защо повръща толкова много това бебе???

  • 3 659
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8 585
@siana_iren

Незабавно консултирайте детето с опитен педиатър и направете:

*УЗ на коремче-изследва за вродена пилорна стеноза.
*кръвни изследвания от ВЕНОЗНА кръв+ Киселинно-алкален профил и биохимия.

Ако детето има вродена стеноза на пилора се нуждае от навременна и бърза намеса.
За никакви "сиропчета" при пилорна стеноза и реч не може да става като опция за лечението.
Не давайте на детето "илачи" (от рода на чай от семе на копър)...
Незабавно позвънете на педиатъра си за да може всички нужни изследвания да се проведат максимално бързо и експедитивно...

Последна редакция: ср, 08 ное 2006, 17:33 от Birdie

# 31
  • Мнения: 1 568
Толкова е хубаво,че и лекари пишат тук!!!!
  bouquet
Благодарности докторе!Жив и здрав!!!

# 32
  • Мнения: 3 042
siana_irenq не се паникьосваи. Послушаи съветите, които са ти дали по-горе лекарите.
Дано всичко е наред с детенцето! Praynig  Успех!  bouquet

# 33
  • Мнения: 122
Незабавно консултирайте детето с опитен педиатър и направете:
Уви, не мога да намеря опитен педиатър, който да приеме нещата сериозно - според една, детето преяждало, според друга било нормално... знаете ги тези. Съгласна съм че може детето да повръща по малко, излишното количество мляко, но това което моетот бебче прави... няма нищо общо. Тя изхвърля повече отколкото поема, пък и този жълт цвят, който повръща...
 Не мога да разчитам на вниманието на педиатърка, направо ще се обърна към гасто-ентеролог (зная единствено Георгиева - Шакола), дано да ни приеме по спешност. Ще пиша пак, като имаме резултат!
Благодаря на всички ви за вниманието, Слава Вам МОдератори, че го има този форум!!!

# 34
  • Мнения: 728
siana_iren , ходи ли в Терапията, доколкото съм чувала там има някаква детска гастро-ентероложка, която била много добра, не й помня името, ама знам, че е само една тъй, че не можеш да сбъркаш. Ако тази Георгиева, за която пишеш е в Терапията, вероятно е същата, отивай и не се тревожи.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт