Lancome

  • 1 508
  • 17
  •   1
Отговори
Искам да попитам някой ползвал ли е спиралите на тази марка.В мола на хемус много ми ги хвалиха и се чудя

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 225
Да, ползвала съм спирала на тази марка. Много беще хубава, но чак да е най най, пък й не е никак ефтина. Simple Smile

# 2
  • Мнения: 661
Много е скъпа за мен. А и не вярвам да прави чудеса. Сигурна съм, че хубава спирала можеш да с намериш и на далеч по-ниска цена. Преди време си взех тестер на спиралата на Estee Lauder (на тази) и да ви кажа не е с нищо по- добра от тези, които сме обсъждали. Но е далеч по -скъпа. За това спор няма. Wink

# 3
  • Мнения: 2 663
Ползвала съм и бях много доволна.Моята беше една такава тумбеста, мъничка.
Но най-доволна съм от една черна тубичка ( или там както се казва) на Лореал , донесоха ми я от Швейцария-  няма такава разлика в качеството с тукашните!

# 4
  • София
  • Мнения: 421
Препоръчвам ти горещо спиралите на Lancome.Ползвам ги от години и може да си сигурна ,че опиташ ли веднъж ще се влюбиш в нея.Има около 5 вида,но ти препоръчвам тази
http://stores.wholesalecentral.com/Images/48NHUT12OIVWF2LDF5TI1V … DZ/hypnose150.jpg

Всъщност зависи от ефекта който искаш да постигнеш.

# 5
  • София
  • Мнения: 35 932
Най-хубавата спирала, която съм ползвала някога е  на Lancome.Но напоследък не ми се дават толкова пари /за 2 -3 месеца/.

# 6
  • Мнения: 6 155
Аз имам ето такава и НЕ ми харесва.  Naughty

# 7
  • Мнения: 2 529
Ползвам в момента и червило и тази спирала на Lancome:



Спиралата малко особено се нанася, но е хубава.

# 8
  • Мнения: 5 539
Много е скъпа за мен. А и не вярвам да прави чудеса. Сигурна съм, че хубава спирала можеш да с намериш и на далеч по-ниска цена. Преди време си взех тестер на спиралата на Estee Lauder
Много ми стана интересно, какво представлява тестер на спирала и къде ги раздават? Thinking

# 9
  • Мнения: 2 936
Аз имам ето такава и НЕ ми харесва.  Naughty


напълно съм съгласна с теб!

по-хубава е HYPNOSE

# 10
  • Мнения: 13 512
Много е скъпа за мен. А и не вярвам да прави чудеса. Сигурна съм, че хубава спирала можеш да с намериш и на далеч по-ниска цена. Преди време си взех тестер на спиралата на Estee Lauder
Много ми стана интересно, какво представлява тестер на спирала и къде ги раздават? Thinking
Тестер на спирала дават в козметичните магазини. Представляват малки спирали- 3,5мл. ,абсолютно копие на "голямата".

# 11
  • Мнения: 2 427
Ланком е много добра марка ,особенно продуктите им за очи са страхотни.Аз по принцип ползвам сенките на Шанел и спирала на Диор,но намирам че тези на Ланком са много по добри.Поне за мен.Ланкомските продукти са единствени от които не ми сълзят очите.

# 12
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Ползвам в момента и червило и тази спирала на Lancome:



Спиралата малко особено се нанася, но е хубава.

Как се омазах аз в един магазин с тази спирала - като за маскен бал и се отказах. Втора година ползвам Lash Queen на Helena Rubinstein  и за мен по-добра спирала от това няма.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 481
Спиралите на Lancome са мнооого добри ! Но да си купувам нова на всеки 2 месеца ми идва малко нанагорно (в момента съм го ударила на парфюми)   Flutter

# 14
  • Мнения: 1 986
 А колко струва тази спирала на Ланком-HIPNOSE newsm78 и какъв ефект придава-обем,удължаване....

Общи условия

Активация на акаунт