Как се забавлявате вкъщи?

  • 1 666
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 654
Рисуване, игра на магазин, а откакто и купихме куклена къща Crazy
А в момента с баща си правят тиквен фенер  uraнали тази нощ е Хелуин.

# 16
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Пълзи навяскъде, ходи по мебелите, муши се под маси и столове, отваря чекмеджета и изважда съдържанието им........- а бе лудница......... Shocked

# 17
  • Мнения: 1 181
строим комини от кубчетата, гараж от констуктора; подреждаме колите една до друга, после една пред друга; разглеждаме книжки, аз питам и той показва къде е на бебето (чичото, лелята, бабата и т.н.) ръчичката, косичката, очичките, нослето, устата... ; вадим всички тенджери и капаците им и започваме да се чудим кой капак от коя тенджера е; ритаме или търкаляме топка; защипва фиби и шноли по косата ми; крием се и се гоним; и естествено накрая пускам детски филмчета.

# 18
  • Мнения: 1 178
Пускам муzика и танцуванме, голямо всртене пада, сега най обича да играе с нашите "играчки" и каквото види в рсцете ми го иска стига да е беzопасно не откаzвам да му го дам.

# 19
  • Мнения: 1 608
Строители, пъзели, мозайки............подходящи за възраста й разбира се. Много са увлекателни и подходящи за самостоятелни занимания.

# 20
  • Мнения: 5 877
слушалките на ушите и да слуша приказки, докато мама работи. друго занимание "докато мама работи" е да й дам да рисува, лепи, оцветява. Последното в момента го усъвършенства, тъй че й е интересно - рисувам й набързо някаква рисунка и я оставям петнайсет минути да я оцвети. После пак.
Пъзелите я занимават за по десетина минути, пластелинът също... всичко, свързано с рязане и лепене, ама после е свързано и с метене за мен... а парченцата са залепнали по пода.
низане на синци, това е последният хит. Направи си гердан и гривна. Бях купила още един комплект за подарък, ама утре ще й дам и него, за да имам мира - тя мрази да си разваля произведенията.

# 21
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Само преди няколко часа големия ми син ме снима как малкия ме е яхнал и ме язди из хола като хем ме рита с крака, хем ме държи за косата, хем ми вика "дии".

# 22
  • Мнения: 465
Танцува на музика, разхвърля играчки и разглежда учебниците на батко си  Peace
рисува по скоро драска по тетрадки (тя е на 1.5г) общо взето с това се забавляваме Wink

# 23
  • Мнения: 5 362
Момичета,някои идеи страшно ми допаднаха.Благодаря ви!!!

# 24
  • Мнения: 222
Ние си правим разни играчки сами.
Преди няколко дена му направих аквариум от кашон и "заших" с ластичен конец много риби. Голяма игра пада. Когато кажем, че ще ядът всяка се вади от аквариума и се храни. 10 риби -10 мин. Направихме си гаражи /пак от кашони/, светофари, знаци. Абе цялата ми къща е в кашони. Но поне се заиграва а и това са най-евтините играчки.

# 25
  • Мнения: 4 392
Винаги се намира , какво да се прави. Отскоро "зазимихме "количката, опаковам щерката добре, хващам я за ръка и обикаляме квартала. Зимата пак така ще правим, освен ако няма сняг до ушите. Laughing Преди няколко дни украсихме за Хелуин и Симоната много се кефи на големите оранжеви тикви и призраци и когато дойде някой на гости, показва ги и казва> Мама, мама! (т.е. аз съм ги закачила)
Разглеждаме книжки, пеем, танцуваме, играем...

Чакам я да порасне и да ми изрисува стените вече... hahaha

# 26
  • Мнения: 4 406

А каква точно е хартията?Много ми хареса идеята Simple Smile
ами хартия за етикети- има ги в книжарниците, на цял лист А4 или на по- малки, фабрично разграфени.
можеш да вземеш и разноцветни етикети за цени. тогава приказката става шарена.

# 27
  • Мнения: 603
ами с баткото играем с конструктори,рисуваме,гледа малко ТВ,малко игра на компютъра и времето минава  Mr. Green,а малката си обикаля по земята,батко и реди кули с кубчета,тя ги бута и така

# 28
  • София
  • Мнения: 7 242
Мен ми се върти една идея, но е приложима за по-големи деца.
Живеем в нов блок, с голям и топъл подземен гараж с много гладка настилка. Идеален е за каране на ролери и колело, още повече, че съвсем малка част от гаражите се ползват. Има и няколко подходящи стени за тенис и достатъчно място за игри с топка. Мисля да прекараме там голяма част от зимните дни, като  викаме и приятелчета Grinning. Пък нищо не пречи за мамите да примъкна и няколко столчета Wink

# 29
  • Мнения: 5 877
Лекси, поздравления за тази идея. Искрена завист за топлото и използваемо мазе, за съжаление нашият блок не е никак нов и не е приложима.

Общи условия

Активация на акаунт