Помогнете да избера овлажнител!

  • 931
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 069
Здравейте!
Моля всички мами които имат овлажнител да ми препоръчат коя марка е добра и евентуално от къде мога да се снабдя с такъв.
Трябва да е с пара на стайна температура, защото до навършване на 2 годишна възраст на детето не се препоръчват тези с топла пара.
Благодаря ви предварително!

# 1
  • Мнения: 3 069
Вече си купихме, не дочаках мненията ви.

# 2
  • София
  • Мнения: 311
emoli, какъв си взехте и на каква цена, от къде?

# 3
  • Мнения: 3 069
Делонги от Техномаркет на 65 лева.Доволна съм, много е нужен за през зимата.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 054
Ще използвам темата да попитам - каква е разликата между овлажнител и йонизатор ?

# 5
  • София
  • Мнения: 6 360
апропо, днес бяхме на преглед при Мустаков, който категорично каза - за алергични деца никакви овлажнители, тенджери с вода, простряно пране и прочие в стаята.

# 6
  • Мнения: 3 069
апропо, днес бяхме на преглед при Мустаков, който категорично каза - за алергични деца никакви овлажнители, тенджери с вода, простряно пране и прочие в стаята.




Този пост не е за тази тема.Вие бяхте поддръжника на великата МЕЛИ, а по мои съмнения нейния съпруг.
Благодаря за съвета но овлажнителя съм взела по препоръка на моята педиатърка д-р Беремлийска, така че не ме интересува Вие при кой сте били (ако сте били).

# 7
  • София
  • Мнения: 6 360
апропо, днес бяхме на преглед при Мустаков, който категорично каза - за алергични деца никакви овлажнители, тенджери с вода, простряно пране и прочие в стаята.




Този пост не е за тази тема.Вие бяхте поддръжника на великата МЕЛИ, а по мои съмнения нейния съпруг.
Благодаря за съвета но овлажнителя съм взела по препоръка на моята педиатърка д-р Беремлийска, така че не ме интересува Вие при кой сте били (ако сте били).

Този пост не е за теб, Емоли, защото вече си си купила овлажнител. Този пост е за информация на онези, които като мен мислеха да купуват също. 
Само за твое ограмотяване - Доктор Мустаков е най-известният детски алерголог в София, а аз не съм съпруг на Мели Simple Smile Не ставай смешна. Никога не съм те обидила с нищо, за да ми държиш този тон. Сигурно не си и забелязала моя сърдечен поздрав към теб след раждането, но ТОВА вече не е за тук...

# 8
  • Мнения: 7 716
Този пост не е за тази тема.Вие бяхте поддръжника на великата МЕЛИ, а по мои съмнения нейния съпруг.
Благодаря за съвета но овлажнителя съм взела по препоръка на моята педиатърка д-р Беремлийска, така че не ме интересува Вие при кой сте били (ако сте били).

Емоли, Мели помага  за разлика от твоето празнословие.
И мога да ти кажа, че форумът само загуби от липсата на Мели.
А каква ще се явя на Мели според твоята параноя? Wink
Хе-хе-хе, по мои наблюдения Мели не пише тук доста отдавна, колко си се засегнала от нейните познания, та чак сега ни в клин, ни в ръкав я цитираш.
И не си мисли, че всичко, което расте по земята се яде. Преди да направиш нещо провери.
И сега по темата, постоянно по-влажната среда е предпоставка за развитието на повече микроорганизми, което вече застрашава склонните към алергия.
Но както казва Джам ти вече си си купила, дала си си парите, така че си го ползвай.

# 9
  • Мнения: 3 069
Според мен този спор е излишен.НО....
Jam, смешно е да има има такива постиги ТОЧНО в тази тема.Благодаря за ОГРАМОТЯВАНЕТО.....но ако искам съвет нека тогава да се даде а не да се натрапва както в случая стана.Ако се обърне внимание темата ми е "Помогнете да избера овлажнител!" а не давайте съвети за алергии.....така че е неуместно, меко казано.
Lali, казваш че тук ще те цитирам "Мели помага  за разлика от твоето празнословие"
Интересно ми е защо мислиш така???Не те познавам...затова не бих те обидила по никакъв начин но не мога да не кажа, че твоя постинг е равен на празнословие.....аз просто исках мнение за овлажнители Joy
Много грубо от твоя страна но явно възпитанието ти е такова и не мога да те виня!
Много сте груби вие от ЗАЧАТИЕ....
Ако имате някакви проблеми моля пишете ми на лична, аз няма да изпростявам заради вас.
Човек не може и мнение за овлажнител да поиска без да бъде нападнат, срамота членове на ЗАЧАТИЕ, СРАМ ЗА ВАС!

# 10
  • София
  • Мнения: 6 360
емоли, само 2 думи - имаш нужда от специализирана помощ...

# 11
  • Мнения: 3 069
емоли, само 2 думи - имаш нужда от специализирана помощ...



С удоволствие бих посетила специалист ако ми кажеш каква ДИАГНОЗА ми е поставена и дали компетентното лице си ти?
Това си е чиста проба заяждане от ваша страна , помолих ако има някакви възражения да се пише на ЛИЧНА но явно простотията взима връх от ваша страна.
Предполагам, че трябва да уведомя модератор да премести темата в Клюкарник.
Пак повтарям, пишете на лична, на ЛИЧНА (нека да е с големи букви дано да го видите).

# 12
  • Мнения: 7 716
Първо, не съм член на Зачатие /с цялото ми уважние към силните момичета там/, можеш да изискаш документацията и да провериш.
Второ - няма какво да изяснявам на лични съобщения.
Трето - ти започна първа, нападайки Мели ни в клин, ни в ръкав, заради ваш конфликт преди година, който аз помня, тоест знам те отдавна и съм си съставила мнение още тогава за теб, но както виждаш не съм те коментирала досега.
И четвърто - Мели е млад, образован, четящ и знаещ лекар и освен завист не виждам друго обяснение за атаката ти след толкова време.
И пето - понеже си падаш по неоснователни обощения, нямам роднински връзки с Мели, не съм и пациентка, не съм я виждала никога на живо.

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 225
Искам да питам emoli доволна ли е от овлажнителя които си е купила, защото ми е наложащо да си купувам. newsm51

# 14
  • Мнения: 3 069
Pete, Въпреки че ме нападнаха гладни хиени за това, че съм поискала мнение с радост ще ти отговоря.
Много съм доволна.На две степени е за по-малко пара или за повече, както си прецениш.На нас ни го препоръча педиатърката и наистина не само детенце спи вече по-добре но и ние с баща му.При нас въздуха е много сух.
Успех при избора и със здраве да си го ползвате.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт