Не знам какво става сега...

  • 2 822
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 6 927
Какво пречи подаването на документи за общинско жилище на това да се изнесете на квартира?
Тъкмо няма да си тръгнете скарани с баща ти, изгонени, а в нормални отношения като разумни хора, взели решения!
Така спада вероятността отново да се сдърпате и той да спре нещата, зависещи от него.
Ти се успокой и си движи нещата, вместо да хабиш време и енергия в емоции!
Мъжът ти сигурно се чувства слаб, защото не може да ви осигури дом, заврян зет е и трябва да се съобразява с домакините!  Peace На база на какво да се репчи?
Кризисните ситуации могат да сплотят партньорите, но могат и да ги разделят! Работи за семейството си!

# 31
  • Мнения: 6 164
благодаря за отговорите на всички!

Темата е приключена!

Последна редакция: вт, 31 окт 2006, 16:07 от Misty

# 32
  • Мнения: 1 150
Браво Мисти, голяма благодарност изказваш за получената подкрепа. А, на Lennie и YOYOTO, които ти казаха истина в очите им плюеш в лицето, бравос  Crazy

Последна редакция: вт, 31 окт 2006, 16:24 от Люската

# 33
  • Мнения: 394
Моля те не ми говори за подробности,защото в цялата истерия,която направи в последните дни в този форум,изпусна много от подробностите.Казах ти и одеве в предишния пост-ти си го познаваш най-добре-в диалога му е майката.Накарай го да седнете и да поговорите за всичко.Иначе няма да го бъде-идеята ми беше,вместо да хабиш енергия и сили по форумите,седни и мисли разумно за ситуацията-изход винаги има.
А за личната ти нападка към мен-няма да и обърна внимание,защото мисля,че съм ти показала,искренно приятелство,и рамо на което можеш винаги да се опреш.Аз не се засягам от истината-не го прави и ти.

Последна редакция: вт, 31 окт 2006, 16:25 от YOYOTO

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Не е ли добре да проведеш един сериозен разговор за тези често сменящи се мнения и поведения и да се 'свалят картите на масата'.

# 35
  • Мнения: 8 917
Правиш последен опит за провеждане на разговор от типа - спокойно съжителство без гонене и скандали или край, и ако се случи първото - ОК, ако не - вземаш се в ръце и правиш това, което ТИ решиш, НЕЗАВИСИМО от всички.Успех Hug

# 36
  • Мнения: 3 098
С този мъж,който имаш най_добре направи както Лени те е посъветвала.
Ако ли не,подготви се за много проблеми от всякакво естество,Щото както описваш ситуацията,няма кой да ти помогне.
Но си помисли добре дали Ще устискаш.
ЗаЩото хората,които искат да променят живота си и са дейни,го правят,не реват по форумите.
И независимоста озна4ава да загубиш много неЩа. Wink

Общи условия

Активация на акаунт