да попитам

  • 1 785
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 62
Здравейте, отдавна чета форума, но чак сега се престраших да ви пиша...Простете ми невежеството, но искам да попитам: Веднага след овулацията гърдите ми започват страшно да ме болят (към 16-17 ден от цикъла), означава ли това, че можем да приключим с бебеправенето за съответния цикъл? В плана за бебеправене пише, че трябва да продължаваме с кексането и след ову-то през 2 дни?Има ли шанс за бебе през този период? Благодаря ви предварително..

# 1
  • Мнения: 1 950
Хубаво е да продължите, защото ако не засичаш овулацията по някой от надеждните методи, не можеш да знаеш със сигурност кога е.
Ама правете си секс бе хора Laughing, работете по плана, но нали и в дните след това пак се обичате Mr. Green

# 2
  • Мнения: 560
drebo , здрасти и добре дошла!  bouquet
Ама мила, в твоя постинг планове, планове, графици Shocked Mr. Green... То и ние тук си мерим БТ и си правим тестове за ову /това за тестовете за ову ще го правя този месец за пръв път Rolling Eyes/, ама чак пък толкоз изчисления ooooh!... И какъв е този въпрос - дали можете да приключите с кексенето след ову ooooh! Wink - ми ако искаш кексиш, ако искаш - не кексиш Mr. Green... Това е положението. А за гърдите - и мен почват да ме болят веднага след ову и не е ненормално - много жени са така. Преди започваха да ме болят една седмица преди МЦ, а сега - по - рано. А на въпроса ти дали дните след ову са фертилни - аз знам, че деня след овулация също е фертилен и ставали момченца Wink
Желая ти успех и по - малко математика  bouquet Peace!

# 3
  • Мнения: 701
drebo, кексенето можеш по всяко време!Не си прави такива планове и графици!Отдай се на желанието и любовта!Стане ли механично......трудно се получава

# 4
  • Мнения: 9 063
Ако толкова държите на плановете и схемите, правете секс по график около овуто, а през останалото време се обичайте Grinning

# 5
  • Мнения: 287
Добре дошла при нас,Дребо! Hug  bouquet
А за гърдите - и мен почват да ме болят веднага след ову и не е ненормално - много жени са така. Преди започваха да ме болят една седмица преди МЦ, а сега - по - рано. А на въпроса ти дали дните след ову са фертилни - аз знам, че деня след овулация също е фертилен и ставали момченца Wink
Желая ти успех и по - малко математика  bouquet Peace!
Споделям написаното от Мия,по-горе,барабар с болезените гърди!  Laughing  Peace Знам ,че понякога е важно да изчислиш и предвидиш всичко,до най-малката подробност ,но така трудно стават бебета.Ей,поради тази причина ,спирам с изчисленията този месец.Писна ми от термометърчета ,тестчета и т.н. Започвам да възприемам съпруга си като осеменител ,а не като прекрасната ми половинка!  Wink

# 6
  • Мнения: 62
Благодаря ви много за вашите мнения.. Радвам се, че вече съм част от вас...И наистина ще вземем да намалим малко математиката-това си го обещавам всеки месем, ама все не мога да издържа и започват едни луди сметки Simple Smile Е, какво да се прави явно желанието да сме по-скоро мами е по-силно от нас

# 7
  • Мнения: 211
Предварително се извинявам на дребо за може би неуместната намеса, но се чудя от два дни как да си формулирам въпроса и в тази темичка ми се вижда на място. Та чета тук едни планове едни щуротии от типа днес правете , утре не парвете секс. Въпроса ми е следния: Проблем ли ако всеки ден правим секс ? Малко тъпо , но освен , че трябва да уцелим ову-то , трябва ли да има "технологични" почивки?
Благодаря и се извинявам още веднъж! Simple Smile

# 8
  • Мнения: 820
Доколкото аз съм чела се препоръчва секс през ден на двойки с мъжки фактор, ако при вас всичко е наред, проблем няма. Като ви се прави всеки ден, правете. Друг въпрос е дали ще издържите дълго на такова темпо. Ние пробвахме така един месец и се отказахме, идва много нанагорно. Затова наблягаме на секса през фертилните дни и пак не е всеки ден, а след това само когато ни се прави. Embarassed

# 9
  • Мнения: 211
Благодаря за бързия отговор ! Ами ние последния месец правихме секс наистина всеки ден и то не само заради бебче, но пък сме и младоженци и има някакво ново влечение като че ли. Едва ли все ще е така. Но като четох за тези планове и се зачудих да не би да не трябва така.

Ако позволите още един въпрос, че май не съм наясно "Що е то мъжки фактор?"
Благодаря!

# 10
  • Мнения: 820
Под "мъжки фактор" имах предвид, двойки при които има проблеми с оплодителната способност на партньора. Дано го казах правилно newsm78.

# 11
  • Мнения: 560
Супер, че кексите всеки ден Peace  bouquet. Секс се прави през ден, когато /с прости думи казано/ при мъжа /недай си Боже/ има проблем със спермата, което се разбира след направена спермограма. Тогава се препоръчва секс през ден, за да е по - качествена сперамата Peace.
Абе я не го мисли толкова, ами се обичайте на ден по няколко пъти даже Mr. Green Laughing!

# 12
  • Мнения: 1 925
drebo, кексенето можеш по всяко време!Не си прави такива планове и графици!Отдай се на желанието и любовта!Стане ли механично......трудно се получава
Peace

# 13
  • Мнения: 287
Момичета, първия месец ние също бебеправихме всеки ден.Точно на овулацията вече бяхме без сили,когато една приятелка ни каза,че най-сигурно се забременява при повторенията!!! Crazy Тогава вече стана страшно!Всеки ден по 2 пъти Laughing  #Crazy Laughing А,когато решихме да разредим ,ужасно много ни липсваше редовния кекс  LaughingСледващия месец пък го правихме само 2 дни-на овулация(по здравословни причини). И двата метода се оказаха неуспешни.Решихме този месец да следваме интуицията и страстите си ,пък каквото стане!Най-важното е да престанем да мислим за това.Пък и на мен ми писна от безумния самоанализ всеки ден.Вече си прибрах термометърчето!!! Grinning

# 14
  • Мнения: 2 825
Крокодилче, много ме разсмя с това повтаряне  Laughing

Аз и тука да си кажа при мен как се получи - повече от година сметки, температури, сълзи и тн. По новогодишните празници миналата год. теглих майната на всичко и казах, че ще се забавлявам. Така и направих и януари месец имаше изненада  Wink
Моя съвет е, смятайте, но не се вглабявайте в сметките  Peace

Общи условия

Активация на акаунт