помощ температура

  • 863
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 191
здравейте
 бебето ми е на 10 месеца и му микнат 2 забчета  има температура 38,4 .Давам и nurufen но не помага казвайте какво да правя

# 1
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Сестра ми редуваше панадол и нурофен, но защо не се обадиш на доктора!
Дано бързо да се оправи и да му мине на детенцето! Praynig

# 2
  • Мнения: 1 564
Най-добре се консултирай с педито.Попитай я и дали може да слагаш свещичка в случай,че сиропчетата не помагат.

# 3
  • Мнения: 3 042
Злати ми е вдигал веднъж Т от кътниците на близо годинка. Редувах Панадол, Ефаралган супозитории и Нурофен сироп. Като трябва да имаш предвид, че Панадола и Ефаралгана са все Парацетамол и интервалът м/у тях трябва да е най-малко 4ч. А Панадол/Ефаралган супоз. и Нурофен може да дадеш и на интервал от 2ч ако е необходимо т.е. ако Т се качва въпреки, че преди това си дала лекарство.

Най-добре е да се консултираш с педиатъра ви, за да си сигурна, че детето има Т именно от зъби.

Пожелавам на детенцето бързо да се оправи!

# 4
  • Мнения: 229
Моят син вдига6е до 39,5 Т от zъбките.Натопявах му чорапките в оцет и така му ги обувах.Т спада светкавично....При него много помага6е...А иначе zа лекарства_меxalen све6тички...по две на ден...Не се бой 6те се оправи...Успех newsm10

# 5
  • Мнения: 191
благодаря много момичета  Hugсега вече сме малко по-добре

# 6
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Сложи лек компрес от оцет на китките, може да увиеш по една носна кърпичка за около 5 мин. - на моя син това най-много помага! Успех!  Peace

# 7
panadol i eferalgan svesti se reduvat

Общи условия

Активация на акаунт