майки на породени деца

  • 35 121
  • 304
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 5 391
anette1104, благодаря ти!  bouquetСигурно аз съм голяма бъзла Confused

Искам да питам, има ли сред вас такива, които се справят без помощ?Т.е по-голямото дете на ясла, вие с малкото през деня и така.

# 301
  • Мнения: 3 089
мдааа. аз
мама си тръгна и вече сме си сами. и трябва да кажа, че ми е по-спокойно. всъщност, имам една жена, която идва за х 3 часа на ден и почиства и глади. не знам дали се брои за 'без помощ'. би трябвало, защото жената всъщност идва, защото работя и не сколасвам. дори сега имам 2 засукани поръчки - и превод, и редакция. не съм спирала работа изобщо. анете е права, че с добра организация сколасваш с всичко някакси  Blush
но, филков е супер пич и много помага. 'помага' всъщност не е точната дума, защото той само не е раждал и не кърми. всичко друго му е присъщо и винаги е на линия за всичко.
спокойно - наистина е свежо с бебета наоколо. само коликите да ни бяха пропуснали...

# 302
  • Мнения: 115
Искам да питам, има ли сред вас такива, които се справят без помощ?Т.е по-голямото дете на ясла, вие с малкото през деня и така.
    Ние се справяме без помощта на баби и гледачки, но с огромната помощ на тати.  Още не ходят на ясли и градини, но живот и здраве септември тръгват и двамата. Вярно е, че всичко е въпрос на организация. Peace  Не се плаши, не е толкова страшно. Весело е! Wink

# 303
  • Мнения: 5 391
Уф, да бе, тия колики могат да ти скъсят живота Confused
Пресил имаше адски колики до 6-я месец, чудех се дали някога ще свършат.Но пък след това стана едно много добро и кротко дете.
Надявам се с новото бебе тези екстри да минат по-леко.
И ме обнадежди за "без помощ", аз ще бъда така и се надявам да се справя, не искам баби из краката си.

# 304

Общи условия

Активация на акаунт