета!  Hug baby_neutral

# 54
  • Sofia
  • Мнения: 69
Добро утро!
Честито на мама Елимира!!!Нека принцеската Анелия да расте здраво и щастливо момиченце babydust7
Рени,по-добре е да поговориш с Док.Кажи,че си решила да родиш секцио и че ще си платиш.Смятам,че тогава мнението и препорьките на когото и да било ще са без значение.Цената от 500лв.е нищо в сравнение с твоето спокойствие и здравето на бебчето!Успех fingerscrossed
По-кьсно пак ще сьм на линия  bouquet

# 55
  • Sofia
  • Мнения: 69
karil,ама и ти си ми една ранобудна Grinning

# 56
  • Мнения: 2 673
   Мами, добро утро! Имам хубаво начало днес: Мъжо донесе сутринта "Моето бебе и аз" и ме изненада още сънена...Победителката съм аз.....Печелиме столче за хранене за малък Бебко! newsm18
Благодаря на всички, които са гласували за мен!!! Да ви се връща добрината и късмета!!! 


Ето го и слънчево стихче - 3:
На пролет зрънцето посяхме babydust7 babydust7 babydust7
поливахме го със мечти!
Душите си разтворихме - обятно.
Дъждец любовен, за да го вали...

И то покълна в летен порив,
разчопли с крехко стебълце
душите ни за Господ -ТО отвори
сърцето му - във нашето сърце.

Сега в НОЕМВРИ вместо зрънце,
очакваме градина със цветя...
А аз жадвам Мойто Слънце-
да грейне в моята леха! Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 57
  • Мнения: X
Карил, честито за конкурса! А пък новото стихче е много зареждащо!
Честито и на Елимира - всичко най-хубаво на нея и бебка!
Мами, днес имаме рожденничка от отбора на ноемврийките - Вени.
Вени, пожелавам ти леко доизбременяване, много леко раждане и скоро да си гушкаш сладкия бебок! Пожелавам ти да си все така позитивна, слънчева и лъчезарна - и всичко което си пожелаеш да ти се случи през тази година!
Много хубав ден на всички!!!

# 58
  • Мнения: 2 249
Карил,Карил пак ми размаза монитора и ми разля топлина в душата Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes-браво за конкурса-много исках да си ти или миленка-супер съм щастлива Party Laughing
ВЕНИ,един прекрасен рожден ден ти пожелавам с незабравими емоци и много любов около теб   bouquet  bouquet  bouquet
и понеже си обещахме да започваме сутринта със стихче или някоя мисъл....нямам време сега за стихче,че лекциятя ме зове-затова нещо кратко от мен
"ДА ОБИЧАШ,ОЗНАЧАВА ДА ОТКРИЕШ В ЩАСТИЕТО НА ДРУГ-СВОЕТО СОБСТВЕНО ЩАСТИЕ"

бъдете много щастливи днес дундички-с някои нямам търпене да се видя след малко Party и ще посетим мама Веси в болницата
А днес ще си е в къщи вече и Цвети-каза,че се чуства прекрасно-все едно не е раждала а малката сладурка"цокала здраво" baby_neutral Joy
хубав ден,напук на лошото време!  bouquet

# 59
  • София
  • Мнения: 38
Карил, страхотно стихотворение - рано сутрин зарежда с положтелна енергия! Peace
Вени, честит рожден ден! nbirthday

Общи условия

Активация на акаунт