кой какво столче за кола има и кой какво ще си купува?

  • 10 866
  • 129
  •   1
Отговори
# 45
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Нашето е такова само че синьо:   http://www.family-bg.com/catalog/prX_1205.htm

# 46
  • Мнения: 122
Кошницата ми е Бертони
Столчето за кола КАМ
Повдигачката вай пак е на Кам

# 47
  • Мнения: 125
Кошницата ни е Cam, скоро трябва да взимаме столче, но не съм решила още какаво....

# 48
  • Мнения: 8 505
Shockedвярно ли,че аз за 2 деца 2 ли трябва да купя,той моя е в шок ,че едно трябва да купим пък за две Mr. Green

koteto,това на аватара ти предполагам е дъщеря ти.За нея може да купите ето такава седалка:http://www.family-bg.com/catalog/images/mario1.jpg
По 20-30лв са.

# 49
  • Мнения: 583
Нашето е "Вellelli" със сваляща се облегалка:

Никол, много ми харесва вашето столче. Такова нещо търся и аз, но не съм виждала.Много ще съм ти благодарна, ако ми споделиш откъде е и колко струва!  bouquet

# 50
  • Мнения: 3 457
Shockedвярно ли,че аз за 2 деца 2 ли трябва да купя,той моя е в шок ,че едно трябва да купим пък за две Mr. Green

koteto,това на аватара ти предполагам е дъщеря ти.За нея може да купите ето такава седалка:http://www.family-bg.com/catalog/images/mario1.jpg
По 20-30лв са.
добре де но това с какво ще я предпази-ние сме с минивани имаме 4 единични седалки и една троина-така ,че незнам това за какво ще ми е -всички седалки имат колани,макар че ползваме само на предните две newsm78

# 51
  • Мнения: 8 505
За да я повдигне и коланът да минава правилно по тялото и.

# 52
  • Мнения: 1 737
добре де но това с какво ще я предпази-ние сме с минивани имаме 4 единични седалки и една троина-така ,че незнам това за какво ще ми е -всички седалки имат колани,макар че ползваме само на предните две newsm78
Това само по себе си не предпазва, а повдига детето на такава височина, че коланите за големи хора да му паснат правилно, за да не го наранят и да го предпазват ефективно.

# 53
  • Мнения: 1 284
доволна ли си от това столче малко ме притеснява това отпред

# 54
  • Мнения: 3 457
Макси Кози Приори са м/у 270 и 435 лева.явно само това с новата система за закрепване  е по-скъпо ,но никъде онлайн не го намерих
днес питах аз новото столче на Макси Кози Приори Фикс-цената му е 650 лева ,а в топ цвят е 730 лева.

# 55
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Кошницата ни е Maxi-Cosi, столчето - Chipolino /показано малко по-горе в темата/. Доволна съм, а и на малкия му е готино да седи в столчето, че и да дреме в него.    Simple Smile

# 56
  • София
  • Мнения: 4 966
Искам само да напиша нещо за Конкорд.Стола е хубав,но имайте предвид само че в Германия този стол възлиза на 200лв.,аз щях да си взема от там,обаче Кристи се губеше в него та се отказахме.
А тука същия е 400лв,или там някъде беше...Което говори,че му слагат и егаси надценката.

Ние бяхме с кошница чико и сега сме със същия стол.9-18кг.

# 57
  • Мнения: 1 426
Макси Кози Приори са м/у 270 и 435 лева.явно само това с новата система за закрепване  е по-скъпо ,но никъде онлайн не го намерих
днес питах аз новото столче на Макси Кози Приори Фикс-цената му е 650 лева ,а в топ цвят е 730 лева.

ей ама някой направо се е о.....л smile3550 с цени

# 58
  • Мнения: 3 457
ами те вносителите слагат тези цени Sad

# 59
  • Мнения: 152
Ние бяхме в началото с Romer, но явно някакъв много стар модел. Дадоха ни го да го ползваме. Много е "отворен" и коланчетата нямат възможност за удължаване и не ги закопчавах. Ползвах го едва ли не като шезлонг в колата, докато един ден не попаднахме в лека верижна катастрофа - на един светофар ни чукнаха отзад, ние чукнахме предния и детенце се изтърси отстрани на кошницата.  #Crazy  Разминахме се с малкия дявол! Дотогава не бях се замисляла от колко малко може да стане нещо страшно!
Купихме по-сигурна кошница на Чико Синтезис Плюс. А след месец купихме и количка с кошница на Грако. В момента сме с три кошници!  Laughing  То като няма няма, ама пък като има - е с каруцата!  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт