Помощ - мухъл !!!

  • 5 705
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 461
Ааааа...това нещо каквото и да го правиш пак се появява и отърване няма.Всяка година сме така....антимухъли и др.такива препарати-нищо не помага. #Crazy
Моята приятелка е така и се чуди какво да прави #Crazy

# 16
  • Мнения: 163
уффф и ние имаме същият проблем.До тази година беше боядисвано с вар.Тази година направихме ремонт заради бебка и пребоядисахме с латекс на варова основа и МУХЪЛА  цъфна.В кухнята имаме повече ,но в стаята на бебка също има в едно ъгълче и под перваза на прозореца,а сме с дървена дограма и то двойна и хубава.
Имам едно питане-мухъла вреди ли на детето като е малко петънце в единия ъгъл на стаята??? Да се мъчим ли да го махаме или така да си го оставим newsm78

# 17
  • Мнения: 936
Ако оставите петънцето от мухъл след някоя и друга седмица ще си имате цяло петно. И нашия започва от малко, но първата зима като го оставихме беше се разположил на цялата стена (късата) , почти на височината на леглото. Sick

# 18
  • София
  • Мнения: 591
Момичета,веднага ви казвам най-ефикасното средство против мухъл-Доместос.Взимате една гъба,напоявате я обилно и с нея мажете върху поразените от мухъл места.Това е спасението.На мен също ми го казаха,пробвах и няма и помен от мухъла.Дано съм ви помогнала.Успех. Simple Smile

# 19
  • Мнения: 2 759
Освен машината се продават и едни влагоабсорбиращи кутии. За съжаление не знам от къде могат да се купят в София.. Казват се HUMYDRY. На кутията пише телефона на вносителя - 02/ 846 82 27  "Атаки" ООД.
    Има по железариите. Аз лично съм купувала от една железария на "Цар Иван Асен" или "Шипченски проход" - там някъде, под един блок се намира, от страната на Дънкин Донът. Иначе пълнители за тези и други подобни кутии (препарата вътре се сменя на 3 месеца май) има навсякъде в магазините, най-различни разновидности, вкл. италиански... Аз съм ползвала само HUMYDRY засега и бях доста доволна, но предполагам че и проблема ми не е бил особено голям.

# 20
  • Мнения: 2 724
У нас миналата година изби мухъл на хънтъра в банята, много дрехи сушах на лирата /хънтърът е пластмасов/ Доста препарати ползвах и нямаше никаква полза .Последното ,с което третирах беше Savo - откакто напръсках с него ,няма и следа от мухъл .

# 21
  • Мнения: 9 095
Момичета,веднага ви казвам най-ефикасното средство против мухъл-Доместос.Взимате една гъба,напоявате я обилно и с нея мажете върху поразените от мухъл места.Това е спасението.На мен също ми го казаха,пробвах и няма и помен от мухъла.Дано съм ви помогнала.Успех. Simple Smile
и няма възможност да изчезне сега и пак да се появи догодина, въпреки дограмата и климатика? newsm78

# 22
  • Монтана
  • Мнения: 499
Ние сме с дървена дограма и климатици-основен ремонт бяхме направили преди 3год.Миналата зима изби мухъл в банята,коридора и спалнята.Купихме препарат"АНТИМУХЪЛ"-напръскахме,престоя цял ден и после забърсахме.Проблема изчезна.Сега за тази зима ще видим ще има или не.Но хубаво проветри.
Успех

# 23
  • София
  • Мнения: 2 683
Ние направихме изолация отвън тази година и засега мухъл няма. Но сме последен етаж и ще трябва и на таваните на стаите да се слага.
Иначе и ние пръскахме много със Саво, но решението е временно, а и много мирише.

Казват, че трябва много да се проветрява, поне по половин-един час на ден. То затова и при дървената дограма няма мухъл, все пак е доста по-проветрива от алуминиевата.

# 24
  • Мнения: 819
Има спрей антимухъл.Дали нещо не е вред с изолацията на жилището Ви?

# 25
  • Мнения: 236
 Здравейте за да не пускам нова тема,някой има ли идея куде се продава ''Саво''?

# 26
  • Мнения: 9 095
пробвай по железарийките, там има всякакви препарати или в някоя агро аптека Peace

# 27
  • Мнения: 4 546
саво видях вече и в била  Peace
аз да се отчета - пак напръсках стената и струйките се махнаха. но сега пък си личи къде сам пръскала   Sad

Общи условия

Активация на акаунт