Истината за свекървите...!?

  • 4 815
  • 70
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Записвайте си, момичета, записвайте! И пазете тетрадките, че скоро ще ви потрябват!   Wink Laughing
Странно е как тези свекърви-чудовища са били такива кротки, хрисими и онеправдани снахи като по-млади?  newsm78
Дали само годините са виновни за тази трансформация, дали?  Thinking

Как' Сийка, хич и не мисля да записвам каквото и да било. Премествам си това дето го нямам в другия крачол и гледам да забравя. Нервите ми трябват, здравето също. Имам дете и мъж за гледане  Peace
Иначе и моята свекърва се е оплаквала от нейната.  Confused

# 61
  • Мнения: 4 555
когато си влюбен последното нешто което анализираш и проучваш са родителите. Laughing
Когато си влюбен, последното нещо, което трябва да направиш е да се омъжиш/ожениш.

# 62
  • Мнения: 9 990
когато си влюбен последното нешто което анализираш и проучваш са родителите. Laughing
Когато си влюбен, последното нещо, което трябва да направиш е да се омъжиш/ожениш.

В тази връзка-половината от съфорумките, които се оплакват от свекърва са неомъжени Mr. Green

# 63
  • Мнения: 4 555
Аз имах предвид, че когато човек се влюби, особено в началото, има склонността да идеализира другия и да вижда в него олицетворение на всичките си мечти, а когато това хормонално опиянение попремине, да забележи, че всъщност трудно се понася с другия и въобще имат много малко общи неща.
А когато тръгнеш да създаваш семейство, не е зле да се подходи малко по-сериозно. Семейството не е просто поредната връзка с поредното гадже.

# 64
  • Мнения: 9 990
Аз имах предвид, че когато човек се влюби, особено в началото, има склонността да идеализира другия и да вижда в него олицетворение на всичките си мечти, а когато това хормонално опиянение попремине, да забележи, че всъщност трудно се понася с другия и въобще имат много малко общи неща.
А когато тръгнеш да създаваш семейство, не е зле да се подходи малко по-сериозно. Семейството не е просто поредната връзка с поредното гадже.

Това по принцип е така, но хора и нрави-различни.
Или пък случаите в които се стига до раздяла-знаете ли колко страда понякога сърцето, защото въпреки всичко-обича...въпреки маминото синче, въпреки недостатъците...

# 65
  • София
  • Мнения: 3 676
От свекърва си не мога да се оплача,от свекъра си -също.Мъжа ми е самостоятелен от доста години и въпреси, че до сватбата живееше с родителите си /а сега сме врата до врата Simple Smile/никога не са се бъркали в отношенията ни.
Аз лично много се интересувах какви са отношенията му с родителите,наблюдавах как се отнася с тях,доколко е привързан и пр. Може би защото бях свидетел как живееше майка ми със свекърва-тиранин и как след безброй обещания се превърна след време в нейно копие....може би затова бях доста мнителна, дори прекалено и сега съм такава-под вола търся теле Laughing
Но за себе си не съм сгрешила и съм доволна от това ,че съм случила хем със съпруг,хем със свекърва Hug

# 66
  • Мнения: 32
От свекърва си не мога да се оплача,от свекъра си -също.Мъжа ми е самостоятелен от доста години и въпреси, че до сватбата живееше с родителите си /а сега сме врата до врата Simple Smile/никога не са се бъркали в отношенията ни.
Аз лично много се интересувах какви са отношенията му с родителите,наблюдавах как се отнася с тях,доколко е привързан и пр. Може би защото бях свидетел как живееше майка ми със свекърва-тиранин и как след безброй обещания се превърна след време в нейно копие....може би затова бях доста мнителна, дори прекалено и сега съм такава-под вола търся теле Laughing
Но за себе си не съм сгрешила и съм доволна от това ,че съм случила хем със съпруг,хем със свекърва Hug
Не мога да повярвам, че има и друг, който е наблюдавал семейството на мъжа си предварително. Аз вече си мислех, че само аз съм така и това е ненормално.

# 67
  • Мнения: 9 990
Аз наблюдавах, не-повече от наблюдение е било-живях сред семейството на бъдещият ми мъж 7 години и бях с негативно отношение преди да се заженим. Rolling EyesНикога не ми е хрумвало заради майка му или баща му и начините им на възприятието за Света и Нещата от Живота да го зарежа и да търся друга партия... HugАз съм си имала чувства към този човек през всичките тези години, независимо от действията на родителите му.

# 68
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Определено се вглеждах в отношенията им, сканирах ги. Харесах това, което видях.
Предполагам, че ако не беше така, просто нямаше да й се връзвам и да й обръщам внимание.
Късмет, кво да се прави  Mr. Green

# 69
  • Мнения: 891
При мен беше много сложно:  newsm78
Свекър нямам, а свекърва ми живее в чужбина и не се познавахме въобще. За първи път се видяхме, когато тя си дойде в България за сватбата  newsm78

# 70
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
От свекърва си не мога да се оплача,от свекъра си -също.Мъжа ми е самостоятелен от доста години и въпреки, че до сватбата живееше с родителите си /а сега сме врата до врата Simple Smile/никога не са се бъркали в отношенията ни.
Аз лично много се интересувах какви са отношенията му с родителите,наблюдавах как се отнася с тях,доколко е привързан и пр. Може би защото бях свидетел как живееше майка ми със свекърва-тиранин и как след безброй обещания се превърна след време в нейно копие....може би затова бях доста мнителна, дори прекалено и сега съм такава-под вола търся теле Laughing
Но за себе си не съм сгрешила и съм доволна от това ,че съм случила хем със съпруг,хем със свекърва Hug
Не мога да повярвам, че има и друг, който е наблюдавал семейството на мъжа си предварително. Аз вече си мислех, че само аз съм така и това е ненормално.

Не си само ти така Simple Smile
И аз съм доста наблюдателна и аналитична личност. При повечето връзки, които съм имала с интерес съм наблюдавала отношенията на любимия с родителите му и по-специално с майките им. От това могат да се научат много неподозирани за половинката неща, които няма начин как да забележите.
В съпруга ми харесах, че има гръбнак. Въпреки обичта, която той изпитва към родителите и братята си, той е на мнение, че след като вече е създал свое семейство, то става първостепенен приоритет.

Общи условия

Активация на акаунт