С какво чистите огледала

  • 5 012
  • 95
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 121
Огледала и прозорци мия с памучна кърпа и воден р-р на веро. Подсушавам с кухненско руло. Става за нула време и не остават петна.

# 16
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
С оцет Peace

# 17
  • Мнения: 3 815
Има ли някаква тънкост-моите са нови и хич не ми се иска да ги захабявам.

[/quot
Тънкостта е да е СУХ парцала с който бършеш, и аз до скоро ползувах препарат за стъкла с мокър парцал и ставаше както при теб.

# 18
  • Мнения: 252
с препарат Forte за стъкла

# 19
  • Мнения: 5 362
С препарат за стъкла, на мен не са ми се появявали ивици.  Peace По скоро смени кърпата, с която чистиш, може тя да е проблема.Thinking

# 20
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
Тъй като съм логопед половината от денят ми минава пред огледало. Никога под ръка не ми се намира препарат за прозорци, но пък винаги имам медицински спирт пак заради работата. Чистя си огледалото с памук напоен със спирт и полирам със книжна салфетка. Peace По-добро средство за мен няма.

# 21
С "Медикс" за стъкла.Може би ти се появявт ивици,заради кърпата.Смени я с някоя мека или памучна.

# 22
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Чистя ги с препарат за стъкла на Медикс. Стават супер! Просто напръскваш от препарата и после търкаш с хавлиена кърпа. После направо блестят  Peace

# 23
  • Мнения: 1 449
С микрофибърна кърпа и вода. Ако има пръски от паста за зъби, пръскам с препарат за стъкла и изтривам със суха микрофибърна кърпа.

# 24
  • Мнения: 780
с препарат за стъкла - медикс и с вестник - ама задължително труд/той бърше най- хубаво - другите остават "зайчета"/, но снощи ми казаха че много хубаво се чисти с домакинска хартия

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Само с препарат за стъкла и кърпа за прозорци (от Метро). Peace

# 26
Кърпа за прозорци?????

Препарат за прозорци и старата и изпитана перфектна формула: вестник. Без коментар... newsm78 Peace

# 27
  • Мнения: 1 041
Най-лесно се чистят с препарат за стъкла /без значение какъв/ и суха микрофибърна кърпа/както по-горе са писали/!

# 28
  • Мнения: 1 426
Аякс за стъкла, прозрачен и кухненска хартия

# 29
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
С препарата за монитор. Става перфектно.
Но при теб ще свърши работа и смяна на кърпата.

Общи условия

Активация на акаунт