Остръргана боя и ръжда в микровълновата?

  • 6 434
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 428
Проблема на микровълновата ми печка е ,че точно под чинията ,която се върти боята се е остъргала и се е появила ръжда.Чудя се с какво да я боядисам,което хем да е безвредно,хем да не се лющи.Не ми се иска да я подменям,защото е още нова ,а и работи перфектно.Чувала съм за някакви пасти и спрейове за тая работа,но в магазина не ми помогнаха много като попитах .Приемам всякакви идеи.

# 1
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
И аз имам такъв проблем и ще следя отговорите с интерес.

# 2
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
няма решение.
МВ ви фурни са на доизживяване, така да се каже...

# 3
  • в къщи
  • Мнения: 467
няма решение.
МВ ви фурни са на доизживяване, така да се каже...
   Grinning Ей Шани,много бързо ги отписа тия печки Mr. Green.
     Момичета,остържете ръждата и пръснете мястото със спрей  Peace

# 4
  • Мнения: 1 428
Да де,но с какъв спрей,че да е безредно.Това се чудя. newsm78

# 5
  • в къщи
  • Мнения: 467
Да де,но с какъв спрей,че да е безредно.Това се чудя. newsm78
Ами в момента не мога да кажа марка,но с обикновен,казваш за 'бяла техника'(или какъвто цвят там искаш).Към 3-4 лв.струва.Какво ще му е чак толкова вредно newsm78

# 6
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
няма решение.
МВ ви фурни са на доизживяване, така да се каже...
Все съм чувала че когато изгори магнетрон на микровълнова печка е по добре да се купи нова вместо да се смени но до сега не бях се замисляла какво да правя когато не издържи металната част на печката а всичко друго работи. Веднъж вече пробвах да напръскам с боя и тя издържа 3 години. Пръскаха ми я в сервиз който боядисва коли.

# 7
  • Мнения: 8 917
И аз си мисля, че със спрей би могло да стане newsm78

# 8
  • Мнения: 1
Здравейте,

И аз имам същия проблем с микровълновата и реших да я боядисам с Автоемайллак. Че ще стане добре и ще държи е ясно, въпросът ми е само дали някой знае ще има ли после вреда за здравето, аджеба?

# 9
  • Мнения: 1 428
Ами аз моята я боядисах със бял спрей,който е устойчив на висока температура и вече няколко месеца няма проблем.

Общи условия

Активация на акаунт