Смяна на педиатър/личен лекар?

  • 1 184
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 326
Някой може ли да ми каже как да сменя педиатър на детето си? Знам, че е 2 пъти в годината - декември и юли, но от коя дата на декември? И има ли разлика между смяната на личен лекар и педиатър? Благодаря предварително!  bouquet

# 1
  • Мнения: 8 917
Някой може ли да ми каже как да сменя педиатър на детето си? Знам, че е 2 пъти в годината - декември и юли, но от коя дата на декември? И има ли разлика между смяната на личен лекар и педиатър? Благодаря предварително!  bouquet
Целият месец юни и целият месец декември.Няма разлика Peace

# 2
  • Мнения: 456
Аз смених педиатъра месец юни, защото се преместихме в друг град. Нямаше проблем. За личен лекар смената се прави 2 пъти в годината.

# 3
  • София
  • Мнения: 978
Ще се възползвам от темата за да попитам и аз , предполагам, че авторката няма да има нищо против. Каква е процедурата за смяна на личния лекар?

# 4
  • Мнения: 8 917
Вземаш си синята книжка и отиваш при новият да попълниш бланки Peace

# 5
  • Мнения: 3 069
Отиваш при този който си избрала, това може да стане през целия месец.Не е нужно да уведомяваш старото джи пи.

# 6
  • Мнения: 85
Смяната на личен лекар/педиатър може да се извърши от 1 до 31.12. и от 1 до 30.06. Отиваш при новия лекар като носиш синята здравна книжка и попълваш формуляр, който той ще ти даде.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 160
Я и аз да попитам, че ще сменям и педиатър и личен лекар Twisted Evil: Ами аз нямам такава здравна книжка Rolling Eyes.....Кой я издава? Когато я взимам от личния лекар, трябва ли да му кажа повода?? newsm78

# 8
  • София
  • Мнения: 3 787
Здравната книжка ти е при личният лекар/педиатъра на децата/.По принцип би трябвало да е направена,но повечето се сещат да я попълнят чак,когато пациента им я поиска.По добре си я вземи да е в теб,чиста работа :peace:GP-то няма право да откаже да ти я даде Peace.Не си длъжна да му изясняваш защо ти трябва-просто казваш:"искам да си е в мен",и това е.

Иначе,момичетата са обяснили вече.Когато решиш да сменяш доктора/независимо педи или GP/,със синята здравна книжка отиваш при новото педи/предварително е добре да се уговориш с него по телефона все пак Wink/,попълваш формуляра и готово.Ние юни сменихме педито и тя дори сама попълни всички документи.Аз дадох само книжките и това беше-вече имахме нова докторка Laughing

Общи условия

Активация на акаунт